Męczy Cię alergia? Chcesz wiedzieć, na co jesteś uczulony? Dowiesz się tego dzięki nowoczesnym testom alergicznym metodą MORA. A dzięki odczulaniu pozbędziesz się alergii raz na zawsze. 

  

Alergia na pyłki

Alergia plagą XXI wieku 

Alergia jest obecnie jedną z najczęściej występujących dolegliwości. Obserwuje się bardzo szybki wzrost zapadalności na alergię! Cierpią na nią nie tylko dzieci ale także dorośli. Alergeny mogą być zarówno wziewne jak i pokarmowe. Często występuje reakja w kontakcie z pyłkami traw, kurzem domowym, sierścią psa czy kota, pleśniami; a także po zjedzeniu takich pokarmów jak pszenica, mleko, orzechy, pomidory, jajka kurze, czy konserwanty, emulgatory i barwniki spożywcze.

Alergia jest dolegliwością, która się ciągle rozwija i nie można jej bagatelizwać. Może nawet doprowadzić do chorób autoimmunologicznych! Trzeba się ją zwalczyć jak najszybciej. Niestety, wiele form lecznicznytch nie przynosi efektów, łagodzi się jedynie objawy. Z pomocą przychodzi rewolucyjna metoda, jaka powstała w Niemczwech już w latach 70-tych: metoda biorezonansowa. 

 

Biorezonans skutecznie pomaga w alergii

Metodą biorezonansu MORA moża zrobić zarówno testy alergiczne jak i terapie odczulające. W jedym i drugim przypadku wykorzystuje się fale elektromagnetyczne. W testach odczytuje się częstotliwości elektromagnetyczne danego alergenu z organizmu człowieka a w terapiach przekazuje się z odpowiednim kształtem fali po to, by wygasić reakcję na ten alergen.
Metoda MORA jest stosowana od lat 70-tych i jak pokazało doświadczenie, doskonale sprawdza się w terapii alergii. Reakcje na odczulone alergeny praktycznie nie wracają. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod. Uciążliwe alergie mijają już po kilku zabiegach! Jest przy tym bezpieczna dla zdrowia, nie ma żadnych skutków ubocznych.

 

Sekret sukcesu terapii alergii biorezonansem MORA

W teorii MORA szuka się nie tylko alergenów ale i przyczyn alergii, którymi mogą być np. toksyczne opryski roślin, konserwanty, dodatki spożywcze, pozostałości po szczepionkach, metale ciężkie z dymu papierosowego. Te toksyny zalegają w tkankach i powodują zwiększoną wrażliwość organizmu na inne czynniki. Ważne jest zatem DLACZEGO doszło do reakcji alergicznej, co jest jej źródłem alergii. Uwzględnienie tego w terapii jest konieczne. Zatem oczyszczenie organizmu z zanieczyszczeń połączone z ukierunkowanym odczulaniem na wykryte alergeny daje bardzo dobre efekty. 

 

Drugą kwestią jest to, że hierarchizuje się alergeny w zależności od siły, z jaką obciążają organizm. Dowiedziono bowiem, że alergen alergenowi nie jest równy! Są silniejsze, przyczynowe, oraz słabsze, jedynie wyzwalające reakcję. Terapie zawsze trzeba zacząć od najsilniejszych! Często jest tak, że kiedy się je odczuli to reszta "mniejszych" alergenów znikna sama!!!  

 

 

Testy alergiczne metodą MORA

Biorezonansowe testy alergiczne pozwolą Ci znaleźć, na co jesteś uczulona/uczulony. Pokazują każdy rodzaj niekorzystnego oddziaływania na organizm testowanej substancji (alergenu). Pomiary są całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Polegają na pomiarach wegetatywno-rezonansowych w punktach akupunkturowych (tzw. biologicznie aktywnych) na palcach dłoni. Nie ma ograniczeń wiekowych do wykonania testu. Wyniki otrzymywane są natychmiast.

Posiadamy kilkaset próbek testowych, wskazujących na alergeny pokarmowe i wziewne (zobacz listę alergenów). Na podstawie wyników przeprowadzamy odczulanie biorezonansem. Uwzględniamy także wyniki testów z innych gabinetów.

Testy alergiczne na pyłki


Odczulanie biorezonansem sposobem na alergię

Jeśli cierpisz na alergię a Twoje dotychczasowe leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów - warto skorzystać z testów alergicznych i odczulania metodą MORA. Odczulanie biorezonansem w krótkim czasie pomoże Ci uwolnić się od alergii! Nie będzie to trawało latami! Odczulanie jednego alergenu to 3-4 spotkania. Poczytaj więcej: o odczulaniu.

 

 

Reklama trzech testów: irydologii, żywej kropli krwi, testu obciążeń

Częste przeziębienia

Chora na przeziębienie

Częste przeziębianie sie jest wyraźną oznaką osłabienia odporności. Znajdź i usuń przyczyny choroby!  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.