Wykrywanie i usuwanie przyczyn chorób!

Badanie na pasożyty, grzyby candida, boreliozę. Kompleksowa diagnostyka Testy alergiczne i odczulanie. Terapia biorezonansem, naturoterapia

 

Zielona Góra,ul.Westerplatte 9 gab.220, godz.12°°-20°° 697755393

Alergia. Testy alergiczne metodą biorezonansu

 

Alergia na pyłkiMęczy Cię alergia? Chcesz wiedzieć, na co jesteś uczulony? Dowiesz się tego dzięki nowoczesnym testom alergicznym metodą MORA. A dzięki odczulaniu pozbędziesz się alergii raz na zawsze

  

Alergia plagą XXI wieku 


Alergia
jest obecnie jedną z najczęściej występujących dolegliwości. Obserwuje się bardzo szybki wzrost zapadalności na alergię! Cierpią na nią nie tylko dzieci ale także dorośli. Alergeny mogą być zarówno wziewne jak i pokarmowe. Często występuje reakja w kontakcie z
pyłkami traw, kurzem domowym, sierścią psa czy kota, pleśniami; a także po zjedzeniu takich pokarmów jak pszenica, mleko, orzechy, pomidory, jajka kurze, czy konserwanty, emulgatory i barwniki spożywcze.

 

Alergia jest dolegliwością, która się ciągle rozwija i nie można jej bagatelizwać. Może nawet doprowadzić do chorób autoimmunologicznych! Trzeba się ją zwalczyć jak najszybciej. Niestety, wiele form lecznicznytch nie przynosi efektów, łagodzi się jedynie objawy. Z pomocą przychodzi rewolucyjna metoda, jaka powstała w Niemczwech już w latach 70-tych: metoda biorezonansowa. 

 

 

Biorezonans skutecznie pomaga w alergii

 


Metodą biorezonansu MORA moża zrobić zarówno testy alergiczne jak i terapie odczulające. W jedym i drugim przypadku wykorzystuje się fale elektromagnetyczne. W testach odczytuje się częstotliwości elektromagnetyczne danego alergenu z organizmu człowieka a w terapiach przekazuje się z odpowiednim kształtem fali po to, by 
wygasić reakcję na ten alergen.
Metoda MORA jest stosowana od lat 70-tych i jak pokazało doświadczenie, doskonale sprawdza się w terapii alergii. Reakcje na odczulone alergeny praktycznie nie wracają. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod. Uciążliwe alergie mijają już po kilku zabiegach! Jest przy tym bezpieczna dla zdrowia, nie ma żadnych skutków ubocznych.  

 

Sekret sukcesu terapii alergii biorezonansem MORA

W teorii MORA szuka się nie tylko alergenów ale i przyczyn alergii, którymi mogą być np. toksyczne opryski roślin, konserwanty, dodatki spożywcze, pozostałości po szczepionkach, metale ciężkie z dymu papierosowego. Te toksyny zalegają w tkankach i powodują zwiększoną wrażliwość organizmu na inne czynniki. Ważne jest zatem DLACZEGO doszło do reakcji alergicznej, co jest jej źródłem alergii. Uwzględnienie tego w terapii jest konieczne. Zatem oczyszczenie organizmu z zanieczyszczeń połączone z ukierunkowanym odczulaniem na wykryte alergeny daje bardzo dobre efekty. 

 

Drugą kwestią jest to, że hierarchizuje się alergeny w zależności od siły, z jaką obciążają organizm. Dowiedziono bowiem, że alergen alergenowi nie jest równy! Są silniejsze, przyczynowe, oraz słabsze, jedynie wyzwalające reakcję. Terapie zawsze trzeba zacząć od najsilniejszych! Często jest tak, że kiedy się je odczuli to reszta "mnijeszych" alergenów znikna sama!!!  

 

W odczulaniu biorezonansowym oddziałuje się na poziomie informacyjm a nie materialnym. Różni się to bardzo od konwencjoalnego odczulania, gdzie przez kilka lat wstrzykuje się do organizmu małe dawki substacji alergizującej w nadziei, że kiedyś przestanie się na nią reagować. Według medycyny bioinformacyjnej, w ten sposób można jedynie tłumić alergie a nie ją wyleczyć. Skuteczne odczulanie alergii zawsze wiąże się z bioinformacyjną regulacją organizmu. 

 

Testy alergiczne metodą MORA


Testy alergiczne na pyłki Biorezonansowe testy alergiczne pozwolą Ci znaleźć, na co jesteś uczulona/uczulony. Pokazują każdy rodzaj niekorzystnego oddziaływania na organizm testowanej substancji (alergenu). Pomiary są całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Polegają na pomiarach wegetatywno-rezonansowych w punktach akupunkturowych (tzw. biologicznie aktywnych) na palcach dłoni. Nie ma ograniczeń wiekowych do wykonania testu. Wyniki otrzymywane są natychmiast.

 

Posiadamy kilkaset próbek testowych, wskazujących na alergeny pokarmowe i wziewne (zobacz listę alergenów). Na podstawie wyników przeprowadzamy odczulanie biorezonansem. Uwzględniamy także wyniki testów z innych gabinetów.

 

 


Odczulanie biorezonansem sposobem na alergię

 

Jeśli cierpisz na alergię a Twoje dotychczasowe leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów - warto skorzystać z testów alergicznych i odczulania metodą MORA. Jest to najczęściej wybierana metoda alternatywna, której skuteczność jest niezwykle wysoka i wynosi 98%!!! Dzięki testom alergicznym dowiesz się na jakie alergeny jesteś uczulony i to bez znaczenia na klasę Ig jak ma to miejsce w klasycznych badaniach! Odczulanie biorezonanse w krótkim czasie pomoże Ci uwolnić się od alergii! Nie będzie to trawało latami! Odczulanie jegnego alergenu to 3-4 spotkania. Brzmi niewiarygodnie? A jednak - przyjdź do nas i się przekonaj. Zaufało nam już tysiące osób i dziś cieszą się zdrowiem!

Jerzy Zięba

Jerzy Zięba Ukryte Terapie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie"

Czytaj więcej

Test obciążeń MORA

Test Obciążeń

Kompleksowe badanie organizmu metodą biorezonansu i metodą dra Volla

Czytaj więcej

Irydologia

Badanie irydologiczne

Klasyczna ocena stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka

Czytaj więcej

Odczulanie alergii

Symbol alergii dmuchanie dmuchawca

Nie męcz się dłużej z alergią i przyjdź na odczulanie. Szybkie i trwałe efekty.

Czytaj więcej