Nowoczensa diagnostyka i terapia bioinformacyjna

Badanie na pasożyty, grzyby candida, bakterie, wirusy. Kompleksowa diagnostyka, oczyszczanie organizmu, naturoterapia

 

Kontakt 697 755 393

 

Mam uczulenie na wszystko!”. Tak często mówią osoby zakażone grzybem candida albicans. Są niestety nieświadome przyczyny swojej choroby i rozpaczliwie - choć bezskutecznie - walczą ze wszystkimi alergenami wokół siebie. To jednak nie jest rozwiązanie.

 

 

Co to jest Candida


Candida albicans jest drożdżakiem znajdującym się u każdego z nas w niewielkich ilościach w jelicie grubym. W jelicie żyje wiele patogenów ale nie mogą się one rozwinąć z uwagi na tzw. pożyteczne bakterie, które zabezpieczają przed rozrostem grzybów i rozwojem „złych” bakterii. Jednak kiedy flora w jelicie zostanie zaburzona np. poprzez leczenie antybiotykami, nadmiar mięsa i słodyczy, stres czy inne rzeczy to następuje przerost drożdżaków, ich zmiana w formę grzyba i przedostanie się ich do krwioobiegu przez mikrourazy ścian jelit (wtedy mówimy o grzybicy ogólnoustrojowej) . Innymi odmianami candidy są grzyby przenoszone w powietrzu, którymi można się zarazić np. w klimatyzowanych i nieczyszczonych pomieszczeniach lub aucie ze starą Klimą (wtedy najczęściej dolegliwości dotyczą tylko układu oddechowego i zatok).

 

Candida przyczyną wielu alergii


Grzyb candida jest toksyczny dla organizmu, wytwarza swoje wydzieliny i odchody, które są trujące dla organizmu. Powoduje to bardzo wiele różnych dolegliwości w tym podrażnienia błon śluzowych zarówno układu oddechowego jak i trawiennego. Skutkiem tego organizm staje się bardzo wrażliwy na wszelkie bodźce i czynniki zewnętrze reagując na nie alergią! Pojawiają się na przykład przewlekle katary lub też pieczenie i suchość błon śluzowych nosa, co nasila się zwłaszcza przy kontakcie z pyłkami traw, kurzem lub perfumami. Występują bóle brzucha, biegunki, śluz z jelit lub pieczenie języka po zjedzeniu owoców, nabiału, cukru, białego chleba, pomidora, orzechów, czekolady. Dzieje się tak ponieważ błony śluzowe są podrażnione i będą reagować alergicznie. Reakcje mogą z czasem pojawiać się w kontakcie ze wszystkim, w związku czym taka osoba staje się bezradna i cierpi. Każda forma unikania alergenu staje się nieefektywna, bo pojawia się reakcja na inny czynnik. I tak w kółko. Nie można wyjść z takiej sytuacji eliminując jedynie alergeny. Potrzebne jest tu zlikwidowanie źródła nadwrażliwości, jakim jest candida a potem kompleksowe oczyszczanie z grzybicy.

 

Candida powoduje dużo dolegliwości


Zakażenie candidą często wywołuje wiele różnych dolegliwości. Reakcjom alergicznym mogą więc towarzyszyć przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, suchość skóry, pieczenie oczu, biały nalot na języku, nieświeży zapach z ust, upławy u kobiet. Często ludzi mówią, że mają wiele różnych „chorób” i nie wiedzą od czego tu zacząć. Okazuje się, że znaczna część z nich może mieć jedną przyczynę – candidę!

 

Przypadek osoby z alergią na wszystko zakażonej candidą


Jednym z wielu przykładów może być przypadek 25 letniego mężczyzny , który cierpiał na alergie wziewną „na wszystko” - na perfumy, kurz, pyłki, proszki do prania, pleśnie - oraz na zespół drażliwego jelita, który praktycznie utrudniał mu normalne życie - ciągłe śluzowe biegunki i skurcze brzucha. Żadne leczenie nie przynosiło efektu w tym także bardzo szerokie odczulanie biorezonansowe wykonywane w innym gabinecie niż nasz. W wywiadzie okazało się, że jako mały chłopiec często chorował na przeziębienia i był ciągle leczony antybiotykami. To dało doprowadziło do rozwoju grzybicy ogólnoustrojowej i wywołało szereg dolegliwości, na jakie cierpiał. W teście obciążeń MORA i kropli krwi potwierdziliśmy bardzo duże obciążenie grzybem candida albicans. Celem terapii stało się zatem oczyszczanie z grzybów a nie walka z alergenami. Już po miesiącu było widać pierwsze efekty a całkowita poprawa nastąpiła po 6 miesiącach. Zniknęło drażliwe jelita i wrażliwość na zapachy. Czasami jeszcze są odczuwalne delikatne katary przy w zakurzonych pomieszczeniach lub w okresie pylenia. Terapie będziemy kontynuować.

 

Przypadek ten pokazuje, że jeśli mamy do czynienia z tzw. Multialergią to należy zastanowić się, czy u jej podłoża nie leży zakażenie candidą, bo tylko likwidacja przyczyny może tu pomóc a sama walka z alergenami jako czynnikami nasilającymi reakcje alergiczn to jedynie tłumienie objawów przypominające przysłowiową walkę z wiatrakami.

 

***

 

Bezskuteczna walka z alergiami może wywołąć derpesję


Często nieefektywne leczenie doprowadza do znacznego spadku samopoczucia, utraty wiary w wyzdrowienie a nawet do depresji. W końcu pacjent robi wszystko by wyzdrowieć, musi żyć w ogromnym ograniczeniu a i tak to nic nie działa. Na końcu słyszy od lekarza, że „taki już Pana/Pani urok” lub, że „choroba ma tło emocjonalne” , co oznacza, że nic już się nie da zrobić. Takich przypadków obserwuje się coraz więcej i jeśli Ty także masz podobny problem to warto, abyś skorzystał/ła z porad medycyny alternatywnej i sprawdził/ła, czy nie masz zakażenia grzybicą candida albicans. Nie trać zatem wiary – można to pokonać!

 

Jak sprawdzić, czy mam candidę?


Proponowanym przez nas sposobem na sprawdzenie obciążenia candidą jest test biorezonansowy. Polega on na pomiarach częstotliwości grzyba w badanym organizmie. Test ten wskaże także stopień zakażenia candidą, co jest bardzo ważne choćby dlatego, że jak stwierdziliśmy na początku – każdy ma w sobie trochę candidy, co jest normalne, dopiero jej przerost staje się niebezpieczny. Test MORA ma najwyższą potwierdzalność wyników a urządzenia, na których jest wykonywany, są odznaczone certyfikatem dla urządzeń medycznych, potwierdzającym wiarygodność pomiarów.


Prowadzimy także oczyszczanie organizmu z grzybicy ogólnoustrojowej. Zapraszamy.

Żywa kropla krwi

Pasożyty, grzyby candida, bakterie zakwaszenie, toksyny

Czytaj więcej

Test obciążeń MORA

Kompleksowe badanie organizmu metodą biorezonansu i metodą dra Volla

Czytaj więcej

Irydologia

Badanie irydologiczne

Klasyczna ocena stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka

Czytaj więcej

Odczulanie alergii

Symbol alergii dmuchanie dmuchawca

Nie męcz się dłużej z alergią i przyjdź na odczulanie. Szybkie i trwałe efekty.

Czytaj więcej