Wykrywanie i usuwanie przyczyn chorób!

Badanie na pasożyty, grzyby candida, boreliozę. Kompleksowa diagnostyka Testy alergiczne i odczulanie. Terapia biorezonansem, naturoterapia

 

Zielona Góra,ul.Westerplatte 9 gab.220, godz.12°°-20°° 697755393


Astma oskrzelowa, inaczej dychawica oskrzelowa - jest to przewlekła choroba dróg oddechowych, podczas której występują napady kaszlu, duszności, świszczący oddech. Szacuje się, że w Polsce na astmę cierpi około 5% społeczeństwa, w tym głownie dzieci.

 

Alergiczna przyczyna astmy


Astma, chora kobieta na astmę z lekiem wziewnymAstma może mieć różne podłoże. Najczęściej jest to podłoże alergiczne. Czynnikami nasilającymi ataki są pyłki roślin roztocza kurzu domowego (wg statystyk to najczęstsza przyczyna astmy w Polsce), dym tytoniowy, sierści zwierząt. Szkodzić mogą także alergeny pokarmowe, powodujące reakcję opóźnioną, takie jak mleko i pszenica. Często okazuje się, że rozwiniecie astmy poprzedzały inne wcześniejsze problemy alergiczne takie jak wysypki czy katar sienny. Stłumienie tych objawów spowodowały zmianę formy alergii w ciężą postać jaką jest astma. Zostało to nazwane "marszem alergicznym".

 

 

Co zrobić, aby pozbyć się astmy alergicznej?


Niemieccy specjaliści z Instytutu Medycyny Bioinformacynej MORA odkryli, że precyzyjne wyselekcjonowanie alergenów pokarmowych i wziewnych oraz ich informacyjne odczulenie daje najlepsze efekty w leczeniu astmy i zapobiega nawrotom choroby. Metoda bioinformacyjne opiera się na teorii falowej i oddziaływaniu częstotliwości. Używa się ich zarówno do testowania alergenów jak i terapii.

 

Testy alergiczne wykonywane tą techniką mają bardzo dużą wiarygodność w porównaniu z klasycznymi testami skórnymi, które często okazują się fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne (źródło: dr G. Cornelissen "Terapia MORA w leczeniu alergii i nietolerancji"). Okazuje się bowiem, że opóźniona reakcja na mleko czy pszenicę może zajść dopiero po jej zmetabolizowaniu, co w testach skórnych jest praktycznie niemożliwe!!!! Odczulanie metodą MORA wygasza bezpośrednio reakcję organizmu na dany alergen, co staje się rewelacyjnym sposobem na walkę z alergiami. Nie tłumi się w ten sposób objawów stosując leki antyhistaminowe a uderza się bezpośrednio w przyczynę problemu.

 


 

 

Inne przyczyny astmy


Okazuje się, że przyczyną astmy może być także zakażenie pasożytami, dokładnie glista ludzką lub zwierzęcą. Ostatnimi czasy zakażenia pasożytami stają się częste i wiele chorób, w tym astma, jest tego wynikiem. Glisty mogą wywoływać astmę na dwa sposoby. Po pierwsze glisty mają swój cykl rozwojowy, który zakłada składanie jajeczek w oskrzelikach, co powoduje silne reakcje obronne ze strony organizmu i może wywoływać ataki astmy. Po drugie, pasożyty są traktowane przez organizm jako zagrożenie, jako "wielki alergen", w związku z czym uruchamia on te same reakcje, co podczas alergii na pył ki. Uwalnia różne mediatory w tym histaminę i w konsekwencji może dojść do skurczów oskrzeli i duszności.

 

 Przypadek z gabinetu


W naszym gabinecie mieliśmy przypadek dziewczynki, która cierpiała z powody rzekomej astmy alergicznej i zaczęła przyjmować już sterydy, kiedy okazało się, że jest silnie zarobaczona przez glisty. Kuracja przeciw pasożytom była dla niej wybawieniem z choroby - po oczyszczaniu zniknęły wszystkie dolegliwości związane z astmą. Dziecko odstawiło leki (po konsultacji z mądrym lekarzem) i do dziś nie ma żadnych problemów z astmą.

 

 


Astma leczenie bioinformacyjne

 

Leczenie astmy za pomocą metody MORA okazuje się niezwykle pomocne. Najpierw ustala się przyczyny choroby wykonując testy: testy na alergię, badanie na pasożyty i Test Obciążeń MORA. Na podstawie wyników przeprowadza się odpowiednią ukierunkowaną terapie.

 

 

Nasze terapie:

  • mają działanie przeciwastmatyczne
  • regenerują i wzmacniają układ oddechowy
  • wygaszają reakcje alergiczne będące przyczyną astmy
  • oczyszczają z toksyn, grzybów, pasożytów
  • wzmancniają układ immunologiczny
  • tonizują układ nerwowy
  • mają długo falowe działanie zabezpieczając przed nawrotem choroby

 

 

Borelioza banner

Jerzy Zięba

Jerzy Zięba Ukryte Terapie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie"

Czytaj więcej

Test obciążeń MORA

Test Obciążeń

Kompleksowe badanie organizmu metodą biorezonansu i metodą dra Volla

Czytaj więcej

Irydologia

Badanie irydologiczne

Klasyczna ocena stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka

Czytaj więcej

Odczulanie alergii

Symbol alergii dmuchanie dmuchawca

Nie męcz się dłużej z alergią i przyjdź na odczulanie. Szybkie i trwałe efekty.

Czytaj więcej