Nowoczesna diagnostyka i terapia organizmu

Badanie na pasożyty, grzyby candida, boreliozę. Kompleksowa diagnostyka Testy alergiczne i odczulanie. Terapia biorezonansem, naturoterapia

 

Kontakt 697 755 393, czynne pon-pt: 12.00-20.00, sb: 12.00-16.00


Astma oskrzelowa, inaczej dychawica oskrzelowa - jest to przewlekła choroba dróg oddechowych, podczas której występują napady kaszlu, duszności, świszczący oddech. Szacuje się, że w Polsce na astmę cierpi około 5% społeczeństwa, w tym głownie dzieci.

 

Alergiczna przyczyna astmy


Astma, chora kobieta na astmę z lekiem wziewnymAstma może mieć różne podłoże. Najczęściej jest to podłoże alergiczne. Czynnikami nasilającymi ataki są pyłki roślin roztocza kurzu domowego (wg statystyk to najczęstsza przyczyna astmy w Polsce), dym tytoniowy, sierści zwierząt. Szkodzić mogą także alergeny pokarmowe, powodujące reakcję opóźnioną, takie jak mleko i pszenica. Często okazuje się, że rozwiniecie astmy poprzedzały inne wcześniejsze problemy alergiczne takie jak wysypki czy katar sienny. Stłumienie tych objawów spowodowały zmianę formy alergii w ciężą postać jaką jest astma. Zostało to nazwane "marszem alergicznym".

 

 

Co zrobić, aby pozbyć się astmy alergicznej?


Niemieccy specjaliści z Instytutu Medycyny Bioinformacynej MORA odkryli, że precyzyjne wyselekcjonowanie alergenów pokarmowych i wziewnych oraz ich informacyjne odczulenie daje najlepsze efekty w leczeniu astmy i zapobiega nawrotom choroby. Metoda bioinformacyjne opiera się na teorii falowej i oddziaływaniu częstotliwości. Używa się ich zarówno do testowania alergenów jak i terapii.

 

Testy alergiczne wykonywane tą techniką mają bardzo dużą wiarygodność w porównaniu z klasycznymi testami skórnymi, które często okazują się fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne (źródło: dr G. Cornelissen "Terapia MORA w leczeniu alergii i nietolerancji"). Okazuje się bowiem, że opóźniona reakcja na mleko czy pszenicę może zajść dopiero po jej zmetabolizowaniu, co w testach skórnych jest praktycznie niemożliwe!!!! Odczulanie metodą MORA wygasza bezpośrednio reakcję organizmu na dany alergen, co staje się rewelacyjnym sposobem na walkę z alergiami. Nie tłumi się w ten sposób objawów stosując leki antyhistaminowe a uderza się bezpośrednio w przyczynę problemu.

 


 

 

Inne przyczyny astmy


Okazuje się, że przyczyną astmy może być także zakażenie pasożytami, dokładnie glista ludzką lub zwierzęcą. Ostatnimi czasy zakażenia pasożytami stają się częste i wiele chorób, w tym astma, jest tego wynikiem. Glisty mogą wywoływać astmę na dwa sposoby. Po pierwsze glisty mają swój cykl rozwojowy, który zakłada składanie jajeczek w oskrzelikach, co powoduje silne reakcje obronne ze strony organizmu i może wywoływać ataki astmy. Po drugie, pasożyty są traktowane przez organizm jako zagrożenie, jako "wielki alergen", w związku z czym uruchamia on te same reakcje, co podczas alergii na pył ki. Uwalnia różne mediatory w tym histaminę i w konsekwencji może dojść do skurczów oskrzeli i duszności.

 

 Przypadek z gabinetu


W naszym gabinecie mieliśmy przypadek dziewczynki, która cierpiała z powody rzekomej astmy alergicznej i zaczęła przyjmować już sterydy, kiedy okazało się, że jest silnie zarobaczona przez glisty. Kuracja przeciw pasożytom była dla niej wybawieniem z choroby - po oczyszczaniu zniknęły wszystkie dolegliwości związane z astmą. Dziecko odstawiło leki (po konsultacji z mądrym lekarzem) i do dziś nie ma żadnych problemów z astmą.

 

 


Astma leczenie bioinformacyjne

 

Leczenie astmy za pomocą metody MORA okazuje się niezwykle pomocne. Najpierw ustala się przyczyny choroby wykonując testy: testy na alergię, badanie na pasożyty i Test Obciążeń MORA. Na podstawie wyników przeprowadza się odpowiednią ukierunkowaną terapie.

 

 

Nasze terapie:

  • mają działanie przeciwastmatyczne
  • regenerują i wzmacniają układ oddechowy
  • wygaszają reakcje alergiczne będące przyczyną astmy
  • oczyszczają z toksyn, grzybów, pasożytów
  • wzmancniają układ immunologiczny
  • tonizują układ nerwowy
  • mają długo falowe działanie zabezpieczając przed nawrotem choroby

 

 

Borelioza banner

Żywa kropla krwi

Pasożyty, grzyby candida, bakterie zakwaszenie, toksyny

Czytaj więcej

Test obciążeń MORA

Kompleksowe badanie organizmu metodą biorezonansu i metodą dra Volla

Czytaj więcej

Irydologia

Badanie irydologiczne

Klasyczna ocena stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka

Czytaj więcej

Odczulanie alergii

Symbol alergii dmuchanie dmuchawca

Nie męcz się dłużej z alergią i przyjdź na odczulanie. Szybkie i trwałe efekty.

Czytaj więcej