Biorezonans

Łuszczyca skóry – jest to przewlekła choroba skóry, przebiegająca z nawrotami, spowodowana nadmiernym tworzeniem się naskórka, podczas której tworzą się charakterystyczne wykwity grudkowe. Zmiany skórne mogą dotyczyć różnych części ciała. Najczęściej jednak znajdują się w okolicach kolan, łokci i owłosionej skóry głowy. Niekiedy występują także w okolicy lędźwiowo-krzyżowej, na wyprostowanych częściach przedramion i na podudziach.

 


Łuszczyca przyczyny

Medycyna konwencjonalna podejrzewa się, że łuszczyca jest chorobą przekazywaną genetycznie, chociaż sposób dziedziczenia nie został w pełni wyjaśniony. Poza tym wiele osób choruje na łuszczycę nie mając w rodzinie nikogo, kto by na nią chorował! Medycyna alternatywna odkryła, że zmiany skórne łuszczycowe powstają w wyniku obciążenia organizmu toksynami (zwłaszcza wątroby), na tle alergii pokarmowej ukrytej, a także z powodu zakażeń pasożytami.


Wątroba najczęściej zostaje przeciążona nadmiernym przyjmowanie leków chemicznych. Część odpadów toksycznych zostaje zmaterializowana i przekształcona w kamienie wątrobowe, które w niej zostają i które stają się źródłem nieustannego zatruwania organizmu! Organizm bardzo często reaguje na zatrucia właśnie łuszczycą. Jeśli Ty lub Twoje dziecko cierpicie na łuszczycę to przypomnij sobie czy nie powstałą ona po jakimś leczeniu chemicznym. Jeśli nie to zwróć uwagę na to, co jesz.

 


Łuszczyca jako wynik alergii pokarmowej

Naukowcy z Instytutu Medycyny Bioinformacyjnej MORA potwierdzili, że opóźnione reakcje na niektóre pokarmy mogą wyraźnie wpływać na stan skóry i powodować takie dolegliwości jak AZS, pokrzywka czy łuszczyca! Odkryli dodatkowo, że istnieją tak zwane alergeny konstytucjonalne, które moga być przekazywane pokoleniowo. Niestety nawet po ich odstawieniu organizm nie wraca do pęłnej równowagi. Dopiero ukierunkowane terapie odczulające pozwoliłą uwolnić się od łuszczycy.

 


Łuszczyca badanie

Proponujemy wykonać dwa badanie, które odkryją przyczyny pojawienia się łuszczycy. Pierwsze to badanie z tęczówki oka, które określi jaki jest stan wątroby, czy nie jest ona zatoksyczniona. Jest to bardzo pomocne badanie ponieważ określa zmiany, które jeszcze są niedostępne w konwencjonalnych badaniach z krwi (te pojawią się za jakiś czas, czasem nawet za kilka lat – ale wówczas wątroba będzie już bardzo zniszczona i wszelkie formy regeneracji mogą być bardzo trudne!). Dodatkowo badanie z oka pozwoli określić predyspozycje genetyczne do chorób skóry, co czasami może okazać się pomocne.


Drugim badaniem są testy alergiczne metodą Biorezonansu, które wskażą ewentualną alergię na czynniki pokarmowe. Możliwości diagnostyczne są niezwykle duże, ponieważ można przetestować ogromną liczbę produktów łącznie z dodatkami spożywczymi. Z doświadczenia wynika jednak, że najczęstszymi alergenami wywołującymi łuszczycę są mleko lub pszenica. Samo wyeliminowanie tych produktów z diety niestety często nic nie daje, ponieważ są to alergeny konstytucjonalne, które zaburzają układ immunologiczny trwale na całe życie i mimo, iż nie spożywa się tych alergenów1) to organizm funkcjonuje dalej w „trybie awaryjnym”. Jedynie terapia bioinformacyjna może przywrócić równowagę w organizmie.

 

 

Łuszczyca leczenie naturalne

Jeśli przyczyną łuszczycy okażą się alergeny to jedyną możliwością jest odczulanie ich za pomocą terapii bioinformacyjnej MORA. Jest to terapia polegająca na oddziaływaniu odpowiednimi falami elektromagnetycznymi, która u podstaw reakcje na dany alergen i przywraca prawidłową pracę układowi odpornościowemu. Jeśli z kolei łuszczyca wynika z zatoksycznienia wątroby to konieczne będzie jej oczyszczanie metodami naturalnymi i zmiana sposobu odżywiania.


W naszym gabinecie prowadzimy diagnostykę pod kątem łuszczycy – badanie z tęczówki oka i testy alergiczne metodą MORA – oraz terapię – odczulanie alergii i oczyszczanie organizmu.


Zapraszamy

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.