Jak się przygotować do testów biorezonansowych i mikroskopowej obserwacji krwi?

 

1. Test Obciążeń biorezonansem MORA. Przygotowanie

Nie ma spejalnych przygotowań do badania biorezonansem. Nie trzeba być na czczo. Przychodzi się tak, jak się funkcjonuje na co dzień. Proszę jeść o takiej porze, jak każdego dnia oraz przyjmować leki, które są stosowane. 

Pomiary mogą być jednak utrudnione lub niemożliwe w następujących sytuacjach:

  • Aktualna infekcja wirusowo – bakteryjna (np. przeziębienie) 
  • Znaczne zmiany skórne lub uszkodzenia skóry w miejscu dokonywania pomiarów (przy paznokciach dłoni)
  • Silny gniew lub blokada przed badaniem (testy u dzieci wychodzą bardzo dobrze, ponieważ dziecko boi sie tylko na początku o to, czy to bedzie boleć. Jak już zobaczy, że to jest bezbolesna, a do tego ma najcześciej włączane bajki, testy wychodzą prawidłowo).

 

W trakcie badania warto wyłączyć telefon lub odłożyć go na bok, aby nie znajdował sie bezpośrednio przy ciele. 

 

Przeciwwskazania:

Diagnostyka obciążeń biorezonansem MORA jest wolna od niepożądanych efektów ubocznych. Nie ma ograniczeń wiekowych do przeprowadzenia testów. Testy są bezbolesne i bezinwazyjne. Polegają na dotykaniu punktoskopem punktów akupunkturowych na dłoni - jak na poniższym zdjęciu.

 

 Zdjęcie dłoni podczas badania Volla. Osoba testująca ma białe rękawiczki i przykłada specjalny punktoskop do dłoni osoby badanej.

 

 

2. Obserwacja mikroskopowa kropli krwi. Przygotowanie

Najlepiej przyjść tak, jak sie funkcjonuje na co dzień! Nie należy stosować żadnych niecodziennych czynności, np. specjalnie nawadniać się przed badaniem, ponieważ w ten sposób zafałszujemy obraz naszej krwi!! 

Nie  trzeba być na czczo ale nie powinno się jeść bezpośrednio przed wejsciem do gabinetu ani wypijać chwile wcześniej kawy z automatu na korytarzu, poniewaz jest ona moczopędna a więc odwadnia organizm i sprawia, że krew będzie gęstsza!