Biorezonans

Stres może zrujnować Ci zdrowie! A czego nie możesz go uniknąć. Są jednak nowe możliwości terapii, które nie tylko ukoją Twoje nerwy ale także zabezpieczą Cię przed negatywnymi skutkami stresu!

 
Stres u młodej kobietyOd dawna wiadomo, że wpływ stresu jest niezwykle destrukcyjny na cały organizm i może spowodować wiele różnych chorób, jak na przykład : przewlekłe zmęczenie z nadmierną drażliwością, bóle brzucha, bóle głowy, duszności, nadmierne poty, problemy ze snem i wiele innych.


Jednak do tej pory proponowano jedynie leki uspokajające aby stłumić emocje by móc normalnie funkcjonować. Nie jest to do końca dobre rozwiązanie. Dzięki nowym możliwościom technicznym powstały doskonałe terapie falami elektromagnetycznymi, które nie tylko likwidują objawy stres, ale także wzmacniają cały układ nerwowy zabezpieczając organizm przed skutkami negatywnych emocji. Terapie wykonuje się za pomocą specjalistycznego urządzenia biorezonansowego o nazwie MORA. Pacjent zostaje do niego podłączony za pomocą elektrod. Urządzenie przekazuje fale elektromagnetyczne, pomagające ukoić i zregenerować układ nerwowy! Działanie terapeutyczne okazuje się wysoce skuteczne. Po serii zabiegów jeszcze przez wiele miesięcy pacjent odczuwa ulgę w chorobach wywołanych stresem oraz przestaje być nadmiernie drażliwy.


Terapie są całkowicie bezpieczne, nie mają działań ubocznych i nie są uzależniające. To dodatkowe atuty!

 

Toksyny i patogeny mogą nasilać stres

Czynnikami pobudzającymi nasz układ nerwowy mogą być nie tylko napięte sytuacje życiowe ale także materialne obciążenia w postaci toksyn czy patogenów. Na przykład zakażenie grzybem candida powoduje zatrucie wydzielinami grzyba, co podrażnia układ nerwowy i człowiek staje się nadmiernie drażliwy. Czasami aż się sam sobie dziwi, dlaczego jest ciągle znerwicowany! Przyczyn może być wiele, dlatego przed kompleksową terapią układu nerwowego radzimy wykonać nasze testy obciążeń (zobacz Komplet Badań), by sprawdzić, czy nie będzie potrzebna kuracja oczyszczająca. Wówczas połączenie oczyszczania z terapią MORA na układ nerwowy przyniesie zdumiewające efekty.

 

Terapia antystresowa biorezonansem MORA

Programy terapeutyczne wchodzące w skład terapii antystresowej MORA mają następujące działanie:

  • wygaszają zaburzenia centralnego układu nerwowego
  • przeciwdziałają negatywnym stanom psychicznym: lęki, panika, gniew, agresja
  • regulują zaburzenia wegetatywnego układu nerwowego
  • wyrównują energię Yin-Yang
  • dają uczucie głębokiego spokoju wewnętrznego
  • usuwają stres tkankowy
  • są polecane przy zaburzeniach psychosomatycznych i nerwicach narządów np. nerwicy żołądka, pęcherza
  • usuwają nerwobóle: bóle między łopatkami, bóle opasające klatkę piersiową, sztywność kręgosłupa, bóle głowy
  • pomagają przy bezsenności
  • zabezpieczają organizm przed negatywnymi skutkami stresu

 

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.