Bezinwazyjne i bezbolesne leczenie alergii. Testy alergiczne wykonywane metodą MORA. Bardzo precyzyjne, szeroka paleta 450-ciu alergenów. Bez nakłuwania, wyniki na miejscu.  Skuteczne odczulanie alergii!

 

Metoda MORA. Testy alergiczne i odczulanie

Metodą biorezonansu MORA moża zrobić zarówno testy alergiczne jak i terapie odczulające. W jedym i drugim przypadku wykorzystuje się fale elektromagnetyczne. W testach odczytuje się częstotliwości elektromagnetyczne danego alergenu z organizmu człowieka a w terapiach przekazuje się z odpowiednim kształtem fali po to, by wygasić reakcję na ten alergen. 

Metoda MORA jest stosowana od lat 70-tych i jak pokazało doświadczenie, doskonale sprawdza się w terapii alergii. Metoda MORA powstała w Niemczech i tam jest stosowana na szeroka skalę, podobniie jak w Szwajcarii. Diagnostyka i terapia alergii metodą MORA jest praktycznie stuporcentowa. Dlatego polecamy ją każdemu, kto zmaga sie z uczuleniem zarówno wziewnym (pyłki, kurz, kot) jak i pokarmowym (objawiającym sie np. zmianami skórnymi, bólami brzucha czy astmą!). Reakcje na odczulone alergeny praktycznie nie wracają. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod. Uciążliwe alergie mijają już po kilku zabiegach! Jest przy tym bezpieczna dla zdrowia, nie ma żadnych skutków ubocznych.

Testy alergiczne i odczulania prowadzimy od wielu lat. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie. Posiadamy u siebie trzy urządzenia biorezonansowe. Pracujemy na najnowszych programach alergicznych.

 

Testy alergiczne metodą MORA

W teście posiadamy szeroką listę alergenów pokarmowych i wziewnych: 281 alergenów pokarmowych i 169 alergenów wziewnych. Biorezonansowe testy alergiczne pokazują każdy rodzaj niekorzystnego oddziaływania na organizm testowanej substancji (alergenu). Pomiary są całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne. Nie ma ograniczeń wiekowych do wykonania testu. Wyniki otrzymywane są natychmiast. Na podstawie wyników przeprowadzamy odczulanie biorezonansem.  

 

Jak wygląda test?

Za pomocą specjlanej elektrody (tak zwanej elektrody aktywnej) odczytuje sie sygnały elektromagnetyczne alergenów. Przykłada się ją do punkótw akupunkturowych (tzw. biologicznie aktywnych) na palcach dłoni i pomiar pokazuje sie na komputerze. W programie komputerowym zostają zaznaczone alergeny, na które dany organizm zareagował negatywnie. Określona zostaje również skala szkodliwości danego czynnika. 

 

 

 

 

Odczulanie alergii

Jest to terapia za pomocą fal elektromagnetycznych, które wygaszają reakcje na dany alergen. Przekazuje się częstotliwość alergeny w tak zwanym lustrzanym odbiciu, co skutecznie pomaga przy alergiach pokarmowych i i wziewnych. Na każdy czynnik wykonuje sie trzy zabiegi, raz w tygodniu. Alergeny takie jak pyłki czy pleśnie odczula sie grupowo. Po serii zabiegów orgaznim nie wykazuje reakcji przy kontakcie z alergenem. Technicznie wygląda to w ten sposób, że podłącza się pacjenta pod urządzenie za pomocą elektrod ręcznych i stopowych (u dzieci tylko ręcznych). Terapia trwa 25-30 minut. Odczulanie jednego alergenu to 3-4 spotkania. Poczytaj więcej o: odczulaniu

 

Odczulanie alergii

  

 

Alergia 

Alergia jest obecnie jedną z najczęściej występujących dolegliwości. Obserwuje się bardzo szybki wzrost zapadalności na alergię! Cierpią na nią nie tylko dzieci ale także dorośli. Alergeny mogą być zarówno wziewne jak i pokarmowe. Często występuje reakja w kontakcie z pyłkami traw, kurzem domowym, sierścią psa czy kota, pleśniami; a także po zjedzeniu takich pokarmów jak pszenica, mleko, orzechy, pomidory, jajka kurze, czy konserwanty, emulgatory i barwniki spożywcze.

Alergia jest dolegliwością, która się ciągle rozwija i nie można jej bagatelizwać. Może nawet doprowadzić do chorób autoimmunologicznych! Trzeba się ją zwalczyć jak najszybciej. Niestety, wiele form lecznicznytch nie przynosi efektów, łagodzi się jedynie objawy. Z pomocą przychodzi rewolucyjna metoda, jaka powstała w Niemczwech już w latach 70-tych: metoda biorezonansowa. 

 

 

Sekret sukcesu terapii alergii biorezonansem MORA

W teorii MORA szuka się nie tylko alergenów ale i przyczyn alergii, którymi mogą być np. toksyczne opryski roślin, konserwanty, dodatki spożywcze, pozostałości po szczepionkach, metale ciężkie z dymu papierosowego. Te toksyny zalegają w tkankach i powodują zwiększoną wrażliwość organizmu na inne czynniki. Ważne jest zatem DLACZEGO doszło do reakcji alergicznej, co jest jej źródłem alergii. Uwzględnienie tego w terapii jest konieczne. Zatem oczyszczenie organizmu z zanieczyszczeń połączone z ukierunkowanym odczulaniem na wykryte alergeny daje bardzo dobre efekty. 

 

Drugą kwestią jest to, że hierarchizuje się alergeny w zależności od siły, z jaką obciążają organizm. Dowiedziono bowiem, że alergen alergenowi nie jest równy! Są silniejsze, przyczynowe, oraz słabsze, jedynie wyzwalające reakcję. Terapie zawsze trzeba zacząć od najsilniejszych! Często jest tak, że kiedy się je odczuli to reszta "mniejszych" alergenów znikna sama!!!  

 

Odczulanie alergii biorezonansem

Kalendarz pylania

Objawy alergii

Lista alergenów

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.