Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Atopowe zapalenie skóry dotyka około 20 procent ludzi na całym świecie. Atakuje już od najmłodszych lat a objawy utrzymują się mimo dorastania. Swędzenie i suchość skóry, czerwone krosty z ropą lub bez, rany od drapania, są często tak uciążliwe, że utrudniają chorym normalne życie. Zjawisko atopowego zapalenia skóry nie zostało do końca poznane. Oficjalna medycyna nie zawsze może w tym skutecznie pomóc. Istnieją jednak nowe alternatywne metody, które wnoszą nowe możliwości diagnostyki i terapii atopowego zapalenia skóry. Przeczytaj, w jaki sposób możemy pomóc Ci w atopowym zapaleniu skóry.

 

Atopowe zapalenie skóry, nowe możliwości

Dzięki nowoczesnym badaniom, takim jak Test Volla  oraz mikroskopowa obserwacja kropli krwi, można odkryć przyczyny atopowego zapalenia skóry i odpowiednio Mama z maleńkim dzieckiem. Tuli je w ramionach. Zdjęcie na białym tle. ukierunkować terapie. Pierwsze badanie, tzw. Test Obciążeń MORA, jest badaniem polegającym na odczytach elektromagnetycznych różnych potencjalnie szkodliwych substancji takich jak np. alergeny, dodatki chemiczne, szczepionki, leki chemiczne. Wykorzystuje się do tego specjalne urządzenie. Test jest praktycznie bezbolesny i bezinwazyjny dlatego z powodzeniem może być wykonywany u dzieci. Badanie zrodziło się już w latach 50-tych XX w Niemczech a jego twórcą był dr R. Voll.


Druga metoda polecana w diagnostyce atopowego zapalenia skóry, badanie żywej kropli krwi, została zapoczątkowana również w połowie XX wieku. Polega na obserwacji kropelki krwi świeżo pobranej palca. Okazuje się bowiem, że krew po pobraniu żyje jeszcze pół godziny poza ustrojem a jej obserwacja dostarcza wielu bezcennych informacji, które mogą pomóc w leczeniu atopowego zapalenia skóry. Można na przykład zobaczyć aktywność układu immunologicznego, kształt i ułożenie krwinek czerwonych, których nieprawidłowości mogą świadczyć o zaburzeniach wchłaniania pokarmów, zakwaszeniu organizmu lub braku witamin. Można również zobaczyć zmiany wskazujące na obciążenie toksynami, zakażanie bateriami czy pasożytami!

 

Atopowe zapalenie skóry, geneza

Dr Voll bada pacjenta - dotyka punktoskopem punkty akupunkturowe na stopach. Oficjalnie mówi się, że przyczyną powstania atopowego zapalenia skóry są procesy o charakterze alergicznym zachodzące w obrębie skóry a czynnikiem wywołującym te procesy są alergeny kontaktowe, takie jak proszki do prania, mydła, pasty do zębów, nikiel itd. Okazuje się jednak, że - według nowych doświadczeń przeprowadzonych przez Instytut Medycyny Biocybernetycznej MORA - u podstaw nadmiernej reakcji skóry leżą czynniki wewnętrzne i zaburzenia w obrębie całego organizmu (układu pokramowego, układu immunologicznego), co współgra z holistyczną teorią, że organizm jest całością. Czynnikami wewnętrznymi mogą być na przykład ukryte alergeny pokarmowe, które podrażniają cały układ immunologiczny a dopiero przy lekkim bodźcu zewnętrznym, takim jak kontakt z proszkami do prania, wodą chlorowaną czy niklem, odczuwane są objawy skórne. Podobnie czynnikami przyczynowymi będą obciążenia poszczepienne, zakażenie pasożytami i grzybami. Dodatki do szczepionek takie jak zmodyfikowane białko czy metale ciążki zaburzają trwale działanie systemu odpornościowego a obecność pasożytów i grzybów zatruwa cały organizm. Mając takie dane wiemy, że nie należy jedynie przeciwdziałać objawom i zajmować się samą skórą stosują np. maści a trzeba przede wszystkim zając się całym organizmem, oczyścić go i przywrócić mu prawidłowe funkcjonowanie. Wówczas skóra zregeneruje się i choroba, jaką jest atopowe zapalenie skóry, zostanie wyleczona.

 


Atopowe zapalenie skóry leczenie

Test Obciążeń MORA oraz badanie żywej kropli krwi są podstawą do wyleczenia atopowego zapalenia skóry, zwłaszcza jeśli dotychczasowe leczenie metodami konwencjonalnymi nie przyniosło większych efektów. Nasi specjaliści przeprowadzą kompleksową diagnostykę Twojego organizmu i opracują dla Ciebie indywidualną kurację, składającą się z wyłącznie naturalnych i sprawdzonych sposobów. Będzie to kuracja skupiająca się na zlikwidowaniu przyczyny Twojej choroby. Daje ona bardzo dobre rezultaty. Zapraszamy do naszego gabinetu w Zielonej Górze.

 

Mail od mamy dziecka, cierpiącego na atopowe zapalenie skóry:

Witam panie Łukaszu, skóra Bartka po terapii i homeopatykach wygląda bardzo dobrze, zmiany są jeszcze widoczne ale tylko w miejscach, które wyglądały najgorzej i były rozdrapane. Dziecko też zachowuje się inaczej, przede wszystkim nie płacze wieczorami i się nie drapie.

  

Nasze terapie:

  • likwidują przyczynę choroby
  • są ukierunkowane na "podłoże chorobowe"
  •  wpływają na poprawę stanu skóry
  •  wygaszają trwale stany zapalne
  • wygaszają reakcje alergiczne
  • oczyszczają organizm z toksyn, pasożytów, grzybów
  • wzmacniają układ immunologiczny
  • wzmacniają system oczyszczania organizmu
  • odznaczają się dłogo trwałym działaniem

 

Zapraszamy

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.