baner biomora 2020 kompr

Atopowe zapalenie skóry dotyka około 20 procent ludzi na całym świecie. Atakuje już od najmłodszych lat a objawy utrzymują się mimo dorastania. Swędzenie i suchość skóry, czerwone krosty z ropą lub bez, rany od drapania, są często tak uciążliwe, że utrudniają chorym normalne życie. Oficjalna medycyna nie zna przyczyn choroby w związku z tym nie może skutecznie pomóc. Stosuje się jedynie leki objawowe. Istnieją jednak alternatywne metody, które wnoszą nowe możliwości zarówno diagnostyki jak i terapii.

 

Atopowe zmiany skórne  Okulary mikroskopu  Aparat mora

 

Diagnostyka. Atopowe zapalenie skóry

Wykonujemy trzy badania w kierunku wykrycia przyczyn atopowego zapalenia skóry.


Biorezonans MORA ikona1. Badanie Biorezonansem

Badanie Biorezonansem jest badaniem polegającym na odczytach elektromagnetycznych różnych potencjalnie szkodliwych substancji takich jak np. alergeny, dodatki chemiczne, szczepionki, leki chemiczne. Wykorzystuje się do tego specjalne urządzenie. Test jest bezbolesny i bezinwazyjny dlatego z powodzeniem może być wykonywany u dzieci.

 

Obserwacja krwi ikona2. Mikroskopowa obserwacja krwi

To wizualna ocena składników krwi oraz zmian znajdujących się w osoczu. Krew obserwuje się do 30 minut od pobrania, w czasie kiedy ona jeszcze "żyje". Dostarcza to wielu bezcennych informacji, które mogą pomóc w leczeniu atopowego zapalenia skóry. Można na przykład zobaczyć aktywność układu immunologicznego, kształt i ułożenie krwinek czerwonych, których nieprawidłowości mogą świadczyć o zaburzeniach wchłaniania pokarmów, zakwaszeniu organizmu lub braku witamin. Można również zobaczyć zmiany wskazujące na obciążenie toksynami, zakażanie bateriami, grzybami czy pasożytami!

 

Irydologia ikona3. Badanie irydologiczne oka

Na tęczówce oka można zobaczyć skłonności genetyczne do zmian skórnych oraz zaburzeń pracy poszczególnych narządów mogących brać udział w rozwinięciu atopowego zapalenia skóry np. żołądka (przy jego niedokwaszeniu i złym przyswajaniu pokarmu może dochodzić do zmian skórnych). Badanie ma swoje korzenie w starożytnych Chinach, nosi nazwę badania irydologicznego. W naszym gabinecie posiadamy sprzęt umożliwiający wykonanie zdjęcia i prezentacje na ekranie monitora, aby osoba badana mogła zobaczyć swoje oko i poszczególne zmiany. 

 


Atopowe zapalenie skóry. Najczęstsze przyczyny

Przyczyną atopowego zapalenia skóry u części chorych są alergeny kontaktowe, takie jak proszki do prania, mydła, pasty do zębów, nikiel. Częściej jednak u podstaw nadmiernej reakcji skóry leżą czynniki wewnętrzne i zaburzenia w obrębie całego organizmu (układu pokarmowego i układu immunologicznego), co współgra z holistyczną teorią, że organizm jest całością. Czynnikami wewnętrznymi mogą być na przykład ukryte alergeny pokarmowe, które podrażniają cały układ immunologiczny a dopiero przy lekkim bodźcu zewnętrznym, takim jak kontakt z proszkami do prania, wodą chlorowaną czy niklem, odczuwane są objawy skórne. Podobnie czynnikami przyczynowymi mogą być obciążenia poszczepienne, zakażenie pasożytami i grzybami. Dodatki do szczepionek takie jak zmodyfikowane białko czy metale ciążki zaburzają trwale działanie systemu odpornościowego a obecność pasożytów i grzybów zatruwa cały organizm doprowadzając do reakcji skórnej. Mając takie dane wiemy, że w leczeniu atopowego zapalenia skóry nie można leczenia ograniczyć tylko do samej skóry a należy zająć się całym organizmem, oczyścić go i przywrócić mu prawidłowe funkcjonowanie.

 

 

Atopowe zapalenie skóry. Leczenie alternatywne

Metody alternatywne mają bardzo wysoką skuteczność w leczeniu atopowego zapalenia skóry. Warto się nimi zainteresować, zwłaszcza jeśli dotychczasowe leczenie konwencjonalne nie przyniosło większych efektów. W naszym gabinecie stosujemy następujące działania terapeutyczne:


Leki1. Środki naturalne

Stosujemy różne preparaty roślinne i/lub homeopatyczne. W zależności od potrzeby mają one odpowiednie zastosowanie: oczyszczanie z pasożytów, grzybów i bakterii, odtruwanie z metali ciężkich i toksyn środowiskowych, wspomaganie pracy narządów wewnętrznych (nerki, wątroba), regeneracja śluzówki jelita, poprawa pracy żołądka i przyswajania pokarmu, wygaszanie stanów alergicznych skóry


Terapia ikona2. Terapie na Biorezonansie

Terapia biorezonansowe to forma elektroterapii. Zabiegi wykonywane za pomocą specjalnego urządzenia. Polega na przekazywaniu leczniczych impulsów elektromagnetycznych. Ich działanie jest bardzo szerokie. W zależności od wyboru programu wpływają one na następujące rzeczy: odczulanie alergenów pokarmowych i wziewnych, odtruwanie z metali ciężkich, usuwanie obciążeń poszczepiennych, usuwanie obciążeń pasożytniczych i grzybiczych, poprawa stanu skóry, wygaszanie stanów zapalnych

 

Dieta ikona3. Dietoterapia

Terapia za pomocą diety polega na eliminacji wykrytych alergenów i wprowadzenie zamienników. 

 

 

Dobór metod terapeutycznych jest indywidualny i opiera sie na wynikach przeprowadzanych przez nas badań. Dla jedynych może być to więc odtruwanie z metali ciężkich a dla innych odczulanie alergii za pomocą biorezonansu.

 

Mail od mamy dziecka, cierpiącego na atopowe zapalenie skóry:

Witam panie Łukaszu, skóra Bartka po terapii i homeopatykach wygląda bardzo dobrze, zmiany są jeszcze widoczne ale tylko w miejscach, które wyglądały najgorzej i były rozdrapane. Dziecko też zachowuje się inaczej, przede wszystkim nie płacze wieczorami i się nie drapie.

 

 

Cena. Diagnostyka atopowego zapalenia skóry

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn atopowego zapalenia skóry, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h   (zob. więcej)

Cena 250zł

 

 

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.