Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Uporczywe bóle głowy zmuszające do ukrywania się w domu i uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, wrażliwość na światło i hałas. Taka sytuacja może męczyć Cię latami. Jest jednak z tego wyjście!

 

Ból głowy, migrena u młodej pani. Widać jej głowę i popiersie. Ona ma zamknięte oczy i dotyka dłonie do skręni. Widać, że boli ją głowa. Bóle głowy są bardzo uporczywą dolegliwością, na które najczęściej przyjmuje się leki przeciwbólowe. Nie jest to jednak rozwianiem. Bóle głowy, jak każda choroba, wynika z czegoś, z jakieś przyczyny , i tylko likwidując przyczynę można pozbyć się skutecznie bólu głowy. Tabletka przeciwbólowa pomaga jedynie na chwilę, ponieważ wyłącza bodźce bólowe podczas, gdy cały problem nadal istnieje.

 

 

Bóle głowy, przyczyny

Aby pozbyć się bólu głowy trzeba dotrzeć do źródła problemu, a tych może być bardzo wiele - od nadwrażliwości układu nerwowego, przeciążenia stresem czy pracą, przez ukryte alergie pokarmowe, błędy dietetyczne po zatoksycznienie organizmu endo- lul/i egzogenne, zakażenie pasożytami czy grzybem candida. Całą sztuką jest znalezienie tej przyczyny i zastosowanie odpowiedniej terapii, która ją zlikwiduje.

 

Jak znaleźć przyczyny bólu głowy

Wydawać by się mogło, że odkrycie przyczyny bólu głowy może być trudne z uwagi na to, że tych przyczyn jest bardzo wiele, jednak dzięki nowym możliwościom diagnostycznym okazuje się to osiągalne. Za pomocą testu Volla, video-irydologii oraz mikroskopowej obserwacji kropli krwi można wszystko sprawdzić nawet na jednej wizycie!! 

 

Test MORA określi

 • czy nie masz ukrytych alergii
 • czy nie masz zatoksycznionego organizmu
 • jak przebiega metabolizm

 

Obserwacja tęczówki oka za pomocą specjalistycznych kamer pokaże

 • stan Twojego układu nerwowego,
 • stan narządów wewnętrznych takich jak wątroba, oraz mózgu

 

Badanie żywej kropli krwi wskaże:

 • czy jesteś dostatecznie nawodniony (brak wody może podrażniać komórki nerwowe w korze mózgowej, co jest również powodem napadowych bólów głowy!!),
 • czy przyswajasz prawidłowo substancje odżywcze
 • czy nie jesteś zakażony pasożytami i grzybami
 • czy jesteś niedotleniony i czy jesteś zakwaszony

 

Młoda lekarka stoi przed stołem i patrzy w monitor dotykając ręką klawiatury jakby coś pisała. Obok stoi mikroskop. Urządzenie MORA Super Plus z leżacymi obok elektrodami do testów. Zdjęcie samego urządzenia na szarym tle. Młoda kobieta, blondynka, trzyma głowę na urządzeniu do badania oczu.

 

Każda z tych metod stanowi niezwykłe osiągnięcie diagnostyczne i jest stosowana przez tysiące gabinetów na całym świecie niosąc pomoc tam, gdzie zawiodły inne metody. W naszym gabinecie korzystamy ze wszystkich tych metod, po to, aby dokładnie sprawdzić, jaka jest przyczyna Twojego bólu głowy, co pomoże nam zastosować najlepszą drogę terapeutyczną.

 

Przypadek z gabinetu

Kobieta lat 32 zgłosiła się do nas z powodu napadowych bólów głowy, które męczyła ją od czasów szkolnych. Początkowo przyjmowała leki przeciwbólowe, potem , chcąc leczyć się holistycznie, korzystała z homeopatii, jednak mimo chwilowej poprawy, bóle głowy powracały. Dolegliwość z czasem narastała na sile do tego stopnia, że atak potrafił trwać 2-3 dni i wyłączać kobietą z życia. Ogromna wrażliwość na światło i hałasy zmuszały ją do siedzenia, a raczej leżenia, w domu. W przeprowadzonej przez nas diagnostyce wyszły bardzo wyraźne wpływy układu nerwowego ale także obciążenia toksyczne wątroby spowodowane bardzo częstym zażywaniem antybiotyków na przeziębienia w dzieciństwie. Leki homeopatyczne okazały się dobrze dobrane, zwłaszcza na układ nerwowy, jednak z uwagi na blokadę w postaci toksyn w wątrobie, nie mogły działać skutecznie. Zmaterializowe toksyny pod postacią kamieni kałowych stanowiły ciągłe źródło zatruwania organizmu i przyczynę bólów głowy. Kilkumiesięczna kuracja oczyszczająca, połączona z terapiami MORA, po której chora "wydaliła" z siebie garście kamieni wątrobowych, sprawiła, że ból głowy zniknął raz na zawsze.

 

Bóle głowy, leczenie

Nasze terapie skupiają się na zlikwidowaniu przyczyny choroby a nie usuwaniu skutków. W zależności od tego, co jest tą przyczyną,  dobieramy indywidualnie działania terapeutyczne, np. oczyszczanie z pasożytów i grzybów, odczulanie alergii, odkwaszanie, terapie regenerujące narządy wewnętrzne. Korzystamy z szerokiego arsneału metod naturalnych i bioinformacyjnych najnowszej generacji. Do każdej terapii wykonujuemy zabiegi za pomocą fal elektromagnetycznych przy użuciu aparatu MORA mające za zadanie przywrócić naturalne funkcjonowanie organizmowi i szybciej zlikwidować bóle głowy. Dzięki niej skraca się czas leczenia nawet o 60%!!! Jest to specjalnie opracowana terapia na bóle głowy każdego pochodzenia, która uzupełnia leczenie przyczynowe. Jej zaletą jest także to, że ma nieinwazyjny charakter i nie wywołuje skutków ubocznych.   

 

Nasze terapie:

 • są ukierunkowane na przyczynę choroby
 • oczyszczają organizm z toksyn, pasożytów i grzybów
 • tonizują wegetatywny układ nerwowy
 • znoszą napięcia w obrębie karku i głowy
 • likwidują bóle migrenowe róznego pochodzenia
 • wzmacniają narządy wewnętrzne 
 • poprawiają sprawność układu pokarmowego i hormonalnego
 • mają długotrwałe działanie i zabezpieczają przed kolejnymi atakami

 

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.