baner biomora 2020 kompr

Migreny czyli uporczywe bóle głowy uniemożliwiające normalne funkcjonowanie i zmuszające do ukrywania się w domu. Do tego wrażliwość na światło i hałas.  W naszym gabinecie prowadzimy diagnostykę i leczenie alternatywne migren i bólu głowy.

  

Ból głowy, migrena u młodej pani. Widać jej głowę i popiersie. Ona ma zamknięte oczy i dotyka dłonie do skręni. Widać, że boli ją głowa.    Bóle głowy u kobiety

 

Diagnostyka

Tabletki przeciwbólowe nie są rozwiązniem na ból głowy, ponieważ jest to działanie doraźne, objawowe - pomaga jedynie na chwilę, ponieważ jedynie wyłącza bodźce bólowe podczas, gdy cały problem nadal istnieje. Przyczyny bólu główy może być wiele: od nadwrażliwości układu nerwowego, przeciążenia stresem i pracą, przez ukryte alergie pokarmowe, błędy dietetyczne po zatoksycznienie organizmu endo- lul/i egzogenne, zakażenie pasożytami lub grzybem candida. Całą sztuką jest znalezienie tej przyczyny i zastosowanie odpowiedniej terapii, która ją zlikwiduje.

Do diagostyki przyczyn chorób wykorzystujemy następujące badania: Badanie Biorezonansem MORA,  badanie irydologiczne oraz mikroskopowa obserwacja kropli krwi.  

 

Ramka MORABadanie Biorezonansem MORA

Badanie polega na identyfikacji poszczególnych obciążeń, takich jak ukryte alergie pokarmowe,  nietolerancje pokarmowe, obciążenia toksynami środowiskowymi, obciążenia metalami ciężkimi, opryskami roślin

 

Ramka z napisem irydodiagnozaIrydodiagnoza czyli diagnostyka z tęczówki oka

Badanie opiera się na powiązaniu miejsc na tęczówce oka z poszczególnymi narządami. Wywodzi się ze starożytnej medycyny chińskiej. Obserwacja tęczówki oka pokaże stan układu nerwowego i narządów wewnętrznych

 

Ramka krew

Mikroskopowa obserwacje krwi

Badanie polega na pobraniu kropli krwi z opuszka palca i obserwacji pod mikroskopem w powiększeniu 1000-1600 razy. Obserwacja określi nawodnionie krwi (brak wody może podrażniać komórki nerwowe w korze mózgowej, co jest również powodem napadowych bóli głowy!!), zmiany wskazujące na prawidłowe przyswajanie substancji odżywczych, zmiany świadczące o zakażeniu pasożytami i grzybami, ułożenie krwinek mówice o możliwościach dotleniania organizmu, zmiany wskzujące na zakwaszenie organizmu  

 

Młoda lekarka stoi przed stołem i patrzy w monitor dotykając ręką klawiatury jakby coś pisała. Obok stoi mikroskop.  Urządzenie MORA Super Plus z leżacymi obok elektrodami do testów. Zdjęcie samego urządzenia na szarym tle. Młoda kobieta, blondynka, trzyma głowę na urządzeniu do badania oczu.

 

Każda z tych metod stanowi niezwykłe osiągnięcie diagnostyczne i jest stosowana przez tysiące gabinetów na całym świecie niosąc pomoc tam, gdzie zawiodły inne metody. W naszym gabinecie korzystamy ze wszystkich tych metod, po to, aby dokładnie sprawdzić, jaka jest przyczyna Twojego bólu głowy, co pomoże nam zastosować najlepszą drogę terapeutyczną.

 

Przypadek z gabinetu

Kobieta lat 32 zgłosiła się do nas z powodu napadowych bólów głowy, które męczyła ją od czasów szkolnych. Początkowo przyjmowała leki przeciwbólowe, potem , chcąc leczyć się holistycznie, korzystała z homeopatii, jednak mimo chwilowej poprawy, bóle głowy powracały. Dolegliwość z czasem narastała na sile do tego stopnia, że atak potrafił trwać 2-3 dni i wyłączać kobietą z życia. Ogromna wrażliwość na światło i hałasy zmuszały ją do siedzenia, a raczej leżenia, w domu. W przeprowadzonej przez nas diagnostyce wyszły bardzo wyraźne wpływy układu nerwowego ale także obciążenia toksyczne wątroby spowodowane bardzo częstym zażywaniem antybiotyków na przeziębienia w dzieciństwie. Leki homeopatyczne okazały się dobrze dobrane, zwłaszcza na układ nerwowy, jednak z uwagi na blokadę w postaci toksyn w wątrobie, nie mogły działać skutecznie. Zmaterializowe toksyny pod postacią kamieni kałowych stanowiły ciągłe źródło zatruwania organizmu i przyczynę bólów głowy. Kilkumiesięczna kuracja oczyszczająca, połączona z terapiami MORA, po której chora "wydaliła" z siebie garście kamieni wątrobowych, sprawiła, że ból głowy zniknął raz na zawsze.

 

Bóle głowy, leczenie

Nasze terapie skupiają się na zlikwidowaniu przyczyny choroby a nie usuwaniu skutków. W zależności od tego, co jest tą przyczyną,  dobieramy indywidualnie działania terapeutyczne, np. oczyszczanie z pasożytów i grzybów, odczulanie alergii, odkwaszanie, terapie regenerujące narządy wewnętrzne. Korzystamy z szerokiego arsneału metod naturalnych i bioinformacyjnych najnowszej generacji. Do każdej terapii wykonujuemy zabiegi za pomocą fal elektromagnetycznych przy użuciu aparatu MORA mające za zadanie przywrócić naturalne funkcjonowanie organizmowi i szybciej zlikwidować bóle głowy. Dzięki niej skraca się czas leczenia nawet o 60%!!! Jest to specjalnie opracowana terapia na bóle głowy każdego pochodzenia, która uzupełnia leczenie przyczynowe. Jej zaletą jest także to, że ma nieinwazyjny charakter i nie wywołuje skutków ubocznych.   

 

Nasze terapie:

  • są ukierunkowane na przyczynę choroby
  • oczyszczają organizm z toksyn, pasożytów i grzybów
  • tonizują wegetatywny układ nerwowy
  • znoszą napięcia w obrębie karku i głowy
  • likwidują bóle migrenowe róznego pochodzenia
  • wzmacniają narządy wewnętrzne 
  • poprawiają sprawność układu pokarmowego i hormonalnego
  • mają długotrwałe działanie i zabezpieczają przed kolejnymi atakami

 

 

Cena wizyty

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn bólu głowy, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h   (zob. więcej)

cena 250zł

 

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.