Migreny to uporczywe bóle głowy, uniemożliwiające normalne funkcjonowanie i zmuszające do ukrywania się w domu. Towarzyszy im wrażliwość na światło i hałas.  W naszym gabinecie prowadzimy diagnostykę i leczenie alternatywne migren i bólu głowy.

   Bóle głowy u kobiety

 

Diagnostyka przyczynowa migren

Pozornie może się wydawać, że migrena atakuje nas bez powodu i nie ma jakieś określonej przyczyny. Ale jak każda choroba ma swoje konkretne źródło. Całą sztuką jest jego znalezienie i zastosowanie odpowiedniej terapii, która je zlikwiduje. Przyczyn bólu głowy może być wiele: nadwrażliwość układu nerwowego, przeciążenie stresem i pracą, ukryte alergie pokarmowe, błędy dietetyczne, obciążenie organizmu toksynami endogennymi lub/i egzogennymi, zakażenie pasożytami i wiele innych.

Na taką szeroką diagnostykę pozwalają nam następujące badania: Test MORA, badanie irydologiczne oraz mikroskopowa obserwacja kropli krwi.

 

Badanie Biorezonansem MORA

Badanie polega na identyfikacji poszczególnych obciążeń za pomocą specjalnego urządzenia, odczytującego sygnały elektromagnetyczne poszczególnych czynników z organizmu człowieka. U podstaw metody leży teoria, że wszystko, co istnieje, posiada swoją własną częstotliwość elektromagnetyczną. Można odczytać dzięki temu alergeny pokarmowe, toksyny środowiskowe, metale ciężkie, patogeny a także stan funkcjonalny narządów wewnętrznych i kondycje układu nerwowego.

 

Diagnostyka z tęczówki oka

Badanie opiera się na powiązaniu miejsc na tęczówce oka z poszczególnymi narządami. Wywodzi się ze starożytnej medycyny chińskiej. Pozwala na ocenę układu nerwowego i nadnerczy.


Mikroskopowa obserwacje krwi

Badanie polega na pobraniu kropli krwi z opuszka palca i obserwacji pod mikroskopem w powiększeniu 1000-1600 razy. Obserwacja określi nawodnienie krwi, zmiany wskazujące na przyswajanie substancji odżywczych, zmiany świadczące o zakażeniu bakteriami i grzybami, ułożenie krwinek mówiące o możliwościach dotleniania organizmu.

 

 

Leczenie naturalne bólu głowy i migren

Na podstawie przeprowadzonej analizy organizmu przechodzimy do terapii. W zależności od tego, co jest tą przyczyną w danym przypadku, dobieramy indywidualnie działania terapeutyczne, np. oczyszczanie z pasożytów i grzybów, odczulanie alergii, odkwaszanie, terapie regenerujące narządy wewnętrzne itd. Korzystamy z szerokiego arsenału metod naturalnych i bioinformacyjnych najnowszej generacji. Nasze terapie skupiają się na zlikwidowaniu przyczyny choroby a nie usuwaniu skutków. Często łączymy preparaty roślinne i ziołowe z zabiegami na biorezonansie w naszym gabinecie. Dzięki temu skraca się czas leczenia nawet o 60%!!! Zabiegi na biorezonansie są formą elektroterapii i polegają na stymulacji organizmu polem elektromagnetycznym.


Nasze terapie na migreny:

  • są ukierunkowane na przyczynę choroby
  • oczyszczają organizm z toksyn, pasożytów i grzybów
  • tonizują wegetatywny układ nerwowy
  • znoszą napięcia w obrębie karku i głowy
  • likwidują bóle migrenowe różnego pochodzenia
  • wzmacniają narządy wewnętrzne
  • poprawiają sprawność układu pokarmowego i hormonalnego
  • mają długotrwałe działanie i zabezpieczają przed kolejnymi atakami

 

Przypadek migreny z naszego gabinetu

Kobieta lat 32 zgłosiła się do nas z powodu napadowych bólów głowy, które męczyły ją od czasów szkolnych. Początkowo stosowała leczenie standardowe, potem, chcąc leczyć się holistycznie, korzystała z homeopatii, jednak mimo chwilowej poprawy, bóle głowy powracały. Dolegliwość z czasem narastała na sile do tego stopnia, że atak potrafił trwać 2-3 dni i wyłączać kobietę z życia. Ogromna wrażliwość na światło i hałasy zmuszały ją do siedzenia, a raczej leżenia, w domu. W przeprowadzonej przez nas diagnostyce wyszły bardzo wyraźne wpływy układu nerwowego ale także obciążenia toksyczne wątroby. Leki homeopatyczne okazały się dobrze dobrane, zwłaszcza na układ nerwowy, jednak z uwagi na blokadę w postaci toksyn w wątrobie, nie mogły działać skutecznie. Toksyny stanowiły ciągłe źródło zatruwania organizmu i przyczynę bólów głowy. Kilkumiesięczna kuracja oczyszczająca, połączona z terapiami MORA, po której chora "wydaliła" z siebie garście kamieni wątrobowych, sprawiła, że ból głowy zniknął raz na zawsze. Dopisek: Jest to przypadek z 2017 roku, gdzie pacjentka zgłosiła się na kontrole rok później i nadal nie miała migreny. Aktualnie jest rok 2021 i niedawno pani była u nas z córką i mówiła, że migreny do teraz nie wróciły. Zaczęła zdrowo się odżywiać i sama profilaktycznie stosuje różne formy oczyszczania.