Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Terapia biorezonansem jest bardzo skuteczną metodą w leczeniu bólu kręgosłupa, stanów zwyrodnieniowych, stanów zapalnych stawów, reumatyzmu a także reumatoidalnego zapalenia stawów. Działa nie tylko przeciwbólowo ale także regeneruje uszkodzone tkanki.

 


Zdjęcie anatomiczne, widać podświetlony na czerwono i żółto kręgosłup. Postać człowieka ma kolor jasno niebieski. Biorezonans w walce z bólem

Biorezonans jest urządzeniem do terapii polem elekromagnetycznym. Emituje odpowiednie częstotliwości, które usuwają stany zapalnego układu ruchu oraz pobudzają chorą tkankę do regeneracji. Przywracają naturalną biologiczną częstotliwość chorej tkance. Pacjenta podłącza sie do urządzenia za pomocą elektrod stopowych i ręcznych a dodatkowo można stosować miejscowo sondę magnetyczna lub pas magnetyczny na miejsce objęte bólem. Częstotliwości pola elektromagnetycznego są dobierane indywidualnie do każdej osoby.

 

W jakich problemach pomagamy?

  • reumatoidalne zapalenie stawów
  • zwyrodnieniowe zapalenie stawów
  • sztywność stawów
  • stany zapalne układu ruchu
  • rwa kulszowa
  • łokieć tenisisty
  • zespół cieśni nadgarstka
  • bóle układu kostno-stawowego
  • bóle szyi i karku
  • zwyrodnienia stawu kolanowego

 


Ostre stany zapalne

Stany zapalne układu ruchu bardzo szybko poddają sie terapii. Zdarza sie, że nawet po 1-2 zabiegach chorzy odczuwają diametralną poprawę. Terapie wykonuje sie co kilka dni a w miarę poprawy wydłuża sie przerwę miedzy zabiegami.

 

Degeneracja stawów

Terapia zmian degeneracyjnych zajmuje więcej czasu, ponieważ tkanka kostna i stawowa jest najwolniej odnawialną tkanką w naszym organizmie. Ale jest odnawialna! Cały czas sie przebudowuje. Terapie wykonuje sie raz w tygodniu a ilość zabiegów zależy od przypadku. Efekty są na tyle dobre, że chorzy z degeneracyjnym zesztywniającym zapaleniem dłoni czy szyi po serii zabiegów zaczynają normalnie funkcjonować - wraca sprawność stawów i znika ból. Oprócz zabiegów na biorezonansie potrzebne są tutaj także suplementy takie jak kolagen i glukozamina jako budulec stawów.

 

Terapia na biorezonansie. Mężczyzna siedzi przed urządzeniem, trzyma w ręku elektrody i jest masowany po karku elektrodą rolkową.

 


Terapia przeciwbólowa biorezonansem nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu, nie wpływa też na wchłanianie leków. Jest bezpieczna, nie powoduje skutków ubocznych. Odznacza sie ponadprzeciętną sztucznością, pomaga nawet w przypadkach, kiedy medycyna i farmakologia są bezradne.

 

Niekiedy odczuwany ból może być także objawem głębszych procesów chorobowych zachodzących w organizmie (np. bóle mięśni wywołane zatruciem metalami ciężkimi lub migreny spowodowane utajnioną przewlekłą alergia pokarmową). Urządzenie biorezonansowe pozwala na zdiagnozowanie przyczyn dolegliwości bólowych. Działanie ukierunkowane na przyczynę i objawowa terapia przeciwbólowa spowoduje w efekcie trwale ustąpienie bólu.

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.