baner biomora 2020 kompr

Prowadzimy diagnostykę i terapie bólów narządu ruchu za pomocą biorezonansu. Terapia biorezonansem jest bardzo skuteczną metodą w leczeniu bólu kręgosłupa, stanów zwyrodnieniowych, stanów zapalnych stawów, reumatyzmu a także reumatoidalnego zapalenia stawów. Działa nie tylko przeciwbólowo ale także regeneruje uszkodzone tkanki. W leczeniu uwzględniamy zakażenia bakteriami borreli, yersinii i mycoplasmy.

 

Diagnostyka narządu ruchu

Wykonujemy diagnostykę przyczyn chorób narządu ruchu takich jak bóle stawów, zapalenie stawów, bóle kości.

 

Biorezonans MORABiorezonans MORA 

Pomiarów dokonujemy urządzeniem biorezonansowym z serii MORA, posiadającym certyfikację dla urządzeń medycznych gwarantującą poprawność wyników oraz skuteczność terapii. Badanie Biorezonansem polega na pomiarach częstotliwości elektromagnetycznych wybranych obciążeń takich jak na przykład bakterie. Badanie nie zastępuje diagnostyki obrazowej jaką jest tomograf magnetyczny i rezonans magnetyczny. Wzbogaca ją o następujące informacje:

 • zakażenia bakteryjne: borrelia burgdorferi, mycoplasma, chlamydia, yersinia
 • obciążenia toksyczne: metale ciężkie, toksyny środowiskowe
 • osłabienia narządowe: braki kolagenu, procesy degeneracyjne kości, stawów i mięśni
 • braki minerałów: magnez, wapń

Uwzględnienie w leczeniu powyższych elementów bardzo często jest kluczowe w leczeniu stanów bólowych, zwłaszcza jeśli w wynikach pokaże sie borelioza. Borelioza jest bowiem słabo wykrywalna w konwencjonalnych badaniach i z braku jej potwierdzenia leczy się bezskutecznie pacjenta objawowo pomijając bakterie borreli.

 Układ kostny

 

 

Leczenie alternatywne

W terapii korzystamy z preparatów naturalnych, dietoterapii oraz terapii biorezonansem.

 

Preparaty ikona1. Preparaty naturalne

Preparaty wybieramy indywidualnie dla danej osoby. W zależności od przypadku charakteryzują sie one działaniem: przeciwzapalnym, przeciwbólowym, niwelującym artretyczne bóle stawów, usuwającym dolegliwości związane ze sztywnością kręgosłupa i sztywnością stawów, zwalczającym ból towarzyszący zwyrodnieniom stawów i kręgosłupa. Są one przy tym bezpieczne i nie mają skutków ubocznych jak leki chemiczne.

Dobieramy także suplementy w przypadkach niedoborów, np. kolagenu. Kolagen stanowi budulec stawów i kości i każde leczenie bez jego uzupełniania nie będzie skuteczne Ważne jest jednak to, jaki kolagen dobrać, bowiem na rynku jest bardzo duża ilość produktów a jak się okazuje nie wszystkie są skuteczne. Jako, że prowadzimy gabinet od 2010 roku to mamy w temacie leczenia narządu ruchu i kolagenu duże doświadczenie - mamy sprawdzonych wiele firm i wiemy, które działają dobrze, a które nie.

W przypadku wykrycia zakażenia bakteryjnego dobierane są odpowiednie środki o działaniu antybakteryjnym ukierunkowanym na wykryte patogeny.

 

Terapia mora2. Biorezonans MORA. Terapie

Biorezonans jest urządzeniem do elektroterapii polem elekromagnetycznym. Emituje odpowiednie częstotliwości, które usuwają stany zapalnego układu ruchu oraz pobudzają chorą tkankę do regeneracji. Przywracają prawidłowe krążenie w chorej tkance. Pacjenta podłącza sie do urządzenia za pomocą elektrod stopowych i ręcznych a dodatkowo stosuje się miejscowo sondę magnetyczna lub pas magnetyczny na miejsce objęte bólem, np. nadgarstki, kolana, plecy itd, co przyspiesza proces zdrowienia.

W przypadku wykrycia bakterii boreliozy dodatkowo wykonywana jest terapia biorezonansowa wspomagająca usuwanie krętków borreli z organizmu.

 

Dietoterapia3. Dietoterapia

Odżywianie jest podstawą każdej terapii choroby przewlekłej. Wiele pokarmów może nasilić dolegliwości stawowe i stany zapalne, stąd konieczne jest usystematyzowanie tego, co jest spożywane. Często z jadłospisu eliminujemy produkty nasilające procesy zapalne i degeneracyjne w kościach i stawach (takie jak słodycze) oraz produkty o dużej zawartości puryn, które zwiększają stężenie kwasu moczowego we krwi przy dnie moczanowej. Dietoterapia nie polega na odchudzaniu i zmniejszeniu ilości spożywanych produktów tylko na odpowiednim dobrze produktów dozwolonych i niedozwolonych.  

 

Terapia na biorezonansie. Mężczyzna siedzi przed urządzeniem, trzyma w ręku elektrody i jest masowany po karku elektrodą rolkową.Możliwości terapii

 • reumatoidalne zapalenie stawów
 • zwyrodnieniowe zapalenie stawów
 • sztywność stawów
 • stany zapalne układu ruchu
 • rwa kulszowa
 • łokieć tenisisty
 • zespół cieśni nadgarstka
 • bóle układu kostno-stawowego
 • bóle szyi i karku
 • zwyrodnienia stawu kolanowego
 • borelioza


Ilość terapii biorezonansem

Ostre stany zapalne

Stany zapalne układu ruchu bardzo szybko poddają sie terapii. Zdarza sie, że nawet po 1-2 zabiegach chorzy odczuwają diametralną poprawę. Terapie wykonuje sie codziennie lub co kilka dni a w miarę poprawy wydłuża sie przerwę miedzy zabiegami. Stosuje się około 10-20 zabiegów

 

Przewlekłe procesy chorobowe

Terapia chorób przewlekłych zajmuje więcej czasu, zwłaszcza że tkanka kostna i stawowa jest najwolniej odnawialną tkanką w naszym organizmie. Terapie wykonuje sie 1-2 razy w tygodniu a ilość zabiegów zależy od przypadku. Z reguły jest to 10-30 zabiegów. Efekty są na tyle dobre, że np. chorzy z degeneracyjnym zesztywniającym zapaleniem dłoni czy szyi po serii zabiegów zaczynają normalnie funkcjonować. Wraca sprawność stawów i znika ból. W przypadku boreliozy uzyskujemy takie same efekty.

 

Cena. Diagnostyka i leczenie

 

Baner reklamowy pakietu badańDiagnostyka bólu narządu ruchu

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn bólu narządu ruchu, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h   (zob. więcej)

Cena 250zł

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.