Terapie boreliozy prowadzimy od 2010 roku. Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów w Polsce, który do leczenia boreliozy podchodzi kompleksowo i stosuje tzw. multi-terapie, łączące zabiegi na biorezonansie z kuracją ziołową oraz prawidłowym odżywianiem. Borelioza jest chorobą, która ciężko poddaje się leczeniu i dlatego trzeba uderzyć w nią z każdej możliwej strony. Wypracowane przez nas metody odznaczają się bardzo wysoką skutecznością.

 

Rodzaj terapii: terapia biorezonansowa falami elektromagnetycznymi

Urządzenia: aparaty z serii MORA  i BioKat

Częstotliwości: Pełne spektrum sygnałów borrelii w akordzie potencji D6-D400

Pasmo przenoszenia sygnału: od 0,01 Hz do 250.000 Hz

Zakres wzmocnień sygnału: od 0.1 do 1.000.000 dla obydwu kanałów i wszystkich trybów zabiegowych

Działanie: etap pierwszy pobudzanie bakterii do wyjścia z tkanek; etap drugi usuwanie bakterii borrelii we wszystkich czterech formach

Skuteczość: Wysoka

Czas sesji: 50 min

Ilość zabiegów: 10-30 (w zależności od stanu chorego; w bardzo ciężkich przypadkach zabiegów może być więcej)

Częstotliwość spotkań: 1-2 razy w tygodniu

 

   Zabieg na biorezonansie na boreliozę. Mężczyzna jest podłączony do urządzenia trzymając elektrody ręczne w dłoniach. Sprzęt leży przed nim na białym blacie.

 
Jak działa biorezonansowa terapia na boreliozę?

Powszechnie uważa się, że biorezonans to elektronicznych antybiotyk, który niszczy krętki borreli za pomocą prądu. Otóż takim działaniem odznacza się zapper i generator częstotliwości, których siła terapeutyczna jest porównywalna z dobrą kurację roślinną. Bardzo często utożsamia się te metody jednak w rzeczywistości mają one zupełnie inaczej działanie.

Rola biorezonansu polega na tym, że wytwarza on pole elektromagnetyczne które stymuluje organizm do wyrzucenia krętek borreli ze wszystkich tkanek. Jak wiadomo, trudności w leczeniu boreliozy polegają przede wszystkim na tym, że bakteria żyje w czterech forma a jedna z nich lubi się chować głęboko w tkankach. Nie dojdzie tam żaden, nawet najlepiej dobrany lek. Nie dojdzie też sygnał z zappera ani generatora bowiem zgodnie z zasadą naskórkowości (prąd zawsze płynie po zewnętrze stronie przewodnika i nie dociera do wnętrza tkanki). Stąd leczenie boreliozy może trwać latami a kiedy już odstawia się medykamenty to choroba wraca, bowiem ukryte formy przetrwalnikowe przekształcają się w aktywne bakterie i namnażają do pierwotnych ilości. Biorezonans wyrzuca je do tkanek dzięki czemu można je wytruć np. preparatami roślinnymi. Jest to uznane za fenomen, bowiem stanowi brakujący element skutecznej terapii boreliozy.


Biorezonans częścią synergicznej terapii

Biorezonans sam w sobie nie niszczy krętek borreli wobec czego należy go połączyć z przyjmowaniem środków antybakteryjnych. W naszym gabinecie polecamy preparaty roślinne ale mogą być to także antybiotyki, jeśli ktoś wybierze taką drogę leczenia. W obu przypadkach biorezonans uzupełnia działanie na zasadzie synergii: Biorezonans wyrzuca krętki z ukrycia a lek antybakteryjny je niszczy.

Sam biorezonans nie ma możliwości wyleczenie boreliozy! Musi być połączony z działaniem antybakteryjnym. Jednak bez biorezonansu leczenie antybakteryjne nie będzie miało możliwości zniszczenia wszystkich form borreli. Stąd chcąc skutecznie wyleczyć boreliozę należy włączyć do kuracji zabiegi na biorezonansie

W naszym gabinecie łączymy zabiegi biorezonasowe z odpowiednio dobranymi preparatami naturalnymi. Korzystamy ze sprawdzonych preparatów ziołowych, zestawów i protokołów. Są one dobierane indywidualne. Ich wybór zależy od objawów i kondycji chorego.  

 

Etapy zabiegu na boeliozę

1. Biorezonans przekazuje częstotliwość elektromagnetyczną bakterii borrelii w formie "terapeutycznej".

Schemat zabiegu na borelie

 

 

2. Stymulacja impulsami elektromagnetycznymi wytwarza w organizmie niekorzystne dla borreli drgania, oo sprawia, że krętki borreli zaczynają wychodzić z ukrycia Schemat zabiegu na borelie drugi etap

 

 

3. Sygnał biorezonansu przenika przez całe ciało. Dociera do każdej komórki, w której mogła sie ukryć borrelia, a do której nie dotrze żadnej lek. Schemat terapii borelii

Leczenie koinfekcji boreliozy

Leczenie boreliozy musi być kompleksowe i uwzględniać także ewentualne koinfekcje. Dlatego należy najpierw dokładnie przebadać organizm, aby móc precyzyjne ustalić plan działania. Przy boreliozie często dochodzi do zakażenia chlamydią i mykoplazmą, ale mogą występować także inne koinfecje, jak np. yersinia czy toksoplazma.

 

Jak wygląda zabieg biorezonansem na boreliozę?

Osoba zostaje podłączona do urządzenia za pomocą elektrod stopowych i ręcznych. Trzyma elektrody w dłoniach, bose stopy kładzie na specjalnych blaszkach. Urządzenie emituje sygnały o określonej częstotliwości elektromagnetycznej, właściwej dla bakterii borreli. Sygnał przechodzi przez wszystkie tkanki organizmu, nawet te, w których głęboko ukryły się krętki borreli. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nie odczuwa się generowanych impulsów.

 

Terapia boreliozy tylko na biorezonansie MORA

Na rynku istnieje wiele firm urządzeń biorezonansowych do terapii boreliozy i warto wiedzieć, że najbardziej skuteczne i precyzyjne jak laser są urządzenia biorezonansowe z serii MORA. Posiadają one certyfikaty europejskie dla wyrobów medycznych, potwierdzających ich działanie. Program zabiegowy na boreliozę zawiera cyfrowo zapisane wzorce częstotliwości, co oznacza, że jest to najbardziej czysty sygnał, jaki istnieje. Wszystkie sygnały analogowe czyli sygnały ze zwykłych ampułek, są znacznie słabsze przez co efekty terapii na urządzeniach wykorzystujących taki rodzaj sygnału mogą być gorsze lub się przeciągać. W niektórych gabinetach na efekt trzeba czekać do 40-50 zabiegów, podczas, gdy u nas widać je już po kilku spotkaniach. Znikają uciążliwe bóle, uspokajają sie stany zapalne, wraca ruchomość kończyn. Ważny jest także fakt, że baza częstotliwości na urządzeniach MORA zawiera pełną gamę sygnałów borrelii i jest stale aktualizowana, co oznacza, że nie pominiemy w terapii żadnej odmiany bakterii.

 

Opinie pacjentów

"Próbowałam wszystkiego, byłam leczona przez 3 lata i ciągle czułam silne bóle. Bardzo cierpiałam, nie mogłam z bólu spać i prawie chodzić. W internecie znalazłam informacje o leczeniu biorezonansem i postanowiłam spróbować. Cudowna jest ta terapia! Nie sądziłam, że coś może mi pomóc. A to pomogło! Przeszłam dwie serie zabiegów a teraz przyjeżdżam na zabiegi raz w miesiącu. Dziękuję!" Krystyna Wasilczuk, lat 59, Zielona Góra

 "Witam, jestem bardzo zadowolona z leczenia biorezonansem! Efekty poczułam juz po pierwszym zabiegu, potem było juz tylko lepiej i lepiej! Gorąco polecam!" Mariola z Nowej Soli

Nasza uwaga: Efekty po pierwszym zabiegu zdarzają się rzadko, z reguły są widoczne po 6-8 zabiegach. Wszystko zależy od stanu pacjenta.

 

Więcej o boreliozie 

Bakteria borrelii występuje w czterech formach (!!!). Pierwsze dwie poddają się leczeniu antybiotykami, jeśli antybiotyki zostaną podane w miarę szybko. Są to: postać dorosła oraz tzw. forma L, czyli postać owalna bez ściany komórkowej. Pozostałe dwie formy - cysty i spory - są nie do wyleczenia metodami konwencjonalnymi. Antybiotyki nie działają na nie! Cały problem polega na tym, że wszystkie te formy mogą się wzajemnie w siebie przekształcać!!!! W związku z tym, jeśli osoba chora na boreliozę zostanie podleczona antybiotykami to zostaną wyeliminowane tylko formy L i baterie w formie dorosłej, a cysty i spory pozostaną nadal w organizmie. I one po pewnym czasie mogą się przekształcić w formę dorosłą i nastąpi powrót choroby!

Co więcej, bakteria boreliozy często lokalizuje się wewnątrzkomórkowo w związku z czym działanie antybiotyku jest utrudnione a w przypadku neuroboreliozy, gdzie lek musi pokonać barierę krew-mózg, okazuje się wręcz niemożliwe. Stąd zastosowanie biorezonansu staje się bardzo ważnym elementem leczenia boreliozy.