Brak radości, ciągłe przygnębienie, depresja - mogą mieć bardzo wiele przyczyn. A wiedziałeś, że mogą wynikać z obciążenia toksynami, braku substancji odżywczych czy zakażenia patogenami??!!! 

 

Depresja u młodej kobiety

Tak, udowodniono, że zaburzenia emocjonalne takie jak depresja bardzo często wiążą się z biochemią organizmu. Brak substancji odżywczych powoduje zaburzenia neurotransmiterów! Tak samo dzieje się przy zatoksycznieiu organizmu 

Toksyny, które mogą Cię zatruwać, to związki, z którymi masz kontakt na co dzień - dodatki spożywcze, metale ciężkie w odzie i powietrzu, formaldehyd z materiałów biurowych, PCB, związki chemiczne z farb, oklein czy paneli, dym papierosowy, parabeny w perfumach, dodatki chemiczne do past, pestycydy, spaliny samochodowe.. i tak dalej. Zobacz ile tego jest?!!!! Nie zdajemy sobie sprawy, jaki ma to wpływ na nasz organizm. Jeszcze sto lat temu nie było takich rzeczy! Nawet 20 lat temu byo tego znacznie mniej. Szacuje się, że w ciągu roku przybywa kilka set nowych związków chemicznych, a ich natężenie z roku na rok rośnie w zastraszającym tempie.

 


Jak ma to na Ciebie wpływ?

Specjaliści z Instytutu Medycyny Bioinformacyjnyej MORA udowodnili, że toksyny wyraźnie zaburzają działanie neurotransmiterów i są jedną z przyczyn depresji! Leczenie depresji najlepiej najpierw zacząć od wyrównania środowiska wewnętrznego i oczyszczenia organizmu z toksyn! Wówczas może okazać się, że nie będzie Ci potrzebny psycholog lub jeg pomoc będzie szybsza i skuteczniejsza!


Kolejną przyczyną depresji mogą być różne patogeny, takie jak na przykład pasożytnicze grzyby. Grzyb wrasta się w tkankę organizmu i produkuje swoje wydzieliny, które są toksyczne dla ludzkiego układu nerwowego. Powoduje to albo zwiększona drażliwość albo smutek i przygnębienie. Często się zdarza, że po leczeniu przeziębienia antybiotykami, które powodują rozrost grzyb a, pacjent czuje się zmęczony, przygnębiony i nie ma ani chęci ani siły do życia. Wmawia mu się potem, że problem wynika z jego psychiki, podczas, gdy prawdziwym problemem okazują się pasożytnicze grzyby!!!!

 


Co zrobić, gdy mam depresję

MORA aparat do leczenia depresjiKażdej osobie mającej tendencje depresyjne polecane jest skontrolowanie organizmu pod kątem toksyn i pasożytów. W naszym gabinecie wykonujemy badania: Test Obciążeń MORA, badanie żywej kropli krwi oraz irydodiagnostykę, które odkryją, czy w organizmie doszło do nagromadzenia toksyn lub zakażeń patogenami. Jeśli okaże się, że tak - pomożemy Ci w oczyszczeniu organizmu.

Prowadzimy terapie antydepresyjne biorezonansem MORA tonizujące układ nerwowy, połączone w razie potrzeby z terapiami oczyszczającymi z toksyn. Nasze terapie są na tyle skuteczne, że coraz więcej osób korzysta z nich widząc niezwykłe efekty.

  

Terapia antydepresyjna biorezonansem MORA  

Programy terapeutyczne wykorzystywane w terapii mają nastęujące działanie

  • wyrównują zaburzenia centralnego układu nerwowego
  • stabilizują system odpornościowy na czynniki psychiczne
  •  przeciwdziałają apatii, depresji oraz chronicznemu zmęczeniu
  • aktywizują siły witalne
  • pobudzają wytwarzanie endrofiny
  • wyrównują poziom i poprawiają działanie serotoniny
  • przywrócają pozytywne stany psychiczne (radość, zadowolenie z życia)
  •  przeciwdziałają negatywnym stanom psychicznym (bezsilność, lęki, smutek)

 

 

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.