baner biomora 2020 kompr


Obecnie warzywa i owoce naszpikowane są sporą ilością pestycydów. W sumie juz nie wiadomo, co jeść, ponieważ mięso zawiera antybiotyki, hormony i sterydy, ryby metale ciężkie, zboża są modyfikowane genetycznie i oblewane tonami rundapu, a warzywa i owoce pryskane są nawozami i "środkami ochrony roślin". Woda jest zatruta, powietrze też. Niestety w takich czasach przyszło nam żyć i jakoś musimy sobie radzić. Jednak jest coraz więcej osób szukających zdrowej żywności i coraz więcej pojawia się osób, które sprzedają swoje ekologiczne warzywa i owoce, mięso czy przetwory mleczne od krów hodowanych w tradycyjny sposób. Jednak gdy nie mamy dostępu do takich produktów możemy częściowo oczyścić warzywa i owoce z pestycydów. Niektórzy stosują w tym celu specjalne płyny do mycia warzyw i owoców, ja ich nie stosuję, ponieważ zawierają różne dodatki, w tym substancje zapachowe. Polecam natomiast namoczyć warzywa i owoce w dużej misce z wodą z sodą oczyszczona w proporcji 1 łyżka sody na 1 litr wody, na około 20-30 min. Następnie możemy je wyszorować szczoteczką i wyplukać pod czystą wodą. Tak przygotowane warzywa i owoce zostają pozbawione goryczki (szczególnie cytrusy), są bardziej kruche i soczyste.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.