baner biomora 2020 kompr

Woda jest niezbędna do życia. Pozbawiony wody człowiek umiera po około tygodniu, bowiem głównie z wody składa się nasz organizm. Jako dzieci mamy w swym ciele około 70% wody. Z czasem jej zawartość w organizmie maleje dochodząc do około 50%. Nasz skóra staje się wówczas bardziej zwiotczała a nasz metabolizm spada. Woda wypijana w ilości 1,5 do 2,5 litra dziennie zapobiega odwodnieniu organizmu i sprawia, ze czujemy się bardziej ożywieni. Woda nawadnia organizm oraz pomaga wypłukać z niego zbędne metabolity i oczyszcza organizm. W wielu chorobach właściwe nawodnienie organizmu sprawia, że większość dolegliwości mija. Jednak pamiętajmy, by często do wody dodawać odrobiny soku z cytryny, soli himalajskiej/kłodawskiej czy chociażby dodać plasterek ogórka czy ananasa. Wówczas taka woda dłużej zostanie w naszym organizmie i nawodni tkanki, a nie tylko przeleci obciążając nasze nerki.


Generalnie każdy z nas może przeliczyć sobie ile wody powinien wypijać w ciągu dnia. Aby to zrobić należy pomnożyć 30 ml wody przez ilość naszych kilogramów. Wiadomym jest także, ze gdy uprawiamy sport lub gdy zwiększa sie potliwość naszego organizmu, potrzebujemy tej wody więcej.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.