Woda jest niezbędna do życia. Pozbawiony wody człowiek umiera po około tygodniu, bowiem głównie z wody składa się nasz organizm. Jako dzieci mamy w swym organizmie około 70% wody. Z czasem jej zawartość maleje dochodząc do około 50%. Nasz skóra staje się wówczas bardziej zwiotczała a nasz metabolizm spada. Woda wypijana w ilości 1,5l do 2,5l dziennie zapobiega odwodnieniu organizmu i sprawia, że czujemy się bardziej ożywieni. Woda nawadnia organizm oraz pomaga wypłukać z niego zbędne metabolity i oczyszcza organizm. W wielu chorobach właściwe nawodnienie organizmu sprawia, że większość dolegliwości mija. Jednak pamiętajmy, by często do wody dodawać odrobiny soku z cytryny, soli himalajskiej/kłodawskiej czy chociażby dodać plasterek ogórka czy ananasa. Wówczas taka woda dłużej zostanie w naszym organizmie i nawodni tkanki, a nie tylko przeleci obciążając nasze nerki.

Generalnie każdy z nas może przeliczyć sobie, ile wody powinien wypijać w ciągu dnia. Aby to zrobić należy pomnożyć 30 ml wody przez ilość naszych kilogramów. Wiadomym jest także, że gdy uprawiamy sport lub gdy zwiększa sie potliwość naszego organizmu, potrzebujemy tej wody więcej.

 

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087