Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Terapie na generatorze plazmowym służą do niszczenia patogenów takich bakterie wirusy i pasożyty. Skutecznie pomagają przy leczeniu boreliozy stanowiąc nieocenione wsparcie dla chorych.

Generator plazmowy jest specjalistycznym urządzeniem generującym pole o częstotliwościach w zakresie 1Hz - 999,999 Hz oraz 1 kHz - 900 kHz. Generator emituje różnego rodzaju fale jednocześnie - radiowe, cieplne i plazmatyczne. W terapii wykorzystuje się fale plazmatyczną, która ustawiona na wybraną częstotliwość oddziałuje na różnego rodzaju struktury komórkowe patogenów na przykład na bakterie borreli. Wprowadza je w swoisty rezonans i przy odpowiedniej intensywności i czasie trwania terapii doprowadza do ich zniszczenia.

 

Generator plazmowy

 

Sercem urządzenia jest tuba plazmowa, wyglądająca jak świecąca lampa. Jest ona wypełniona gazem szlachetnym, argonem. Jej pole oddziaływania przenika cały organizm, dzięki czemu terapia boreliozy przy pomocy generatora plazmowego jest tak skuteczna. Jak wiadomo, borrelia jest bakterią wewnątrzkomórkową, lokuje sie głęboko w tkankach, gdzie nie dotrze żaden lek. Z kolei generator plazmowy nie ma takich ograniczeń i swoim polem przeniknie wszystkie struktury naszego organizmu.


Terapia generatorem plazmowym jest bezpieczna i nieinwazyjna. Oddziałuje sie jedynie na patogeny nie naruszając przy tym w żadnym stopniu struktur ludzkiego organizmu. Po terapii mogą jednak wystąpić chwilowe pogorszenia samopoczucia, co jest związane z tak zwaną reakcją Herxheimera, czyli pogorszeniem pierwotnym stanowiącym dobry znak w leczeniu.

 


Jak wyglądają terapie na generatorze plazmowym?

Generator plazmowy emituje pole o zasięgu kilku metrów. Siada się przy nim by zostać poddanym działaniu tego pola. Można je porównać do pola wi-fi, gdzie aby uzyskać połączenie musimy być w obszarze jego działania. Pole generatora jest jednak polem zdrowotnym. Przenika cały organizm doprowadzając daną częstotliwość do każdej struktury naszego organizmu. Zabiegi odbywają sie zazwyczaj w grupach 2-3 osobowych, aby nie było nudno. Zabieg trwa bowiem 2h. Zabiegi odbywają sie 1-2 razy w tyg. Ilość zabiegów wynosi 10-30 w zależności od stopnia zaawansowania choroby.

 

Przeciwwskazania do stosowania terapii Rife

  • ciąża i karmienie piersią
  • rozrusznik serca
  • epilepsja
  • niewydolność układu limfatycznego lub naczyniowo-sercowego
  • dzieci do 2 roku życia

 

 

Historia generatora plazmowego

Generator plazmowy został stworzony w latach trzydziestych przez amerykańskiego uczonego Royala Raymonda Rife'a. Zaobserwował on zjawisko częstotliwości rezonansowej, w jaką można wprowadzić patogeny i je zniszczyć. Rife określił listę częstotliwości konkretnych patogenów, a następnie zbudował generator emitujący fale. Próby leczenia zakończyły sie sukcesem jednak metoda nie została nagłośniona i rozpowszechniona. W roku 2010 firma Z-technology opierając się na teorii i doświadczeniach Rife'a po dwuletnich pracach stworzyła generator plazmatyczny o nazwie RPZ-14. Jest to obecnie najdoskonalsze światowe urządzenie emitujące EM impulsy produkowane seryjnie. Posiada ono zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia największą skuteczność. RPZ-14 może być sterowany ręcznie lub przez PC, gdzie można ustawić wiele wariantów i możliwości zakresów częstotliwości odpowiednio uszeregowanych.


My polecamy go do stosowania w kierunku boreliozy, gdyż jest to obecnie jedna z najbardziej trudnych w leczeniu chorób bakteryjnych a generator plazmowy wykazuje sie tu skutecznym działaniem i stanowi niezastąpioną pomoc dla chorych na boreliozę.

 

Generator plazmowy Zielona Góra

Zapraszamy do naszego gabinetu w Zielonej Górze na zabiegi generatorem plazmowym. 

 

 

Cennik

Terapia boreliozy czas trwania 2h - 120zł za osobe

Dwie osoby z rodziny lub wiecej - po 100zł za osobe. 

Przy opłacie z góry zniżki: za 10 zabiegów 1000zł dla jednej osoby i 1800zł dla dwóch osób 

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.