baner biomora 2020 kompr

Irydologia to klasyczna diagnostyczna, oceniająca stan zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka. Jest niezwykle pomocna w każdej terapii holistycznej traktującej człowieka jako całość. Pozwala określić stan poszczególnych narządów oraz odkryć logikę choroby. Irydologia, czyli badanie z oka, doskonale pozwala na całościową ocenę organizmu.

 

Irydologia odczytuje chorobę z tęczówki oka

 

Mapa irydologiczna, gdzie widać rozmieszczenie narządów na tęczówce oka.

 

Na tęczówce oka, podobnie jak na dłoniach i stopach, znajdują się mapy narządów. Odpowiednie miejsce jest przyporządkowane odpowiedniemu narządowi. O ile punkty na kończynach wykorzystuje się w terapii, np. akupunkturze, o tyle obserwacja tęczówki oka służy do diagnostyki organizmu. Dzięki połączeniom nerwowym między narządami a odpowiednimi miejscami na tęczówce można określić stan tych narządów. Wszelkie zaburzenia w ich pracy od razu uwidaczniają się w oku! Jest to fenomen, który zaobserwowano już w starożytności, a rozwinięto w XVIII wieku, kiedy można było za pomocą innych badań medycznych potwierdzić słuszność diagnozy z oka. Wieloletnie doświadczenia i badania kliniczne udowodniły niezwykłą wiarygodność irydodiagnostyki, sięgającą 98%!

  

Irydologia wyjątkową diagnostyką

Badanie irydologiczne na sprzęcie okulistycznym. Kobieta trzyma głowę na urządzeniu i ma badane oczyBadanie irydologiczne z tęczówki oka pozwala na ocenę całego organizmu, wszystkich narządów oraz zaburzeń ogólnoustrojowych. Podczas jednego spotkania można dowiedzieć się tylu informacji, ile trzeba by było uzyskiwać podczas wielu innych badań, co jest zarówno czasochłonne jak i kosztowne. Tutaj od razu widać stan całego organizmu oraz to, gdzie znajduje się główny problem. 

 

 
Badanie z tęczówki oka daje także możliwość poznania takich rzeczy, których nie można uzyskać na żadnym innym badaniu.

 • można określić predyspozycje genetyczne do osłabienia określonych narządów wewnętrznych i zachorowania na poszczególne choroby
 • można zobaczyć zmiany świadczące o rozwijającej się chorobie, której fizycznych oznak jeszcze się nie odczuwa. Tak jest np. w przypadku miażdżycy i wysokiego cholesterolu. Na tęczowce oka projektuje się bardzo wyraźny znak, który wskazuje na to schorzenie, chociaż wartości badań laboratoryjnych mogą jeszcze być w normie. Doświadczenie pokazało jednak, że u osób, u których pojawił się taki znak na tęczówce oka, w bliskim czasie doszło do rozwinięcia się miażdżycy i podwyższenia cholesterolu! Pamiętajmy, że łatwiej zapobiegać niż leczyć. Mając wiedzę o tym, że stoimy na skraju choroby, można zastosować odpowiednie działania profilaktyczne i uniknąć późniejszych problemów!
 • podobnie można zaobserwować zmiany wskazujące na zawał serca, udar mózgu czy chorobę nowotworową!
 • można zlokalizować narząd w którym toczy się stan zapalny, co nie zawsze jest oczywiste i może być trudne do zdiagnozowania w klasycznych badaniach

 

 


Irydologia z foto-video. Nowe możliwości diagnostyczne

 

Zdjęcie samej tęczówki oka na białym tle. Do tej pory irydolog sam oglądał oko przez urządzenie okulistyczne, i właściwie tylko on je widział, a potem mówił, co w nich widać. Teraz, dzięki nowym rozwiązaniom technicznym, takim jak lampa szczelinowa z kamerą podłączoną do telewizora, osoba badana ma również możliwość obejrzenia tęczówki swojego oka!!! Wykonywane jest bowiem zdjęcie, które szczegółowo omawiamy, tak, aby każdy był świadomy tego, co widać w jego oku i co to oznacza. Dzięki temu zdobywa się większą wiedzę dotyczącą swojego ciała a także otrzymuje informacje, co trzeba zrobić, aby być zdrowym. Irydologia wskazuje bowiem również sposób leczenia.


Wykonanie zdjęć tęczówki oka ma jeszcze dwie dodatkowe zalety. Nie trzeba być narażonym na długie świecenie lampą po oku, co często miało miejsce, kiedy irydolog zawzięcie obserwował tęczówkę przy użyciu zwykłego sprzętu okulistycznego bez fotografii. Po drugie materiał zdjęciowy jest doskonałym dokumentem, na podstawie którego można obserwować zmiany, jakie pojawią się w oku po zastosowaniu wskazanych kuracji. Potwierdzi to słuszność terapii oraz jej skuteczność (choć z reguły ludzie sami po sobie czują efekty - w lepszym samopoczuciu  jaki i ustąpieniu czy zmniejszeniu dolegliwości).

 

 

Przykłady zdjęć z badania irydologicznego

 

 

Zdjęcie tęczówki oka z aparatu podczas badania. Są zaznaczone strzałki wskazujące zmiany na tęczówce.

Zmiany wskazujące na osłabienie oskrzeli i płuc (1), plamy wątrobowe wynikające z obciążenia wątroby (2). Osoba cierpi na częste przęziębienia i ma dolegliwości trawienne. 

 

 

 

Zdjęcie tęczówki oka z aparatu podczas badania. Są zaznaczone strzałki i kółeczka wskazujące zmiany na tęczówce.

Wyraźne zmiany wskazujące na stan zapalny w polu żołądka (biały okrąg przy źrenicy). 

 

 

Zdjęcie tęczówki oka z aparatu podczas badania. Jest zaznaczona strzałka wskazująca zmiany na tęczówce.

Zatoka z białą wstęgą wskazuje na uaktywnienie procesów zapalnych. W tym przypadku był to starszy mężczyzna, u którego w porę wykryto utajniony stan zapalny jądra.  

 

 

Zdjęcie tęczówki oka z aparatu podczas badania. Są zaznaczone strzałki i kółeczko wskazujące zmiany na tęczówce.

Zmiany w polu serca, wskazujące na nerwicę. Osoba tych tęczówek ma także tendnecje do nadciśnienia.  

 

 

Zdjęcie tęczówki oka z aparatu podczas badania.Jest zaznaczona strzałka pokazująca zmiany na tęczówce.

Widoczna zatoka w polu ucha wskazująca na przewlekły stan zapalny. Na tle niebieskiej tęczówki widać dużo barwnika żółtego, co wskazuje na silne zakwaszenie organizmu. Kwaśny odczyn ph nasila wszelkie stany zapalne! Ciemne brzegi tęczówki mówią o gromadzeniu się toksyn w organizmie. 

 

 

Zdjęcie tęczówki oka z aparatu podczas badania. Oko koloru brązowo żółtego. Jest zaznaczona strzałka wskazująca zmiany na tęczówce.

Ściśnięte pole jelit u osoby o konstytucji neurogennej wskazujące na nerwowe pochodzenie dolegliwości. Dodatkowo widać zaburzenia metoboliczne i zmiany mówiące o podwyższonym cholesterolu (rozmycie brzegów tęczówki)

 

 "Tęczówka dyktuje receptę" - na podstawie zmian zaobserwowanych na tęczówce oka można ustalić indywidualne zalecenia !!

 

Irydologia częścią kompleksowej diagnostyki


Irydologia jest metodą diagnostyczną pomocną w wielu chorobach. Choroby przewlekłe często okazują się jednak trudne w diagnostyce. Dlatego oprócz irydologii wykonujemy w naszym gabinecie także dwa inne testy, które ją uzupełniają. Jest to badanie Volla oraz mikroskopowa obserwacja krwi. Połączyliśmy zatem te trzy metody diagnostyczne, dzięki temu kompleksowo podchodzimy do określenia przyczyn choroby.

Dzięki irydologii określamy stan narządów wewnętrznych, stan układu nerwowego i immunologicznego, predyspozycje genetyczne, konstytucję organizmu i stan sił witalnych. Ocenimy także zmiany ogólnoustrojowe takie jak skłonności do alergii, zakwaszenia, nadmiaru kwasu moczowego, miażdżycy. Badanie Volla pozwala nam określić konkretne alergene (pokarmowe, wziewnye, konserwanty i dodatki spożywcze), pasożyty  grzyby, toksyny oraz stopień zakwaszenia. Obserwacja kropli krwi jest wizualną diagnostyką, w której „czarno na białym” widać zmiany wskazujące na zakażenie bakteriami czy grzybami. Pozwala ono także określić stan krwinek, co świadczy o ich odżywieniu i możliwościach dotleniania.

 

Jest to najbardziej kompleksowa ocena stanu zdrowia! 

 

Irydologia pomaga w wielu chorobach

 • Alergie
 • Bóle brzucha
 • Zapalenie zatok
 • Bóle głowy
 • Zmiany skórne
 • Atopowe zapelenie zatok
 • Drażliwe jelito
 • Stres i depresja
 • kamica pęcherza żołciowego
 • problemy z wątrobą
 • zapalenie nerek i pęcherza moczowego
 • zapalenie jeli, żółądka, dwunstnicy
 • polipy i piasek na nerkach
 • stany zapalene migdałków
 • częste przeziebianie się
 • puchnięcie nóg
 • nerwica serca

 

 

Co po badaniu? 

"Tęczówka dyktuje receptę". Na podstawie informacji uzyskanych z obserwacji tęczówki oka prowadzimy ukierunkowane terapie. Korzystamy zarówno z tradycyjnych metod medycyny naturalnej, takich jak ziołolecznictwo, jak również z nowoczesnych metod: techniki bioinformacyjnej MORA falami elektromagnetycznymi, terapii nozodami, organoterapii, izopatii, elektoroakupunktury. Nie ograniczmy się do jednej metody, ani tym bardziej jednej firmy sprzedając u siebie preparaty. Oferujemy to, co dla danej osoby jest najlepsze. Możliwości pomocy są bardzo szerokie a efekty okazują się zdumiewające! 

 

Nasze terapie 

 • harmonizują cały organizm
 • wzmacniają układ immunologiczny
 • poprawiają funkcjonowanie narządów wewnętrznych
 • uspawniają mechanizmy detoksykacyjne
 • tonizują układ nerwowy
 • przywracają sprawność systemu regulacji podstawowej
 • regenerują zaburzone tkanki
 • oczyszczają organizm z toksyn, pasożytów i grzybów
 • wygaszają reakcje alergiczne
 • usuwają stany zapalne, bóle i zastoje
 • są bezpieczne i nie posiadają skutków ubocznych
 • mają długotrwałe działanie 

  

Badanie z tęczówki oka cena 

Ocena irydologiczna wraz z omówieniem i zaleceniami to 100zł. Zdjęcia oka w jakości HD możemy wysyłać na mail.

 

Polecamy także Pakiet testów

 

Pakiet dwa

Pakiet Trzech Testów

Pakiet trzech testów, w skład którego wchodzą: Biorezonans, Mikroskopowa obserwacja krwi oraz Irydo-diagnostyka. Pozwala na jeszcze bardziej wnikliwą diagnostykę w tym np. pasożyty, borelioza, metale ciężkie, alergie. 

Cena 250zł 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.