Gabinet Biorezonansu Zielona Góra

Jerzy Zięba ukryte terapieJerzy Zięba, propagator naturalnych metod leczenia, autor bestselerowej książki "Ukryte Terapie. Czego Ci lekarz nie powie" prezentuje rzeczy istotne dla zdrowia i pomocne w codziennym życiu, które są ukrywane przez oficjalną medycynę. Wiele osób dzięki niemu odzyskało zdrowie a nawet uratowało życie! Nie każdy czuje się jednak na siłach, aby samemu zastosować metody prezentowane w książce, dlatego warto udać sie do specjalisty, stosującego terapie zgodne z tym, co opisuje Jerzy Zięba. 

 

 

Książka, wywiady i seminaria

Oprócz samej książki Ukryte Terapie kopalnią wiedzy o zdrowiu są wywiady z Jerzym Ziębą prezentowane w Niezależnej Telewizji i wykłady prowadzone przez niego w Polsce i zagranicą. Jako, że materiałów video jest bardo dużo i są one publikowane przez różne źródła, to na naszej stronie spróbujemy wybrać najciekawsze materiały. Odnośniki do wywiadów i wykładów video prezentowanych na You Tube znajdują sie pod koniec tego artykułu oraz w menu bocznym w dziale "Jerzy Zięba" . Warto dodać, że początkowo wywiadów w NTV miało być cztery odcinki a wszyło ponad 20!!! Jak mówi sam bohater wywiadów - ma jeszcze wiele do powiedzenia.

 

O czym lekarze Ci nie powiedzą

Jerzy Zięba mówi o wielu kwestiach zdrowotnych ale najczęściej o miażdżycy, cholesterolu, witaminie C, leczeniu nowotworów, zakwaszeniu żołądka i leczeniu jodem w postaci płynu Lugola chorób tarczycy zarówno niedoczynności jak i nadczynności. Rzeczy, o których mówi, są wręcz ukrywane - nikt wcześniej nie słyszał, że cholesterol nie jest przyczyną miażdżycy, leki na zbicie cholesterolu nie leczą miażdżycy ani jej nie zapobiegają. Lekarze nie mówią pacjentom, że poziom cholesterolu w granicy 200 jest sztucznie ustalony i okazuje sie być niesłuszny i że cholesterol jest potrzebny do wytworzenia witaminy D3 bez której będziemy mieć słabą odporność i możemy być narażeni na rozwój nowotworów. Lekarze nie mówią nam także tego, że za uszkodzenie tętnic może być odpowiedzialna tak zwana homocysteina i to ją należy badać w przypadku miażdżycy. Czy ktoś słyszał o homocysteinie? Chyba tylko ci, którzy czytali i słuchali J. Ziębę. I tylko ci ludzie mogą faktycznie pozbyć sie problemów z miażdżycą! Co dalej - lekarze nie stosują w leczeniu tarczycy koniecznego dla niej jodu, co - jak się okazuje - było w dawnych czasach popularną praktyką i przynosiło rewelacyjne efekty - wyleczalność była w granicach 80%!!! A dziś? Choroby tarczycy są niewyleczalne a chorym podaje sie leki farmakologiczne do końca życia... Co o tym sądzić? Pozostawiamy to bez komentarza ...

 

 Jerzy Zięba wyklady Jerzy Zięba na wykładzie

 

Wiedza przekazywana przez Jerzego Ziębę może mieć ogromny wpływ na nasze życie i dlatego polecamy każdemu zarówno obie części książki "Ukryte Terapie"  oraz materiały video dostępne w Internecie.


Warto dodać, że wszystkie informacje przedstawiane przed Jerzego Ziebę nie są wysnute z palca a są potwierdzone klinicznymi badaniami, opisanymi w publikacjach medycznych!. Jednak jak sie okazuje, te informacje są niektórym nie "na rękę" i dlatego nie zostają oficjalnie ujawnione.

 

 

Nie wszystko można samemu

Niektóre metody podawane przed Jerzego Ziębę można z łatwością zastosować samemu. Jednak czasami może być konieczna pomoc specjalisty. Tu służymy Państwu pomocą. W naszym gabniecie zajmujemy sie bowiem leczeniem naturalnym chorób przewlekłych stosując między innymi metody opisane przez Jerzego Ziębę w tym terapie jodem, zakwaszanie żołądka oraz usuwanie obciążenia elektrosmogiem (temat wspominany w niektórych wywiadach i w jednym z odcinków w Niezależnej Telewizji).

 

 

Jerzy Zięba Ukryte Terapie You Tube

Poniżej zamieszczamy listę  wybranych materiałów video z Jerzym Ziębą, zarówno wywiadów prezentowanych w NTV jak i wykładów nagrywanych w Polsce i zagranicą.

  

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy wykłady Jerzego Zięby w Niezależnej Telewizji i na You Tube oraz książki z serii "Ukryte Terapie".  Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.