Baner strony z adresem. Z lewej strony uśmiechnięta lekarka a tle para lekarzy. Z boku symbol medycyny naturalnej w postaci kamieni i liścia. Po lewej stronie znak medycyny w postaci węża i łodygi

Zdjęcie z wywiadu z Jerzym Ziębą, widać jak stoi na jakimś spotkaniu, ma przed sobą mikrofon.Jerzy Zięba, propagator naturalnych metod leczenia, autor dwóch bestselerowych książek "Ukryte Terapie. Czego Ci lekarz nie powie". Jest znany dzięki swoim wykładom w kraju i zagranicą oraz z materiałów video prezentowanych w Internecie. Wiele osób dzięki niemu odzyskało zdrowie a nawet uratowało życie! Nie każdy czuje się jednak na siłach, aby samemu zastosować metody prezentowane w książkach, dlatego warto udać sie do specjalisty, stosującego terapie zgodne z tym, co opisuje Jerzy Zięba. 

 

  

O czym lekarze Ci nie powiedzą

O miażdżycy, cholesterolu, witaminie C, zakwaszeniu żołądka i leczeniu jodem w postaci płynu Lugola chorób tarczycy zarówno niedoczynności jak i nadczynności. Rzeczy, o których mówi Jerzy Zięba, są mało znane - nikt wcześniej nie mówił o nich głośno. Na przykład nie mówi się ludziom, że cholesterol nie jest przyczyną miażdżycy a leki na zbicie cholesterolu nie leczą miażdżycy ani jej nie zapobiegają. Lekarze nie mówią pacjentom, że poziom cholesterolu w granicy 200 jest sztucznie ustalony i okazuje sie być niesłuszny i że cholesterol jest potrzebny dla naszego zdrowia między innymi do wytworzenia witaminy D3, która jest między innymi niezbędna w profilaktyce przeciwnowotworowej. Lekarze nie mówią także tego, że za uszkodzenie tętnic może być odpowiedzialna tak zwana homocysteina i to ją należy badać w przypadku miażdżycy. Czy ktoś słyszał o homocysteinie? Chyba tylko ci, którzy czytali i słuchali J. Ziębę. I tylko ci ludzie mogą faktycznie pozbyć się problemów z miażdżycą!

 

 Jerzy Zięba prowadzi wykład. Stoi przed tablicą porysowaną kredą i coś tłumaczy.  Jerzy Zięba na wykładzie, pokazuje coś ręką, za nim stoi duży plakat Polskiej Akademii Zdrowia

 

Co jeszcze? Mało kto słyszał, że w dawnych czasach codzienną praktyką było leczenie tarczycy płynem Lugola i przynosiło rewelacyjne efekty zarówno w niedoczynności jak i nadczynności - wyleczalność była w granicach 80%!!! A dziś? Choroby tarczycy są niewyleczalne a chorym podaje sie leki farmakologiczne do końca życia zabraniając dotykać płynu Lugola... Przypadek? 

Takich "tajemnic" jest cała masa i kazdemu, kto dba o swoje zdrowie,  polecamy książki Ukryte Terapie jak i materiały video dostępne na You Tube. 

  

 

Książki Jerzego Zięby pt. Ukryte Terapie. Obie części. Baner reklamowy, aby łatwo przejść do sklepu, gdzie można je kupić.

 

 

Filmy na You Tube

Jakie filmy warto wybrać? Bardzo ciekawe są wywiady publikowane przez Radio Katowice. Każda rozmowa dotyczy konkretnego tematu, np. nieszczelnych jelit, boreliozy, glutenu. Jest ich dużo ale po każdym materiale człowiek staje sie bardziej głodny wiedzy...  Dużo informacji jest w wykladach: "Przez żoładek do zawału serca i innych chorób przewlekłych", "Miażdżyca i cholesterol", "Witamina C" a także "Rak to nie wyrok".

 

 

Nie wszystko można samemu

Niektóre metody podawane w książkach można z łatwością zastosować samemu w domu. Jednak są i takie, gdzie może być konieczna pomoc specjalisty. Tu służymy Państwu pomocą. W naszym gabinecie zajmujemy się bowiem leczeniem naturalnym chorób przewlekłych, korzystając z tej samej wiedzy, co Jerzy Zięba. W czym pomagamy? Zobacz

 

 

Preparaty Visanto 

Produkty Visanto są bardzo dobre - polecamy! Jednak wiele osób przychodzi do nas i pyta o tańsze zamienniki preparatów. Pytają się, czy znamy i czy w ogóle są inne firmy, które mają porównywalną jakość preparatów za bardziej przystępną cenę. Otóż tak - jak najbardziej są! Jest naprawdę wiele dobrych firm, które mają skuteczne preparaty.   

 

Reklama baner trzech testów.

Promocja ważna do 31 marca 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zięba na wykładzie organizowanym przez fundację Polska dla Polaków

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.