Jerzy Zięba ukryte terapieJerzy Zięba, propagator naturalnych metod leczenia, autor dwóch bestselerowych książek "Ukryte Terapie. Czego Ci lekarz nie powie" . Omawia i wyjaśnia rzeczy istotne dla naszego zdrowia, które są ukrywane przez oficjalną medycynę. Wiele osób dzięki niemu odzyskało zdrowie a nawet uratowało życie! Nie każdy czuje się jednak na siłach, aby samemu zastosować metody prezentowane w książkach, dlatego warto udać sie do specjalisty, stosującego terapie zgodne z tym, co opisuje Jerzy Zięba. 

 

  

O czym lekarze Ci nie powiedzą

Jerzy Zięba mówi o wielu kwestiach zdrowotnych ale najczęściej o miażdżycy, cholesterolu, witaminie C, leczeniu nowotworów, zakwaszeniu żołądka i leczeniu jodem w postaci płynu Lugola chorób tarczycy zarówno niedoczynności jak i nadczynności. Rzeczy, o których mówi, są wręcz ukrywane - nikt wcześniej nie mówił głośno o tym, że cholesterol nie jest przyczyną miażdżycy, leki na zbicie cholesterolu nie leczą miażdżycy ani jej nie zapobiegają. Lekarze nie mówią pacjentom, że poziom cholesterolu w granicy 200 jest sztucznie ustalony i okazuje sie być niesłuszny i że cholesterol jest potrzebny dla naszego zdrowia między innymi do wytworzenia witaminy D3. A bez witaminy D3 będziemy mieć słabą odporność i możemy być narażeni na rozwój nowotworów.

Lekarze nie mówią nam także tego, że za uszkodzenie tętnic może być odpowiedzialna tak zwana homocysteina i to ją należy badać w przypadku miażdżycy a nie tylko poziom cholesterolu. Czy ktoś słyszał o homocysteinie? Chyba tylko ci, którzy czytali i słuchali J. Ziębę. I tylko ci ludzie mogą faktycznie pozbyć się problemów z miażdżycą!

Co jeszcze? Jerzy Zięba mówim, że lekarze nie stosują w leczeniu tarczycy koniecznego dla niej jodu, co - jak się okazuje - było w dawnych czasach codzienną praktyką i przynosiło rewelacyjne efekty - wyleczalność była w granicach 80%!!! A dziś? Choroby tarczycy są niewyleczalne a chorym podaje sie leki farmakologiczne do końca życia... 

 

 Jerzy Zięba wyklady Jerzy Zięba na wykładzie

 

Wiedza przekazywana przez Jerzego Ziębę jest bezcenna. Może mieć ogromny wpływ na nasze życie i dlatego polecamy każdemu zarówno obie części książki "Ukryte Terapie". Oprócz książek kopalnią wiedzy o zdrowiu są materiały video zamieszczone w Internecie.

  

 

Jerzy Zięba Ukryte terapie książki

 

 

Nie wszystko można samemu

Niektóre metody podawane przed Ziębę można z łatwością zastosować samemu w domu. Jednak czasami może okazać sie to trudne i może być konieczna pomoc specjalisty. Tu służymy Państwu pomocą. W naszym gabinecie zajmujemy się bowiem leczeniem naturalnym chorób przewlekłych, stosując między innymi metody opisane przez Jerzego Ziębę w tym terapie jodem, zakwaszanie żołądka oraz usuwanie obciążenia bakterią boreliozy za pomocą biorezonansu. 

 

 

Preparaty Visanto Jerzego Zięby

Produkty Visanto są bardzo dobre - polecamy! Jednak wiele osób przychodzi do nas i pyta o tańsze zamienniki preparatów. Pytają się, czy znamy i czy w ogóle są inne firmy, które mają porównywalną jakość preparatów za bardziej przystępną cenę. Otóż tak - jak najbardziej są! Jest naprawdę wiele dobrych firm, które mają skuteczne preparaty.   

 

Promocja ważna do 31 sierpnia  2018 r. 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać. Bardzo cenna wiedza. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.