Gabinet Biorezonansu Zielona Góra

Spotkanie z Jerzym Ziębą w Chicago.  Ogrom wiedzy i ciekawostek na tematy dotyczące zdrowia. Wszystko opowiedziane prostym i zrozumiałym językiem.  Standardowo usłyszymy dużo o cholesterolu i miażdżycy, nowotworach i witaminie D3, ukrywanych metodach naturalnego leczenia oraz o nieprawidłowościach, jakich dopuszcza sie podczas klasycznego leczenia. Dowiemy sie o bakterii helicobacter pylori i tego, czy faktycznie jest przyczyną wrzodów żołądka, dowiemy sie o tym, że wrzody można wyleczyć za pomocą wody z solą oraz o tym, jak zakwasić żołądek i czym skutkuje jego niedokwaszenie. Polecamy każdemu! Wykład podzielony jest na cztery części, każda trwająca ponad godzinę, ale jak sie okaże, będzie nam nadal mało!!!

 

 

 

 

 

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy wykłady Jerzego Zięby w Niezależnej Telewizji i na You Tube oraz książki z serii "Ukryte Terapie".  Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.