Kichanie, uciążliwy katar, swędzące podniebienie a do tego łzawiące i czerwone oczy - tak wyglądają objawy sezonowej alergii na pyłki traw, drzew i krzewów. 

 

Katar sienny wygląda jak przeziębienie


Katar sienny u małej dziewczynkiObjawy faktycznie mogą świadczyć o tym, że sie przeziębiliśmy, jednak w rzeczywistości jest to katar sienny i objawy alergii. Niekiedy występuje sytuacja, że objawy dosłownie wyglądają jak przeziębienie lub grypa - łamanie w kościach, poty, bóle gardła czy zapalenia ucha. Często jest to błędnie leczone antybiotykami, co nie przynosi żadnych rezultatów a jedynie dodatkowo obciąża organizm chemią i może spowodować rozwój grzybicy! Nie podejrzewa się, że przyczyną może być alergia na pyłki i kataru siennego. Należy jednak zauważyć, czy nie zaczynamy co roku chorować w sezonie pylenia!

 

Skąd mam alergie na pyłki i katar sienny

Coraz więcej ludzi zaczyna mieć alergię na pyłki i katar sienny! Szacuje się, że prawie 70% ludzi cierpi przez to na katar sienny. Jeszcze kilkanaście lat temu tylko nieliczni mieli uczulenia w okresie pylenie - dziś są już normą. Dzieci w szkole to w większości astmatycy lub alergicy! Dodatkowo do gabinetów zajmujących się alergią zgłaszają się także ludzi starsi, którzy nigdy wcześniej nie mieli alergii a tu nagle dostali reakcji!!! Przyczyną tego stanu rzeczy jest nadmierna chemizacja życia, modyfikowane i przetworzone jedzenie, opryski roślin, nadużywanie leków chemicznych, co w rezultacie powoduje zatoksycznienie organizmu i jego nadmierną reakcję na dalsze obciążenia. Faktem jest także, że - jak to potwierdził japońscy naukowcy - opryski roślin powodują, że pyłki stają się bardziej agresywne

 

 Katar sienny już nie jest problemem

 

 

Leczenie alergii na pyłki i kataru siennego

Medycyna naturalna podchodzi do kwestii alergii i kataru siennego bardzo kompleksowo i zajmuje się zarówno objawami jak i przyczyną. Przede wszystkim, jako podstawę wszelkich działań, zaleca się oczyszczenie organizmu sposobami naturalnymi na przykład ziołami.

 

Drugim bardzo ważnym elementem jest odczulanie pyłków metodą biorezonansu, która polega na oddziaływaniu falami elektromagnetycznymi w celu wygaszenia reakcji alergicznej. Metoda jest bezinwazyjna i nie posiada skutków a efekty widać już po kilku zabiegach! Polaczenie oczyszczania organizmu z odczulaniem daje bardzo dobre efekty.


Przy terapiach biorezonansem powinno się odtruć organizm z oprysków roślin. Są na to specjalne terapie. Objawowo można zastosować naturalne preparaty zbijające histaminę lub leki homeopatyczne, po to aby dolegliwości nie były uciążliwe.

 

 

Katar sienny leczenie

W naszym gabinecie prowadzimy terapie wspomagającą walkę z alergiami i katarem siennym, dobieramy odpowiednie preparaty oczyszczające organizm oraz wykonujemy odczulanie pyłków i neutralizację pestycydów.

 

Nasze terapie:

  • likwidują katar sienny
  • likwidują stany zapalne i wysiękowe w obrębie zatok, błon śluzowych nosa i oczu
  • wygaszają reakcje alergiczne na pyłki i inne czynniki
  • oczyszczają organizm z toksyn w tym oprysków roślin
  • wzmacniają układ odpornościowy
  • mają długotrwałe działanie 

 

 Zobacz: Testy alergiczne metodą biorezonansu i Odczulanie alergii

 

Promocja ważna do 31 sierpnia  2018 r. 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać. Bardzo cenna wiedza. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.