baner biomora 2020 kompr

Uciążliwy katar w okresie pylenia traw, drzew i krzewów może oznaczać alergię sezonową. Bardzo często towarzyszą mu także swędzące podniebienie, łzawiące, czerwone swędzące oczy. 

 

Kobieta leży w trawie i dmucha dmuchawca jako symbol, że nie ma alergii.    

 

Katar sienny. Diagnostyka i leczenie

Prowadzimy kompleksowe terapie kataru siennego. Wykonujemy testy alergiczne metodą biorezonansu identyfikujące alergeny. Na podstawie wyników prowadzimy odczulanie oraz leczenie alternatywne preparatami roślinnymi. 

 

Biorezonans1. Biorezonans 

Biorezonans jest urządzeniem diagnostyczno-terapeutycznym. Za jego pomocą można zbadać alergeny wskazując dokładnie jaki czynnik nas uczula oraz określić siłę jego alergizacji. Po wykonaniu testów przechodzimy do kolejnego etapu, do odczulania. Odczulamy pyłki traw, pyłki drzew, pyłki krzewów oraz pleśnie, czyli wszystkie czynniki wpływające na katar sienny. Alergeny odczulamy grupami (osobo trawy, osobno drzewa itd). Na każdą grupę wykonujemy 5 zabiegów w odstepie 7-10 dni. Dodatkowo, jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce stosujemy równocześnie zabiegi odtruwające z melali ciężkich, oprysków roślin w tym glifosatu! Sprawia to, że skuteczność odczulania znacznie rośnie.   

 

Ramka z napisem i zdjęciem o preparatach roślinnych2. Preparaty roślinne

W zależności od przypadku stosujemy naturalne środki wspomagające usuwanie metali ciężkich z organizmu, wspomagające oczyszczanie z toksyn oraz preparaty zmniejszające poziom histaminy mające działanie antyalergiczne. Przynoszą one ulgę w stanach alergicznych, łagodząc objawy kataru siennego a także pieczenia oczu i swędzenia nosa. Preparatów nie sprzedajemy u siebie, można je kupić w dobrych sklepach zielarskich. Mamy sprawdzone preparaty różnych firm i polecamy to, co u danej osoby będzie pomocne. Wiemy też, że środki polecane przez nas wykazują się skutecznym działaniem. Stosujemy je od 2010 roku z dużymi sukcesami.    

 

 Nasze terapie:

  • likwidują katar sienny
  • likwidują stany zapalne i wysiękowe w obrębie zatok, błon śluzowych nosa i oczu
  • wygaszają reakcje alergiczne na pyłki i inne czynniki
  • oczyszczają organizm z toksyn w tym oprysków roślin
  • wzmacniają układ odpornościowy
  • mają długotrwałe działanie  

 

 

Katar sienny. Przyczyny

Coraz więcej ludzi zaczyna mieć alergię na pyłki i katar sienny! Szacuje się, że prawie 70% ludzi cierpi na katar sienny. Jeszcze kilkanaście lat temu tylko nieliczni mieli uczulenia w okresie pylenie - dziś jest to już normą. Dzieci w szkole to w większości astmatycy lub alergicy! Dodatkowo do gabinetów zajmujących się alergią zgłaszają się także ludzi starsi, którzy nigdy wcześniej nie mieli alergii i nagle zaczęli mieć kata sienny na wiosne! Przyczyną tego stanu rzeczy jest nadmierna chemizacja życia, modyfikowane i przetworzone jedzenie, opryski roślin, nadużywanie leków chemicznych, co w rezultacie powoduje zatoksycznienie organizmu i jego nadmierną reakcję na dalsze obciążenia. Faktem jest także to, że - jak to potwierdził japońscy naukowcy - opryski roślin powodują większą agresywność pyłków.

 

Katar sienny wygląda jak przeziębienie


Objawy faktycznie mogą świadczyć o tym, że sie przeziębiliśmy, jednak w rzeczywistości jest to katar sienny i objawy alergii. Niekiedy występuje sytuacja, że objawy dosłownie wyglądają jak przeziębienie lub grypa - łamanie w kościach, poty, bóle gardła czy zapalenia ucha. Często jest to błędnie leczone antybiotykami, co nie przynosi żadnych rezultatów a jedynie dodatkowo obciąża organizm chemią i może spowodować rozwój grzybicy! Nie podejrzewa się, że przyczyną może być alergia na pyłki i kataru siennego. Należy jednak zauważyć, czy nie zaczynamy co roku chorować w sezonie pylenia!

 

Cena

Testy alergiczne metodą biorezonansu .................................. 150zł

Odczulanie biorezonansem .................................................... 50zł za zabieg;

Każdy czynnik (lub grupę np pyłki traw) odczula się 5 razy. Przy opłacie z góry za 10 zabiegów cena 400zł

 

 

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

  

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.