Kichanie, uciążliwy katar, swędzące podniebienie a do tego łzawiące i czerwone oczy - tak wyglądają objawy sezonowej alergii na pyłki traw, drzew i krzewów. 

 

Katar sienny wygląda jak przeziębienie


Katar sienny u małej dziewczynkiObjawy faktycznie mogą świadczyć o tym, że sie przeziębiliśmy, jednak w rzeczywistości jest to katar sienny i objawy alergii. Niekiedy występuje sytuacja, że objawy dosłownie wyglądają jak przeziębienie lub grypa - łamanie w kościach, poty, bóle gardła czy zapalenia ucha. Często jest to błędnie leczone antybiotykami, co nie przynosi żadnych rezultatów a jedynie dodatkowo obciąża organizm chemią i może spowodować rozwój grzybicy! Nie podejrzewa się, że przyczyną może być alergia na pyłki i kataru siennego. Należy jednak zauważyć, czy nie zaczynamy co roku chorować w sezonie pylenia!

 

Skąd mam alergie na pyłki i katar sienny

Coraz więcej ludzi zaczyna mieć alergię na pyłki i katar sienny! Szacuje się, że prawie 70% ludzi cierpi przez to na katar sienny. Jeszcze kilkanaście lat temu tylko nieliczni mieli uczulenia w okresie pylenie - dziś są już normą. Dzieci w szkole to w większości astmatycy lub alergicy! Dodatkowo do gabinetów zajmujących się alergią zgłaszają się także ludzi starsi, którzy nigdy wcześniej nie mieli alergii a tu nagle dostali reakcji!!! Przyczyną tego stanu rzeczy jest nadmierna chemizacja życia, modyfikowane i przetworzone jedzenie, opryski roślin, nadużywanie leków chemicznych, co w rezultacie powoduje zatoksycznienie organizmu i jego nadmierną reakcję na dalsze obciążenia. Faktem jest także, że - jak to potwierdził japońscy naukowcy - opryski roślin powodują, że pyłki stają się bardziej agresywne

 

 Katar sienny już nie jest problemem

 

 

Leczenie alergii na pyłki i kataru siennego

Medycyna naturalna podchodzi do kwestii alergii i kataru siennego bardzo kompleksowo i zajmuje się zarówno objawami jak i przyczyną. Przede wszystkim, jako podstawę wszelkich działań, zaleca się oczyszczenie organizmu sposobami naturalnymi na przykład ziołami.

 

Drugim bardzo ważnym elementem jest odczulanie pyłków metodą biorezonansu, która polega na oddziaływaniu falami elektromagnetycznymi w celu wygaszenia reakcji alergicznej. Metoda jest bezinwazyjna i nie posiada skutków a efekty widać już po kilku zabiegach! Polaczenie oczyszczania organizmu z odczulaniem daje bardzo dobre efekty.


Przy terapiach biorezonansem powinno się odtruć organizm z oprysków roślin. Są na to specjalne terapie. Objawowo można zastosować naturalne preparaty zbijające histaminę lub leki homeopatyczne, po to aby dolegliwości nie były uciążliwe.

 

 

Katar sienny leczenie

W naszym gabinecie prowadzimy terapie wspomagającą walkę z alergiami i katarem siennym, dobieramy odpowiednie preparaty oczyszczające organizm oraz wykonujemy odczulanie pyłków i neutralizację pestycydów.

 

Nasze terapie:

  • likwidują katar sienny
  • likwidują stany zapalne i wysiękowe w obrębie zatok, błon śluzowych nosa i oczu
  • wygaszają reakcje alergiczne na pyłki i inne czynniki
  • oczyszczają organizm z toksyn w tym oprysków roślin
  • wzmacniają układ odpornościowy
  • mają długotrwałe działanie 

 

 Zobacz: Testy alergiczne metodą biorezonansu i Odczulanie alergii

 

Promocja ważna do 31 października 2018 r.  (liczy się termin zgłoszenia - nawet na dalsze terminy!)

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.