baner biomora 2020 kompr

Z uwagi na epidemie koronawirusa uruchamiamy możliwość konsultacji on-line. Ta opcja jest bardzo pomocna dla osób, które nie mogą dostać sie teraz do swojego lekarza z uwagi na ogrom chorych z podejrzeniem wirusa. Pomagamy w przeziębieniu, bólu gardła, biegunkach, skurczach brzucha i wszystkich innych chorobach nagłych.

 

Ikony

Konsultacje odbywają się poprzez skype'a, telefon, messenger lub mail. Polecaną formą jest jednak rozmowa telefoniczna, rozmowa video na messengerze lub na skype'ie.

 

W czym pomagamy?

 • przeziębienie
 • grypa
 • bóle gardła
 • zapalenie zatok
 • angina
 • gorączka (uwaga  - przy bardzo wysokiej gorączce zalecamy udać się jednak do szpitala; nasza pomoc nie zastępuje pomocy medycznej! Bardzo wysoka gorączka może być niebezpieczna dla życia)
 • biegunki
 • wymioty
 • skurcze brzucha
 • atak migreny
 • atak dny moczanowej
 • ugryzienie kleszcza
 • zakażenia pasożytami
 • i inne przypadki nagłe

 

Jak pomagamy?

Oferujemy pomoc z zakresu medycyny alternatywnej. Korzystamy z różnych metod, w tym z tradycyjnego polskiego ziołolecznictwa, medycyny chińskiej, medycyny ajurwedyjskiej oraz homeopatii. Odpowiednio dobrane preparaty są w stanie szybko przynieść ulgę.

 

Przygotowanie do rozmowy

Prosimy o wstępne przygotowanie sobie kilku informacji: dokładnie objawy, od kiedy problem się zaczął, czy coś nasila dolegliwość, czy coś ją poprawia, czy są objawy towarzyszące, czy są brane jakieś leki naturalne lub ziołowe (nazwy leków i dawkowanie). 

 

Jak odbywa sie konsultacja on-line?

Konsultacje on-line mogą odbywać sie na kilka sposobów: telefonicznie, mailowo, poprzez Skype'a lub poprzez messengera. Najlepszą formą dla nas jest rozmowa poprzez Skype'a lub rozmowa telefoniczna. Dają one możliwość swobodnej  i sprawnej wymiany zdań. Jeśli ktoś nie ma możliwości takiego kontaktu to można przeprowadzić konsultacje poprzez messengera. Konsultacje mailowe prowadzimy jedynie w ostateczności.

 Rozmowa on line

 

Aspekty techniczne i finansowe konsultacji on-line

W celu umówienia się na konsultacje on-line należy zadzwonić do nas i ustalić termin rozmowy. Przypadki nagłe staramy się załatwiać jak najszybciej. Z reguły jest to ten sam dzień i wygląda to tak, że oddzwaniamy do danej osoby w przerwie mając chwile wolnego. Rozmowa trwa 10-20 minut w zależności od przypadku. Po rozmowie kończymy kontakt z pacjentem i przechodzimy do analizy zebranych informacji oraz opracowujemy na tej podstawie terapie. Zajmuje nam to kolejne 10-20 minut. W tym czasie pacjent opłaca konsultacje robiąc przelew na konto i przesyła nam potwierdzenie przelewu. Po otrzymaniu potwierdzenia przysyłamy opracowaną kuracje na wskazany adres mailowy w plikach pdf.

Prosimy, aby cały czas być z nami w kontakcie. Po 1-2 dniach od zastosowania zaproponowanej kuracji prosimy o pierwszą informacje. Potem warto dać nam znać po 3-4 dniach. Wtedy w zależności od samopoczucia ustalamy dalsze dawkowanie.

Pamiętajmy, że w przypadku chorób nagłych kluczowe są pierwsze dni choroby.  

 

Cena konsultacji on-line to 100zł

W tytule przelewu wpisujemy "Konsultacja on-line + imię i nazwisko"

  

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.