Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Łuszczyca skóry – jest to przewlekła choroba skóry, przebiegająca z nawrotami, spowodowana nadmiernym tworzeniem się naskórka, podczas której tworzą się charakterystyczne wykwity grudkowe. Zmiany skórne mogą dotyczyć różnych części ciała. Najczęściej jednak znajdują się w okolicach kolan, łokci i owłosionej skóry głowy. Niekiedy występują także w okolicy lędźwiowo-krzyżowej, na wyprostowanych częściach przedramion i na podudziach.

 

 Łuszczyca na skórze, czerwone plamy Skóra łuszcząca sie na przedramieniu. Czerwone suche plamy.zajmujące 90 procent skóry.


Łuszczyca przyczyny

Medycyna konwencjonalna uważa, że łuszczyca jest chorobą przekazywaną genetycznie, chociaż sposób dziedziczenia nie został w pełni wyjaśniony. Poza tym wiele osób choruje na łuszczycę nie mając w rodzinie nikogo, kto by na nią chorował! Okazuje się jednak, że zmiany skórne łuszczycowe mają swoją przyczynę, którą niestety trudno wykryć metodami konwencjonalnymi. Według specjalistów łuszczyca może powstać na przykład w wyniku obciążenia organizmu metalami ciężkimi (np. po szczepieniach), obciążeniu pracy wątroby (po długotrwałym leczeniu chemicznym, np. antybiotykami), osłabieniu płuc (np. u palaczy), na tle alergii pokarmowej ukrytej, z powodu zakażeń pasożytami, z powodu niedokwaszenia żoładka, z powodu nieszczelności jelit. Przyczyn może być wiele a jak widać nie są to rzeczy badane przez lekarzy, stąd umykają ich uwadze. Zaleca się jedynie leki objawowe, najczęsciej do końca życia, nie skupiając się wogóle na przyczynie choroby. 

 

 

Łuszczyca. Badanie metodą biorezonansu

Polecanym badaniem dla osoby cierpiącej na łuszczcyę jest badanie biorezonansowe. Jest diagnostyka wegetatywno-rezonansowa polegająca na sczytywaniu częstotliwości elektromagnetycznych wszystkich potencjalnych obciążeń. Można z dużą precyzją wykryć obciązenie metalami ciężkimi, pasożytami, grzybami, bakteriami (np. boreliozy - w kilku przypadkach łuszczycy potwierdzono zakażenie boreliozą!). Można ustalić alergie pokarmowe uwzglądniając stopień i rodzaj pokarmu. Można ocenić stan energetyczny narządów wewnętrznych, co jest kluczowe jeśli chorują np płuca. Warto wiedzieć w medycynie chińskiej, znanej i stosowanej od tysięcy lat (czyli dłużej niz medycyna konwencjonalna, która ma zaledwie ponad sto lat...) za stan skóry odpowiadają własnie płuca! Oczyszczanie i wzmacnienie płuc często prowadzi do wygojenia skóry! Ale nie jest tak w każdym przypadku - dlatego trzeba dokładnie przebadać organizm.   

Dodatkowo warto wykonać badanie z tęczówki oka, gdzie określi się wrodzone skłonności do danych chorób, np zmian skórnych a także mikroskopową obserwacje krwi, gdzie bedzie wiadać zmiany bakteryjne świadczące o nieszczelności jelit!

 

 Zrzut ekranu programu testowego BioKat SI

 

Łuszczyca leczenie 

W naszym gabinecie prowadzimy z sukcesem terapie łuszczycy. Od 2010 roku pomogliśmy setkom ludzi. Rodzaj terapii i zalecenia zależą od danej osoby i bagażu jej obciażeń stanowiących przyczyn łuszczycy. W zależności od potrzeb prowadzimy

  • oczyszczanie z metali ciężkich
  • terapie na pasożyty, grzyby, boreliozę
  • odczulanie alergii
  • oczyszczanie i wzmacnianie wątroby i płuc
  • terapie uszczelniającą jelita
  • terapie mająca na celu zakwaszanie żołądka 
  • a także inne terapie usuwające przyczyny choroby. 

 

 

Mam 47 lat, od 5 lat zaczęłam chorować na łuszczycę. Zmiany były tak uciążliwe, że nie mogłam spać a w pracy nosiłam rękawiczki, bo sypało się ze mnie. Było to bardzo upokarzające. Nie mając już wiary w lekarzy trafiłam na biorezonans. Pomyślałam, że co mi szkodzi, wiele nie tracę. Wynik badania był nieco szokujący, bo wyszło mi dużo alergii na pokarmy, które jadam od lat, a właściwie od zawsze. Do tego zalecono mi rzucić palenie, czego niestety jeszcze nie zrobiłam :) Postawiłam na restrykcyjną dietę i odczulania na biorezonansie. Efekty przeszły moje oczekiwania!!! Po dwóch miesiącach pozostały mi zaledwie niewielkie plamki, nie swędzą już tak, mogę spać. Zmiany z dłoni praktycznie zniknęły. Koleżanki pytają, co zrobiłam :) Domyślalam się, że to jeszcze nie koniec leczenia, ale przez 5 lat nikt nie pomógł mi jak biorezonans. Także naprawdę polecam! Beata G. Głogów. 

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.