baner biomora 2020 kompr

Łuszczyca skóry – jest to przewlekła choroba skóry, przebiegająca z nawrotami, spowodowana nadmiernym tworzeniem się naskórka, podczas której tworzą się charakterystyczne wykwity grudkowe. Zmiany skórne mogą dotyczyć różnych części ciała. Najczęściej jednak znajdują się w okolicach kolan, łokci i owłosionej skóry głowy. Niekiedy występują także w okolicy lędźwiowo-krzyżowej, na wyprostowanych częściach przedramion i na podudziach.

 

 Łuszczyca na skórze, czerwone plamy Skóra łuszcząca sie na przedramieniu. Czerwone suche plamy.zajmujące 90 procent skóry.


Łuszczyca to choroba całego organizmu

Łuszczyca to nie tylko choroba samej skóry ale choroba całego organizmu! Skóra jest jedynie miejscem "wyjścia" choroby, ale główny problem znajduje się wewnątrz organizmu. Stąd w leczeniu łuszczycy należy skupić się na diagnostyce i leczeniu całego organizmu.

 

Łuszczyca. Diagnostyka i leczenie

W naszym gabinecie prowadzimy diagnostykę przyczyn chorób oraz leczenie alternatywne łuszczycy. Wykonujemy trzy badania:

 

BiorezonansBadanie Biorezonansem

Jest to diagnostyka wegetatywno-rezonansowa polegająca na sczytywaniu częstotliwości elektromagnetycznych wszystkich potencjalnych obciążeń. Można z dużą precyzją wykryć obciążenie metalami ciężkimi, pasożytami, grzybami, bakteriami (np. boreliozy - w kilku przypadkach łuszczycy potwierdzono zakażenie boreliozą!). Można ustalić alergie pokarmowe uwzględniając stopień alergizacji. Badanie określa stan funkcjonalnych narządów wewnętrznych, w tym płuc i wątroby (kluczowych wg medycyny chińskiej w leczeniu łuszczycy) 

 

Ramka krew, mikroskopMikroskopową obserwację krwi

Badanie polega na pobraniu kropli krwi z opuszka palca i obserwacji próbki pod mikroskopem w powiększeniu 1000-1600 razy. W obrazie widać kształ i ułożenie krwinek czerwonych, których nieprawidłowości mogą świadczyć o różnych zaburzaniach. Widać także zmiany bakteryjne świadczące o nieszczelności jelit, będącej jedną z głównych przyczyn łuszczycy. Obraz z mikroskopu przesyłany jest na ekran monitora dzięki czemu osoba badana może również zobaczyć przebieg badania i poszczególne zmiany. 

 

Badanie oka ramkaBadanie Irydologiczne

Badanie z tęczówki oka znane ze starożytnej medycyny chińskiej. Określa wrodzone skłonności do poszczególnych chorób oraz wskazuje zmiany nabyte świadczące o toczących się procesach chorobowych.

 

Zrzut ekranu programu testowego BioKat SI

 

Leczymy przyczyny, nie objawy!

 

Przyczyny 

Powszechnie uważa, że łuszczyca jest chorobą przekazywaną genetycznie, chociaż sposób dziedziczenia nie został w pełni wyjaśniony. Poza tym wiele osób choruje na łuszczycę nie mając w rodzinie nikogo, kto by na nią chorował! Okazuje się jednak, że zmiany skórne łuszczycowe mają swoją przyczynę, którą niestety trudno wykryć metodami konwencjonalnymi. Według specjalistów łuszczyca może powstać na przykład w wyniku obciążenia organizmu metalami ciężkimi (np. po szczepieniach), obciążeniu pracy wątroby (po długotrwałym leczeniu chemicznym, np. antybiotykami), osłabieniu płuc (np. u palaczy), na tle alergii pokarmowej ukrytej, z powodu zakażeń pasożytami, z powodu niedokwaszenia żołądka, z powodu nieszczelności jelit. Przyczyn może być wiele ale nie jest to badane przez lekarzy, stąd umyka to ich uwadze i w leczeniu stosuje się jedynie leki objawowe. 

 

 

Łuszczyca leczenie 

Leczenie łuszczycy jest uzależnione od przyczyny. Najpierw wykonujemy powyższe badania a następnie przechodzimy do terapii. W terapii stosujemy kilka metod:

 

Ramka z napisem i zdjęciem o preparatach roślinnychPreparaty naturalne

Stosujemy wybrane i sprawdzone preparaty naturalne i ziołowe o działaniu antybakteryjnym, przeciwwirusowym, antypasożytnicznym, przeciwgrzybiczym i detoksykacyjnym. Skutecznie usuwają zakażenia bakteryjne i pasożytnicze, odtruwają z metali ciężkich i usprawniają pracę narządów wewnętrznych. Polecamy także suplementy diety o ile zostały stwierdzone niedobory witamin  i mineralów, takich jak na przykład magnez, cynk, selen czy witaminy z grupy B.

 

Ramka z napisem dietoterapia i zdjęciem owocówDietoterapia

Dieta w znaczeniu prawidłowe odżywianie. Jest ono podstawą leczenia wszystkich chorób przewlekłych jednak w przypadku łuszczycy jest szczególnie ważne! Określamy produkty dozwolone i szkodliwe.

 

 

Biorezonans terapia ramkaTerapia na Biorezonansie

Biorezonans jest urządzeniem diagnostyczno-terapeutycznym, można nim zarówno badać jak i prowadzić leczenie. Jest to forma elektroterapii. Przekazuje się odpowiednie impulsy prądy. W naszym gabinecie przede wszystkim zalecamy terapie w przypadku alergii, ponieważ biorezonansem można bardzo skutecznie odczulać alergeny. Żadna inna forma leczenia nie ma takich właściwości. Zioła czy preparaty roślinne wygaszą reakcje alergiczną ale kiedy się je odstawi to alergia wróci (bo jest to takie same działanie objawowe jak przyjmowanie leków chemicznych - z tą różnicą, że duże bezpieczniejsze). Z kolei biorezonans działa na poziomie pamięci komórkowej i wygasza reakcje w samym organizmie. Kasuje jakby pamięć o tym, że dany czynnik wymaga uruchomienia alergii. Jest to najbardziej bezpieczna i skuteczna metoda alternatywna jaka kiedykolwiek powstała. Ilość zabiegów jest uzależniona od ilości wykrytych alergenów. Na jeden alergen wykonuje się pięć terapii w odstępach tygodniowych. 

 

Nasze terapie obejmują:

  • oczyszczanie z metali ciężkich
  • terapie na pasożyty, grzyby, boreliozę
  • odczulanie alergii
  • oczyszczanie i wzmacnianie wątroby i płuc
  • terapie uszczelniającą jelita
  • terapie mająca na celu zakwaszanie żołądka 
  • a także inne terapie usuwające przyczyny choroby. 

 

 

Mail od pacjentki

Mam 47 lat, od 5 lat zaczęłam chorować na łuszczycę. Zmiany były tak uciążliwe, że nie mogłam spać a w pracy nosiłam rękawiczki, bo sypało się ze mnie. Było to bardzo upokarzające. Nie mając już wiary w lekarzy trafiłam na biorezonans. Pomyślałam, że co mi szkodzi, wiele nie tracę. Wynik badania był nieco szokujący, bo wyszło mi dużo alergii na pokarmy, które jadam od lat, a właściwie od zawsze. Do tego zalecono mi rzucić palenie, czego niestety jeszcze nie zrobiłam :) Postawiłam na restrykcyjną dietę i odczulania na biorezonansie. Efekty przeszły moje oczekiwania!!! Po dwóch miesiącach pozostały mi zaledwie niewielkie plamki, nie swędzą już tak, mogę spać. Zmiany z dłoni praktycznie zniknęły. Koleżanki pytają, co zrobiłam :) Domyślam się, że to jeszcze nie koniec leczenia, ale przez 5 lat nikt nie pomógł mi jak biorezonans. Także naprawdę polecam! Beata G. Głogów. 

 

 

Cena

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Obejmuje pakiet testów pod kątem przyczyn łuszczycy, omówienie wyników badań, konsultacje oraz dobór terapii (leczenie przyczyn choroby, nie objawów.) W skład pakietu testów wykonujemy: Badanie na Biorezonansie, Mikroskopową obserwację krwi oraz Badanie Irydologiczne z tęczówki oka. Dodatkowo sprawdzamy także punkty akupunkturowe w celu powiązań narządowych. Wizyta trwa około 1h (zob. więcej)

Cena 250zł

   

Informacja i rejestracja: 697 755 393

BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Alternatywnej, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310, 65-034 Zielona Góra, czynne pon-pt. 12.00-20.00, sb. 10.00-16.00

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.