W naszym gabinecie zajmujemy się terapiami chorób przewlekłych, zwłaszcza takich, które ciężko wyleczyć metodami konwencjonalnymi. Często leki chemiczne nie dają efektu lub przynoszą efekt tylko na chwile, nie mówiąc już o skutkach ubocznych - dlatego warto skorzystać z bezpiecznych i naturalny metod leczenia, które, jak się okazuje, przynoszą bardzo dobre rezultaty w wielu jednostkach chorobowych. Oferujemy całą gamę metod alternatywnych, dostosowując je do danej osoby i problemu z jakim sie zgłosiła. Korzystamy zarówno z tradycyjnych metod, takich jak ziołolecznictwo, jak i nowoczesnych terapii z zastosowaniem technologii biorezonansu. 

 


Terapia biorezonansem MORA

Jest to terapii falami elektromagnetycznymi. Służy do odczulania alergii, usuwania pasożytów, niszczenia bakterii borelii, wzmacniania i regeneracji poszczególnych narządów wewnętrznych, tonizacji układu nerwowego a także do niwelowania stanów zapalnych i bólów stawowo- mięśniowych. Ilość zabiegów jest różna, zależy od osoby i jej problemu, ale z reguły wykonuje sie 6-10 zabiegów, raz-dwa razy w tygodniu. W trudniejszych przypadkach ilość tych zabiegów może być większa., jak np. przy ciężkiej boreliozie

 

Ziołolecznictwo

Tradycyjne i sprawdzone metody ziołolecznictwa okazują się niezastąpione nawet dziś. Odpowiednio dobrane preparaty pomagają przy alergiach, oczyszczaniu z pasożytów, oczyszczaniu z toksyn, niszczeniu krętów borelii (tu proponujemy łączyć zabiegi biorezonansowe z ziołami, aby dało to efekt synergii i wzmocniło siłę działania!), chorobach układu pokarmowego, chorobach układu oddechowego oraz innych chorobach przewlekłych. Ważne jest aby umiejętnie dobrać zioła, ponieważ jednej osobie pomoże coś, co na druga nie zadziała. Korzystamy ze sprawdzonych firm, ale nie sprzedajemy u siebie żadnych preparatów. Można je kupić w aptekach zielarskich. Polecane przez nas preparaty warto brać dwa-trzy miesiące. Poprawa z reguły następuje juz w pierwszym miesiącu.

 

Homeopatia i izopatia

Nie narzucamy sie z podawaniem leków homeopatycznych, ponieważ nie każdy chce się leczyć homeopatycznie, ale w razie potrzeby jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami. Stosujemy zarówno homeopatię kliniczną (francuską) jak i klasyczną, stosowaną w Niemczech i Anglii. Obie metody są bardzo skuteczne, o czym przekonały sie osoby, które korzystają u nas z leczenia homeopatycznego. Dodajmy tylko, że zagranicą homeopatia jest uznaną i szanowaną metodą alternatywną a w Niemczech jest otwarcie stosowana przez lekarzy i refundowana przez ich fundusz zdrowia. W Anglii z kolei rodzina królewska jest pod opieką lekarza homeopaty. W razie potrzeby i chęci leczenia homeopatią służymy także pomocą w tym zakresie.

 

Elektroakupunktura metodą Volla

AkupunkturaW klasycznej akupunkturze do stymulowania punktów akupunkturowych służą igły. W elektroakupunkturze metodą Volla używa sie specjalnych elektrod, które delikatnym prądem pobudzają te punkty. Metoda doskonale nadaje się do wspomaga leczenia takich przypadków, jak bóle głowy, alergie, nerwica, mięśniaki macicy, astma, kaszel czy niedokwaśność żołądka. Ilość zabiegów to podobnie jak w przypadku biorezonansu 6-10, raz-dwa razy w tyg.

 

Prądy selektywne

Prądy Prądy selektywne są znane miłośnikom diety dra Kwaśniewskiego i w kręgu Optymalnych (nazwa pochodzi od diety optymalnej). Prądy działają na układ nerwowy podbudzając lub uspokajając dane zaburzenie w ciele. Na przykład przy niedokwaśności żołądka pobudza się jego pracę a przy nadkwaśności uspakaja. Zabiegi wymagają częstszych spotkań niż w przypadku elektroakupunktury i biorezonansu - najlepiej codziennie lub co drugi dzień przez 10-20 dni. Po tym czasie efekt regulowanego obszaru utrzymuje sie przez wiele miesięcy.

 

Prawidłowe odżywianie

JedzenieOdpowiednie odżywanie jest bardzo ważnym elementem kuracji oraz profilaktyki zdrowia. Podpowiemy, co jeść, czego unikać, jakie są zamienniki. W przygotowaniu mamy książkę, gdzie opiszemy także ciekawe przepisy na śniadania obiady i kolacje. Ukaże się już niedługo. Podczas testów określimy także alergie pokarmowe. 

 

 

--
Korzystając z powyższych terapii z sukcesem pomagamy w takich problemach jak:

 • alergie pokarmowe i wziewne
 • zakażenia pasożytami i grzybem candida albicans
 • zmiany skórne, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, wysypka
 • zespół jelita drażliwego, zaparcia, biegunki, bóle brzucha
 • choroby układu pokarmowego
 • zaburzenia emocjonalne, depresja, nadmierna nerwowość
 • borelioza
 • bóle stawowe i mięśniowe
 • astma oskrzelowa
 • przewlekłe zmęczenie, brak sił
 • brak odporności, częste przeziębianie się
 • zapalenie zatok, przewlekły katar
 • choroby układu oddechowego
 • przewlekłe bóle gardła, przewlekły kaszel
 • kamica nerkowa, dna moczanowa
 • miażdżyca, podwyższony cholesterol, stłuszczenie wątroby
 • a także w innych dolegliwościach przewlekłych trudno poddających się leczeniu

 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Jerzy Zieba na wykłądzie

Wykłady Jerzego Zięby, autora książki "Ukryte Terapie". Zbór wywiadów w Niezależnej Telewizji. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.