baner biomora 2020 kompr

Zdjęcie reklamujące preparat Beta Cruenta. Widzimy na bordowym tle opakowanie preparatu oraz wymienione w punktach działanie preparatu.

Niepowtarzalny i niezastąpiony!!!

 

Beta Cruenta Plus

Beta Cruenta Plus to innowacyjny preparat, przegotowany według najnowszych technologii. Oparty jest na tradycyjnych składnikach poddanych procesom liofilizacji i micelizacji. W skład Beta Cruenty wchodzą buraki i aronia pochodzące z naturalnych upraw. Wartości odżywcze i właściwości lecznicze buraków znane są od setek lat i potrafią zdziałać cuda.


Ich najważniejsze cechy to:

 • poprawiają naszą odporność
 • chronią przed nowotworami
 • odkwaszają organizm
 • oczyszczają wątrobę
 • poprawiają stan znaczyć krwionośnych i regulują ciśnienie
 • maja właściwości neutralizujące promieniowanie rentgenowskie
 • odżywiają i wzmacniają organizm
 • posiadają bogactwo witamin i minerałów

 


Liofilizacja i micelizacja

Technologia produkcji sprawia, że jest preparat jest bardzo łatwo przyswajalny, pozbawiony metali ciężkich (buraki chłoną z ziemi zwykle dużo metali ciężkich) i dodatkowo rozdrobniony na micele, dzięki czemu nie ma potrzeby dodawania do niego tłuszczu, aby przyswoić witaminy rozpuszczalne w tłuszczach jak A,D,E, K czy koenzym Q10. Preparat przygotowany jest w postaci proszku zmielonego na pył, który wystarczy zalać chłodną wodą.

Leżące nuraki z liśćmi, jeden rozkrojony.

 

Po nowotworach

Samo wycięcie guza nowotworowego to nie koniec choroby. Sam guz, jak to wyjaśniają naturoterapeuci, jest jedynie efektem choroby całego organizmu! Choruje cały organizm i przez to w danym miejscu tworzy sie guz. Nie jest to zatem choroba zaatakowanego rakiem narządu czy miejsca na skórze - jest to problem ogólnoustrojowy! Dlatego po usunięciu guza należy zadbać o oczyszczenie, odkwaszenie i wzmocnienie organizmu, a do tego liofilizat z buraka i aronii okazuje się najlepszy.


Pamiętam jak w latach 90-tych leżałem w szpitalu wojskowym we Wrocławiu po wycięciu nowotworu jelita grubego i przyszedł do mnie ordynator i kazał im pić sok z buraka. Mówił, że jest to najlepszy sposób, abym wrócił do zdrowia i nie trafił do niego za kilka lat. Michał lat 55, Zgorzelec.


Ludzie po operacji nowotworu wracają do starych nawyków, nie oczyszczają organizmu i za chwile guz wyrasta gdzie indziej. Jeśli nie chcesz doprowadzić u siebie do takiej sytuacji to MUSISZ zmienić żywienie i zadbać o oczyszczenie i odkwaszenie organizmu Beta Cruentą!

 

 

Po chemioterapii i radioterapii

Burak ma silne właściwości neutralizujące napromieniowanie po radioterapii! Jest zalecany przez onkologów. Oczyszcza także krew, wątrobę, przywraca parametry krwi, co sprawdza się bardzo po chemioterapii. Jak wiadomo chemioterapia to bardzo silne zatrucie organizmu a nic nie oczyści go szybciej i nie postawi na nogi jak liofilizowany burak.


Moja babcia miała bardzo ciężka operację na nowotwór krtani (od papierosów). Wycieli jej w Poznaniu bardzo duża część tkanek i mięśni do tego stopnia, że została na 3 dni wprowadzona w specjalną śpiączkę by organizm sie unormował. Przeszła do tego w sumie 6 chemioterapii i dwie serie radykalnej radioterapii. Lekarze dawali nam do zrozumienia, że przez to wszystko babcia nie będzie raczej długo żyła. Chyba nawet nie wierzyli, że przyjedzie na wizytę kontrolną. Tato kupił babci wtedy Beta Cruente, bo znajoma też ją piła jak miała operacje na raka. Operacja była w 2007 roku. Babcia żyje do dziś i do dziś pije buraka!!!!!! Naprawdę polecamy!  Rodzina Zbyszkowskich z Zielonej Góry.

 

 Beta Cruenat Plus opakowanie produktu

 

 

Przy zakwaszeniu

Zakwaszenie organizmu wywołuje wiele chorób i problemów zdrowotnych: bóle stawów, przewlekłe zmęczenie, podatność na zakażenia pasożytami i infekcje bakteryjne, wypadanie włosów, problemy z paznokciami, bóle głowy a także, w późniejszym etapie, podatność na nowotwory!!! Zakwaszamy sie przede wszystkim przez odżywianie oraz stres. O ile jedzenie możemy w miarę zmienić (choć ciężko pozbyć sie wszechobecnej chemii) to ze stresem wielu z nas może sobie nie poradzić, ponieważ takie jest współczesne życie. Dlatego koniecznym staje sie regularne odkwaszanie organizmu, aby niwelować zakwaszenia i nie doprowadzić do zniszczenia organizmu. A na odkwaszenie nie ma nic lepszego niż soki z warzyw! Cała kuracja Gersona (terapia sokami na nowotwory) była kuracją silnie odkwaszająca i oczyszczającą. Bo takie właściwości mają soki. Tak samo jako liofilizoawany proszek z buraka , który zachowuje wszystkie swoje wartości odżywcze i zdrowotne a przy tym można go łatwo rozpuścić w wodzie.

 

 

Przy anemii

Beta Cruenta ma silne właściwości krwiotwórcze i rewitalizujące. W miesiąc przywraca siłę i podnosi żelazo. Ma bogactwo witamin, które są bardzo łatwo przyswajalne. Odżywia organizm lepiej niż każdy inny preparat.

Choruję na anemię, lekarka kazała mi odstawić wszystkie warzywa na tydzien przez badaniem żelaza. Jak ją zapytałam, dlaczego mam to zrobić, to odpowiedziała, że to sztucznie podniesie mi wyniki. Nie wiem jak mam to rozumieć, ale przecież warzywa to nasz podstawowy środek odżywiania, tak samo jak paliwo do auta. Jak sie wleje do baku wody to nie pojedziemy. To dlaczego mam nie jeść warzyw?? Nie posłuchałam rad lekarki. Zaczęłam pić regularnie Beta Curente i problem z anemią zniknął :) Ania N, Zielona Góra. 

 

 

Przy podwyższonej homocysteinie

Homocysteina jest czynnikiem biorącym udział w powstawaniu miażdżycy. Jeśli jej poziom jest za duży to dochodzi tworzenia się zmian miażdżycowych w naczyniach krwionośnych. Według najnowszych badań jest ona znacznie ważniejsza niż cholesterol! Dlatego to na niej należy się skupić, jeśli mamy miażdżycę - podreślają znawcy tematu. Poziom homocysteiny może być obniżany skutecznie poprzez dostarczenie organizmowi takich składników jak: kwas foliowy, witaminy B6, witaminy B12 i betaina. Unieszkodliwiają one homocysteinę i rozkładają ją do bezpiecznych związków. Dodatkowo burak i aronia wzmacniają naczynia krwionośne i regulują ciśnienie krwi, a betaina bardzo oczyszcza wątrobę.

  

 

Okienko z napisem Tu możesz kupić.

 

 

 

Źródła informacji o działaniu warzyw i owoców zawartych w Beta Cruenta Plus
Opisy na temat właściwości i zdrowotnego oddziaływania owoców i warzyw zostały zaczerpnięte z książek o tematyce medycyny naturalnej i fitoterapii a także z podanych niżej stron internetowych.

 •  "Owoc źródło życia i zdrowia" - Dr Zoltan-Vad - wydania polskie "SPAP" Warszawa 1996
 • "Tabele składu i wartości odżywczej żywności" - Kunachowicz H i wsp. - "PZWL" Warszawa 2005
 • "Przepisy na zdrowie, 645 porad w najczęstszych chorobach i dolegliwościach" - Zbigniew Ogrodnik - Białystok 2001
 • "Normy żywienia człowieka", "Fizjologiczne podstawy" - Ziemiński Ś. - "PZWL" Warszawa 2001
 • "Warzywa i owoce - samo zdrowie" - Prof. dr Michael Hamm -Wydawnictwo "J&BF" Warszawa 1997
 • www.teletronik.com.pl/jaszczyk/leki.htm
 • www.medycyna.linia.pl/miod.html
 • www.parda.w.interia.pl/029.html

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.