Medycyna alternatywna. Leczenie boreliozy

Pleśnie należą do najbardziej uczulających alergenów wziewnych i mogą powodować całoroczne problemy z układem oddechowym. Alergie na pleśnie często wynikają z nadmiernego używania antybiotyków, które wywołują w organizmie grzybicę, a ona jest podstawą do wywołania alergii na pleśnie.

 

Alergizujące pleśnie

Grzybica candida albicans pod mikroskopemGłównymi pleśniami są cladosporium oraz aspergillus. Mogą one wywołać wiele problemów z układem oddechowym takich jak przewlekły kaszel, przewlekły katar, zapalenie zatok, bóle gardła, częste przeziębienia, zapalenia oskrzeli a nawet duszności. Podrażniają błony śluzowe co wywołuje reakcje alergiczną. Problem nęka nie tylko dzieci ale także dorosłych.

 

 

Terapie biorezonansem

Podczas alergii mamy do czynienia z sytuacją pamięci czynnika drażniącego wobec którego układ immunologiczny wysyła przeciwciała i wywołuje stany zapalne. Jakikolwiek kontakt z takim "zapamiętanym" czynnikiem od razu wywołuje lawinę reakcji alergicznych. Często unikanie alergenu nie daje efektu, ponieważ o ile w przypadku alergenu pokarmowego, którego możemy odstawić, to w przypadku pleśni jesteśmy narażeni na działanie ich zarodników praktycznie przez większość roku, a zwłaszcza w okresie od sierpnia do listopada. Dlatego konieczne jest wprowadzenie czynnej aktywności i zastosowania metod niwelujących alergie.

 


Jedną z najczęściej polecanych metod walki z alergią jest tzw. medycyna bioinformacyjna. Polega ona na wygaszeniu reakcji alergicznej juz na poziomie bioinformacyjnych, czyli na poziomie samej "pamięci o alergenie" . Metoda jest bezbolesna, przeprowadza się ją za pomocą specjalnego urządzenia elektronicznego, które emituje fale elektromagnetyczne o częstotliwości właściwej dla danego alergenu, co powoduje wygaszenie reakcji na ten alergen. Ilość takich zabiegów na jeden alergen to 3-4 wykonywane raz w tyg.

 

A co z grzybicą?

Na początku zaznaczyliśmy, że u podstaw alergii leży zakażenie grzybicą, nie jest równoznaczne z alergią na pleśnie. Grzyby mogą rozwinąć się w naszym organizmie i przez to powstaje wrażliwość alergiczna na inne czynniki takie jak pleśnie. grzyby najczęściej rozwijają się z powodu nadużywania antybiotyków oraz nadmiernego spożywania słodyczy. Dlatego w każdym przypadku alergii należy wykluczyć jedzenie słodyczy oraz oczyszczenie organizmu z przerośniętych grzybów. Bez tego samo odczulanie nie będzie skuteczne, ponieważ odczulanie wygasimy reakcję na pleśnie ale grzyb żyjący w orgazmie ponownie uwrażliwi nasze śluzówki. Trzeba jednocześnie wykonać odczulanie i oczyszczać z grzybów.

 

A czy samo oczyszczanie z grzybów zlikwiduje alergie? Też nie, ponieważ organizm ma swoją pamięć o alergenie i jeśli bedzie miał z nim kontakt to mimo tego, że w organizmie nie ma już grzybów to i tak powstanie reakcja alergiczna. Dlatego trzeba zarówno oczyszczać z grzybicy jak i zastosować terapię odczulającą metodą MORA. Pamiętajmy, że choroba sama nie zniknie. Dlatego trzeba do niej podejść kompleksowo.

 

Baner reklamowy pakietu badań

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.