Baner gabinetu

Pleśnie należą do najbardziej uczulających alergenów wziewnych i mogą powodować całoroczne problemy z układem oddechowym. Alergie na pleśnie często wynikają z nadmiernego używania antybiotyków, które wywołują w organizmie grzybicę, a ona jest podstawą do wywołania alergii na pleśnie.

 

Alergizujące pleśnie

Grzybica candida albicans pod mikroskopemGłównymi pleśniami są cladosporium oraz aspergillus. Mogą one wywołać wiele problemów z układem oddechowym takich jak przewlekły kaszel, przewlekły katar, zapalenie zatok, bóle gardła, częste przeziębienia, zapalenia oskrzeli a nawet duszności. Podrażniają błony śluzowe co wywołuje reakcje alergiczną. Problem nęka nie tylko dzieci ale także dorosłych.

 

 

Terapie biorezonansem

Podczas alergii mamy do czynienia z sytuacją pamięci czynnika drażniącego wobec którego układ immunologiczny wysyła przeciwciała i wywołuje stany zapalne. Jakikolwiek kontakt z takim "zapamiętanym" czynnikiem od razu wywołuje lawinę reakcji alergicznych. Często unikanie alergenu nie daje efektu, ponieważ o ile w przypadku alergenu pokarmowego, którego możemy odstawić, to w przypadku pleśni jesteśmy narażeni na działanie ich zarodników praktycznie przez większość roku, a zwłaszcza w okresie od sierpnia do listopada. Dlatego konieczne jest wprowadzenie czynnej aktywności i zastosowania metod niwelujących alergie.

 


Jedną z najczęściej polecanych metod walki z alergią jest tzw. medycyna bioinformacyjna. Polega ona na wygaszeniu reakcji alergicznej juz na poziomie bioinformacyjnych, czyli na poziomie samej "pamięci o alergenie" . Metoda jest bezbolesna, przeprowadza się ją za pomocą specjalnego urządzenia elektronicznego, które emituje fale elektromagnetyczne o częstotliwości właściwej dla danego alergenu, co powoduje wygaszenie reakcji na ten alergen. Ilość takich zabiegów na jeden alergen to 3-4 wykonywane raz w tyg.

 

A co z grzybicą?

Na początku zaznaczyliśmy, że u podstaw alergii leży zakażenie grzybicą, nie jest równoznaczne z alergią na pleśnie. Grzyby mogą rozwinąć się w naszym organizmie i przez to powstaje wrażliwość alergiczna na inne czynniki takie jak pleśnie. grzyby najczęściej rozwijają się z powodu nadużywania antybiotyków oraz nadmiernego spożywania słodyczy. Dlatego w każdym przypadku alergii należy wykluczyć jedzenie słodyczy oraz oczyszczenie organizmu z przerośniętych grzybów. Bez tego samo odczulanie nie będzie skuteczne, ponieważ odczulanie wygasimy reakcję na pleśnie ale grzyb żyjący w orgazmie ponownie uwrażliwi nasze śluzówki. Trzeba jednocześnie wykonać odczulanie i oczyszczać z grzybów.

 

A czy samo oczyszczanie z grzybów zlikwiduje alergie? Też nie, ponieważ organizm ma swoją pamięć o alergenie i jeśli bedzie miał z nim kontakt to mimo tego, że w organizmie nie ma już grzybów to i tak powstanie reakcja alergiczna. Dlatego trzeba zarówno oczyszczać z grzybicy jak i zastosować terapię odczulającą metodą MORA. Pamiętajmy, że choroba sama nie zniknie. Dlatego trzeba do niej podejść kompleksowo.

 

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

rekl2 2019 2 BORELIOZA testy22222 c2

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą biorezonansu z serii MORA. Najbardziej precyzyjny i skuteczny biorezonans na rynku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Generator plazmowy

Generator plazmowy

Generator plazmowy stosowany w terapii zakażeń bakterią borrelii. Emituje silne pole plazmatyczne. Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.