baner biomora 2020 kompr

Na alergie na sierści zwierząt cierpi prawdopodobnie 15% ludzi, z czego większość z nich jest uczulona na sierść kota! Objawy bywają bardzo uciążliwe ale spokojne - jest metoda, która pozwala odczulić alergie na kota!

Alergia na sierść kota objawia sie wysypką na skórze, swędzeniem, katarem, kichaniem, swędzeniem i łzawieniem oczu, kaszlem a nawet dusznościami, co może doprowadzić do astmy. Stały kontakt z alergenem może bowiem stopniowo pogłębiać stan chorego. Dlatego wiele osób, zwłaszcza rodziców dzieci będących uczulonymi na kota, decyduje sie oddać zwierze. Nie trzeba tego jednak robić, ale o tym za chwile. Teraz dwa słowa o tym, że to nie sama sierść alergizuje a ślina.

 

Mały szary kot, siedzi na łonie natury i patrzy się do góry. Za nim gałązki iglaste. W tle zieleń.

 

Alergia na ślinę kota

Udowodniono, że czynnikiem alergizującym nie jest sama sierść kota a jego ślina. W niej znajdują sie uczulające białka. A jako, że kot myje sie codziennie liżąc swoją sierść, to zostają na niej resztki śliny. Alergenem może być także wydzielina z gruczołów łojowych kota znajdujących sie na skórze.

 

Metoda odczulania

Najlepszą metodą na odczulenie alergii na kota jest metoda biorezonansowa. Jest to nowoczesna technika, która wykorzystuje fale elektromagnetyczne do zniwelowania reakcji alergicznych. Aplikuje sie częstotliwość sierści/śliny kota uzyskując 98 procent skuteczności. Jest to zatem najbardziej skuteczna metoda jakiej do tej pory nie było. Co więcej, wykonuje sie jedynie trzy zabiegi w odstępie tygodnia. Porównywalnie, metoda odczulania konwencjonalnego za pomocą zastrzyków, trwa od 3 do 5 lat!!! I jest inwazyjna. W przypadku odczulania biorezonansowego terapie są całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne i można je wykonywać dzieciom.

 

Zabieg na biorezonansie. Mężczyzna jest podłączony do urządzenia za pomocą elektrod, które trzyma w dłoni.

 

Częstotliwość alergenów znajdują sie bazie komputerowej ale na zabieg warto przynieść fizyczna próbkę sierści swojego kota! Można również wziąć na wacik jego ślinę. Podnosi to efektywność terapii!.

 

Jak zbadać czy mamy alergie na kota?

Metody badania są różne. Można wykonać klasyczne testy alergiczne skórne ale można również wykonać test na biorezonansie. Biorezonans służy bowiem także do badania.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.