Na alergie na sierści zwierząt cierpi prawdopodobnie 15% ludzi, z czego większość z nich jest uczulona na sierść kota! Objawy bywają bardzo uciążliwe ale spokojne - jest metoda, która pozwala odczulić alergie na kota!

Alergia na sierść kota objawia sie wysypką na skórze, swędzeniem, katarem, kichaniem, swędzeniem i łzawieniem oczu, kaszlem a nawet dusznościami, co może doprowadzić do astmy. Stały kontakt z alergenem może bowiem stopniowo pogłębiać stan chorego. Dlatego wiele osób, zwłaszcza rodziców dzieci będących uczulonymi na kota, decyduje sie oddać zwierze. Nie trzeba tego jednak robić, ale o tym za chwile. Teraz dwa słowa o tym, że to nie sama sierść alergizuje a ślina.

 

Kot będący przyczyną alergii

 

Alergia na ślinę kota

Udowodniono, że czynnikiem alergizującym nie jest sama sierść kota a jego ślina. W niej znajdują sie uczulające białka. A jako, że kot myje sie codziennie liżąc swoją sierść, to zostają na niej resztki śliny. Alergenem może być także wydzielina z gruczołów łojowych kota znajdujących sie na skórze.

 

Metoda odczulania

Najlepszą metodą na odczulenie alergii na kota jest metoda biorezonansowa. Jest to nowoczesna technika, która wykorzystuje fale elektromagnetyczne do zniwelowania reakcji alergicznych. Aplikuje sie częstotliwość sierści/śliny kota uzyskując 98 procent skuteczności. Jest to zatem najbardziej skuteczna metoda jakiej do tej pory nie było. Co więcej, wykonuje sie jedynie trzy zabiegi w odstępie tygodnia. Porównywalnie, metoda odczulania konwencjonalnego za pomocą zastrzyków, trwa od 3 do 5 lat!!! I jest inwazyjna. W przypadku odczulania biorezonansowego terapie są całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne i można je wykonywać dzieciom.

 

Odczulanie na kota

 

Częstotliwość alergenów znajdują sie bazie komputerowej ale na zabieg warto przynieść fizyczna próbkę sierści swojego kota! Można również wziąć na wacik jego ślinę. Podnosi to efektywność terapii!.

 

Jak zbadać czy mamy alergie na kota?

Metody badania są różne. Można wykonać klasyczne testy alergiczne skórne ale można również wykonać test na biorezonansie. Biorezonans służy bowiem także do badania.

Promocja ważna do 31 października 2018 r.  (liczy się termin zgłoszenia - nawet na dalsze terminy!)

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać: Jerzy Zięba "Ukryte terapie" Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.