baner biomora 2020 kompr

Biorezonans jest specjalistycznym urządzeniem służącym do diagnostyki i terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych. Jest osiągnięciem współczesnej nauki i medycyny. Umożliwia zbadanie organizmu, uwzględniając miejsce występowania zaburzenia i możliwe rodzaje obciążeń takie jak pasożyty, borelioza, alergeny czy bakterie. 

 

Na rynku istnieje wiele różnych firm produkujących urządzenia biorezonansowe. Liderem wśród nich jest aparat MORA. Obecnie mamy jego piątą wersję. Innymi godnymi polecenia biorezonansami są urządzenia Bicom i Imedis. Pozostałe urządzenia mają niestety wątpliwą jakość.

 

 Biorezonans BICOM Biorezonans MORA V

 

Podstawy naukowe biorezonansu

Działanie urządzenia opiera się na zjawisku fizycznym, jakim jest rezonans elektromagnetyczny. To zjawisko jest dobrze znane w środowisku inżynierskim a powszechnie wykorzystywane przez współczesne społeczeństwo (choć nie wszyscy jesteśmy tego świadomi). Rezonans elekromagnetyczny służy bowiem do odbierania wszelkich sygnałów radiowych, telewizyjnych czy telefonii komórkowej. Antena odbiera sygnał nadawczy jedynie wtedy, jeśli jej drgania elektromagnetyczne są identyczne z drganiami nadawczymi (Przykładem może być konkretna częstotliwość stacji radiowej).  W przypadku biorezonansu wykorzystuje się drgania elektromagnetyczne organizmu ludzkiego oraz częstotliwości rezonujące różnych czynników zewnętrznych takich jak alergeny, toksyny, wirusy, pasożyty, grzyby, bakterie. Urządzenie scztuje te sygnały niczym radio sygnał z anteny. 

 

 

Biorezonans. Diagnostyka i terapia biorezonansowa

Biorezonans służy zarówno do zbadania organizmu jak i do terapii. Diagnostyka biorezonansowa jest bardzo szczegółowa. Moża wskazać osłabione narządy oraz sprawdzić tysiące potencjalanie szkodliwych czynników, wśród któych są alergeny, pasożyty, bakterie, borelioza, związki toksyczne, obciążenie elektrosmogiem, zakażenie grzybami, czynniki psychosomatyczne i wiele innych rzeczy. W najnowszych programach testowych jest ponad  20.000 czynników do przetestowania!!! Daje to przeogromne możliowści diagnostyczne. 

Biorezonans zasłynął ze swojej skuteczności w diagnostyce i leczeniu alergii, co nadal stanowi jego domenę. Aktualnie, oprócz alergii, biorezonans jest bardzo polecany w diagnostyce pasożytów, które ciężko zbadać metodami laboratoryjnymi, diagnostyce boreliozy, którą podobnie ciężko wykryć w badaniach z krwi, terapii boreliozy z uwagi na bardzo silne działanie niszczące krętki borelii a także do terapii antynikotynowych, za pomocą których łatwiej rzucić palenie. 

Możliwości terapeutyczne biorezonansu są bardzo szerokie. Można regenerować każdy narząd uwzględniając stany zapalne i stany wyczerpania energetycznego, można neutralizować i usuwać z organizmu toksyny, metale cięźkie (co sprawadza się bardzo w problemach poszczepiennych), można niwelować napięcie układu nerwowego, co w naszym gabinecie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem (posiadamy bowiem najnowszą wersję aparatu MORA, gdzie wgrano programy psychosomatyczne, wspaniale pomagające przy stresie, nerwicy i zaburzeniach lękowych), można prowadzić terapie przeciwbólowe, terapie na stawy, stany zapalne stawów, bóle każdego rodzaju. Programów jest kilka tysięcy!!!!

 

Terapie biorezonansem można  podzielić na dwie grupy:

1. Terapie regulacyjne, które wspomagają proces samo regeneracji danego narządu czy układu, np wątroby, płuc, układu nerwowego

2. Terapie neutralizujące obciążenia - tu zaliczymy odczulanie alergii, usuwanie toksyn, niszczenie borelii, candidy czy innych patogenów.

 

Omówmy je szerzej:   

 

Terapie regulacyjne. Drgania elektromagnetyczne organizmu

Organizm ludzki posiada swoje spektrum drgań elekromagnetycznych. Każda tkanka, nadrząd czy układ mają charakterystyczne dla siebie częstotliwości. W zdrowym układzie te drgania są harmonijne, z kolei podczas choroby drgania te zostają zaburzone (pojawiają się tzw. drgania patologiczne). Dzięki aparaturze biorezonansowej można wpłynąć na pole elekromagnetyczne i wygasić drgania patologiczne poprzez przekazanie organizmowi fali o takiej samej częstotliwości ale o „odwróconej fazie”, czyli tzw. lustrzanym odbiciu(!). Pobudza to organizm do działania i uruchamia proces samozdrowienia. Dodatkowo zdrowe drgania są wzmacniane, co stymuluje siły witalne organizmu. 

  

 

Terapie neutralizujące biorezonansem

W  terapiach neutralizujących wykorzystuje się także częstotliwości rezonujące czynników potencjalnie szkodliwych czyli alergenów, toksyn,  pasożytów, grzybów, boreliozy itd. W teście zestawia się je z organizmem człowieka i określa ich wpływ na dany organizm. Jeśli w organizmie zakodowane są częstotliwości jakieś substancji obciążającej to oddziałując sygnałem o częstotliwościach dla niej charakterystycznych można zaobserwować efekt rezonansu (zgodności), czyli wykryć obecność tej substancji w organizmie. Przetestowane obciążenia wykorzystuje się do terapii neutralizujących, które polegają na przekazaniu organizmowi drgań elektromagnetycznych danej substancji w ich „lustrzanym odbiciu”, co pobudza organizm do oczyszczenia się z nich (np. w przypadku toksyn) czy wygaszenia reakcji na nie, jak np. w przypadku alergenów. Tym sposobem można tez wybijać różne patogeny, jak np. boreliozę.  

 

 

 

Podsumowując o biorezonansie

Przy każdej chorobie pojawiają się zaburzenia drgań elektromagnetycznych narządów oraz występują drgania czynników obciążających takich jak np. borelia. Wpływając na drgania organizmu możemy pobudzić go do zdrowienia a neutralizując drgania czynników szkodliwych spowodować ich wydalenie z organizmu (jak w przypadku toksyn i metali ciężkich), zniszczenie ich (przy boreliozie, kandydozie, zakażeniu gronkowcem) i wygaszenie reakcji na nie (np. w przypadku alergenów). 

 

 

Biorezonans. Wiarygodność i skuteczność

Metoda MORA jest pierwszą metodą biorezonasnową (1977 rok), jaka powstała na świecie i od tego czasu pomogła milionom chorym. Diagnostyka MORA okazała się bardzo przydatna tam, gdzie kończyły się możliwości innych metod diagnostycznych i pomogła w doborze terapii, które doprowadziły do licznych sukcesów terapeutycznych. Terapia biorezonansowa jest terapią regulacyjną, bodźcową, pobudza mechanizmy samoregulacyjne i wzmacnia siły obronne, przyspiesza regenerację tkanek i zdrowienie organizmu. Osoby korzystające z tych terapii odczuwają znaczą poprawę stanu zdrowia. Metoda biorezonansowa zyskała ogromną popularność i rozwinęła się na całym świecie ciesząc się wszędzie znakomita opinią z uwagi na swoją skuteczność. Korzystając z biorezonansu MORA, jak również wspomnianych urządzeń z serii BICOM czy Imedis, można mieć pewność, że zarówno diagnostyka jak i terapia zostaną przeprowadzone prawidłowo i przyniosą efekt (pod warunkiem, że człowiek obsługujący dany sprzęt nie popełni jakiegoś błędu - bo i tak sie zdarza - ale to już nie jest wina samego biorezonansu). Z kolei przestrzegamy wszystkich przed innymi biorezonansami, ponieważ coraz częściej spotykamy gabinety wyposażone w tanie urządzonka o małej wartości diagnostycznej, nie posiadające żadnych certyfikatów, gdzie straszy się ludzi złymi wynikami i zaleca serie zabiegów, które nie mają żadnego efektu poza efektem placebo!!! Zobacz więcej o tym: Wiarygodność badania Volla (dr Voll był prekursorem biorezonansu - stąd testy na biorezonansie nazywa się badaniem metodą Volla).

 

 

MORA stawia na ciągły rozwój technologii

Metoda MORA jest stale udoskonalana, pracuje nad tym grono naukowców (w tym niemiecki dr nauk med. Godfired Cornelissen, wykładowca College’u MORA, członek Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Biocybernetycznej i członek Lekarskiego Stowarzyszenia Elektroakupunktury wg Volla). W naszym gabinecie pracujemy na najnowszej elektronice biorezonasowej i najnowszej wersji oprogramowania komputerowego (w tym autorski Test Dra Cornelissena).

 

 

Nie tylko sprzęt się liczy!

Terapeuta biorezonansu MORAWarto dodać, że w diagnostyce i terapii biorezonansowej, oprócz aparatury, równie ważna jest osoba, która to wykonuje. Testowanie jest bowiem skomplikowane a to od osoby testującej zależy wynik testu i efekt terapii! 

Terapeuci MORA muszą przejść odpowiednie szkolenie zanim mogą zacząć pracę na urządzeniu (niektóre inne firmy tego nie robią!). Ułożenie planu terapii jest również bardzo istotne, ponieważ chaotycznie aplikowane terapie nie będą skuteczne, np. w przypadku alergii nie można odczulać przypadkowych alergenów, na które reaguje osoba chora – należy zastosować działania likwidujące przyczynę, uhierarchizować na podstawie siły sygnału „ważność” wykrytych alergenów i zacząć od tych głównych, wzmocnić osłabione narządy. Dopiero takie działania przyniosą rezultat!  

 

 

Nasz gabinet Biorezonansu

Nasi terapeuci posiadają odpowiednie certyfikaty (certyfikat diagnostyki i terapii MORA, certyfikat elektropunkturowej diagnostyki i terapii EAV), wydane przez firmę ProMora, wyłącznego przedstawiciela firmy Med.-tronik i Bio-Kat, producenta urządzeń bioreoznansowych MORA. Stale doskonalą także swoje umiejętności.

 

 

MORA - lider biorezonansu

Analizy i terapie biorezonsowe wykonujemy na urządzeniach niemieckiej firmy Med-tronik (MORA Super Plus i Century) i Bio-Kat (MORA V) posiadających certyfikaty dla urządzeń medycznych, świadczące o wysokiej jakości, wiarygodności wyników i skuteczności terapii. Terapia MORA jest zaliczana do metod tzw. medycyny biocybernetycznej (bioinformacyjnej, regulacyjnej).

Biorezonans MORA został stworzony w latach 70-tych XX wieku (1977r.) przez niemieckiego lekarza F. Morella i inżyniera elektronika E. Raschego (nazwa MORA pochodzi od ich nazwisk). MORA była pierwszym urządzeniem biorezonansowym, jaki powstał na świecie. Potem były BICOM, Imedis (również doskonałe sprzęty produkcji rosyjskiej!), Salvia Test i inne. MORA jest dziś liderem na rynku medycyny biocybernetycznej. Jest stosowana na całym świecie, ciesząc się znakomitą opinią z uwagi na skuteczność i sukcesy terapeutyczne.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.