Za pomocą biorezonansu i oprogramowania MED TEST można sprawdzić, czy dany preparat jest przydany i czy będzie działał na dana dolegliwość!


System MED-TEST

Istnieje metoda, dzięki której można namierzyć przydatność preparatu zanim jeszcze zostanie wzięty. Taką możliwość mamy dzięki doktorowi Vollowi, który jako pierwszy odkrył fenomen testowania leków. Polega to na tym, że jeśli w pomiarach biorezonansowych uzyskujemy nieprawidłową wartość lub odkrywamy jakieś zaburzenie to włączając system MED TEST dobieramy taki preparat, który tą nieprawidłowość wyrówna! I ten lek będzie najlepszym preparatem w danym momencie!

 

Badanie biorezonansem. Widać dłonie pacjenta i terapeuty. Terapeuta ma rękawiczki i trzyma punktoskop, którym dotyka pacjenta. Dłonie osób są na drewnianym blacie.

Przydatność preparatów się zmienia

Organizm przyzwyczaja się do leków i preparatów naturalnych, trzeba je zmienić co jakiś czas. Można namierzyć, czy dany preparat jest jeszcze przydatny, czy już nie, oraz jaki możesz zastosować kolejny preparat.Zbiór preparatów MED-TEST

Posiadamy w naszej bazie kilka tysięcy preparatów naturalnych i środków homeopatycznych. Można również przynieść własne preparaty do przetestowania. Indywidualny dobór preparatów jest bardzo ważny, ponieważ to od nich zależy poprawa zdrowia.


Opinie

Korzystałem z wielu metod leczenia, ale pierwszy raz spotkałem się z elektronicznym namierzaniem leków. To faktycznie działa. Choruję od długiego czasu na jelita i dzięki precyzyjnemu namierzeniu leków moje dolegliwości ustępują! Piotr L., lat 46.