Baner gabinetu

Sprawdzić, czy dany preparat jest dla Ciebie przydany i czy będzie działał na Twoją dolegliwość! Można to zrobić za pomocą specjalnego modułu diagnostycznego w urządzeniach biorezonansowych MORA. Szybko, prosto i bezpoleśnie możesz określić przydatność danego leku dla Ciebie i Twojego dziecka!

 

System MED-TEST

Nie płać już za preparaty, które Ci nie służą. Istnieje metoda, dzięki której możesz namierzyć przydatność preparatu zanim jeszcze go weźmiesz. Taką możliwość mamy dzięki doktorowi Vollowi, który jako pierwszy odkrył fenomen testowania leków. Polega to na tym, że jeśli w pomiarach biorezonansowych uzyskujemy nieprawidłową wartość lub odkrywamy jakieś zaburzenie to włączając system MED TEST dobieramy taki preparat, który tą nieprawidłowość wyrówna! I ten lek będzie najlepszym preparatem w danym momencie, który Ci pomoże!

 

 Granulki homeopatyczne wysypane z przewróconej fiolki szklanej. Obok do dekoracji leżą dwa kwitki. Tło niebieskie

 

 

Przydatność preparatów się zmienia

Pamiętaj - organizm przyzwyczaja się do leków i preparatów naturalnych, trzeba je zmienić co jakiś czas. Możemy dla Ciebie namierzyć, czy dany preparat jest jeszcze przydatny, czy już nie, oraz jaki możesz zastosować kolejny preparat.

 

Badanie biorezonansem. Widać dłonie pacjenta i terapeuty. Terapeuta ma rękawiczki i trzyma punktoskop, którym dotyka pacjenta. Dłonie osób są na drewnianym blacie.

 

Zbiór preparatów MED-TEST

Posiadamy w naszej bazie kilka tysięcy preparatów naturalnych i środków homeopatycznych. Możesz również przynieść własne preparaty do przetestowania. Indywidualny dobór preparatów jest bardzo ważny, ponieważ to od nich zależy poprawa Twojego zdrowia. Bądź pewny swojej terapii i sprawdź preparaty w pomiarach MED-TEST!

 

 

Opinie


Korzystałem z wielu metod leczenia, ale pierwszy raz spotkałem się z elektronicznym namierzaniem leków. To faktycznie działa. Choruję od długiego czasu na jelita i dzięki precyzyjnemu namierzeniu leków moje dolegliwości ustępują! Piotr L., lat 46.

  

Promocja ważna do 31 sierpnia 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

rekl2 2019 2 BORELIOZA testy22222 c2

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą biorezonansu z serii MORA. Najbardziej precyzyjny i skuteczny biorezonans na rynku.  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Generator plazmowy

Generator plazmowy

Generator plazmowy stosowany w terapii zakażeń bakterią borrelii. Emituje silne pole plazmatyczne. Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.