Często jest tak, że stosujesz zalecona kurację i nie jesteś pewny czy i jak działa. Czujesz na zaminę poprawę i nawrot dolegliwości. chciałbys wiedzieć, co działa i dlaczego terapia nie idzie skutecznie. Teraz możesz to zrobić! Nowoczesny system monitoringu terapii za pomocą pomiarów MORA!

  

Co zyskujesz dzięki monitorowaniu terapii? 

  • Szybszą poprawę zdrowia
  • Pewność, że Twoja terapia idzie w dobrym kierunku,
  • Zaoszczędzisz wydatki, ponieważ nie musisz kupować preparatów, które Ci nie będą służyć

 

 

Monitoring terapii za pomocą urządzeń MORA

Lekarka z wystawioną ręką w stronę wielkiego liścia wchodzącego w kadr z prawego górnego roku. Symboliczne zdjęcie wskazujące na przynależność lekarki do medycyny naturalnej. Dzięki zaawansowanej technologii MORA możesz teraz przejąć kontrolę nad swoją terapią. Będziemy na bieżąco sprawdzać, jak idą postępy i korygować ewentualne nieprawidłowości. Urządzenia MORA wskazują  stan organizmu i stopień obciążenia pasożytami, gryzami, toksynami itd.

Na pierwszej wizycie ustalamy, jak jest Twój stan początkowy i na kolejnych spotkaniach będziemy porównywać, jak Twoje zdrowie się poprawia i czy idzie to w prawidłowym tempie. Dzięki urządzeniu MORA dobieramy także odpowiednie suplementy, dzięki czemu zyskasz pewność, że dany preparat jest najlepszy dla Ciebie. (zobacz indywidualny dobór preparatów w systemie MED-TEST)

 

 

 

 

 

Co otrzymasz podczas wizyty kontrolnej

  • Namierzamy preparaty, ustalając, który jest dla Ciebie najlepszy w danym momencie
  • Sprawdzamy stan organizmu i porównujemy go ze stanem początkowym, by ustalić co się zmieniło
  • Mierzymy jakie postępy zostały uzyskane i czy idzie to w prawidłowym tempie
  • Sprawdzamy, na ile organizm się oczyścił się z wykrytych obciążeń takich jak grzyby, pasożyty, toksyny itd.
  • Korygujemy ewentualne nieprawidłowości, by Twoja terapia była jak najbardziej efektywna 

 

 

Częstotliwość wykonywania monitoringu

Zaleca się, aby pomiary wykonywać co 4-6 tygodni.  Ten czas jest optymalny, aby potwierdzić, czy organizm dobrze reaguje na zaleconą kurację lub, jeśli nie, dokonać stosownych korekcji. 

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.