Często jest tak, że stosujesz zalecona kurację i nie jesteś pewny czy i jak działa. Czujesz na zaminę poprawę i nawrot dolegliwości. chciałbys wiedzieć, co działa i dlaczego terapia nie idzie skutecznie. Teraz możesz to zrobić! Nowoczesny system monitoringu terapii za pomocą pomiarów MORA!

  

Co zyskujesz dzięki monitorowaniu terapii? 

  • Szybszą poprawę zdrowia
  • Pewność, że Twoja terapia idzie w dobrym kierunku,
  • Zaoszczędzisz wydatki, ponieważ nie musisz kupować preparatów, które Ci nie będą służyć

 

 

Monitoring terapii za pomocą urządzeń MORA

Lekarka z wystawioną ręką w stronę wielkiego liścia wchodzącego w kadr z prawego górnego roku. Symboliczne zdjęcie wskazujące na przynależność lekarki do medycyny naturalnej. Dzięki zaawansowanej technologii MORA możesz teraz przejąć kontrolę nad swoją terapią. Będziemy na bieżąco sprawdzać, jak idą postępy i korygować ewentualne nieprawidłowości. Urządzenia MORA wskazują  stan organizmu i stopień obciążenia pasożytami, gryzami, toksynami itd.

Na pierwszej wizycie ustalamy, jak jest Twój stan początkowy i na kolejnych spotkaniach będziemy porównywać, jak Twoje zdrowie się poprawia i czy idzie to w prawidłowym tempie. Dzięki urządzeniu MORA dobieramy także odpowiednie suplementy, dzięki czemu zyskasz pewność, że dany preparat jest najlepszy dla Ciebie. (zobacz indywidualny dobór preparatów w systemie MED-TEST)

 

 

 

 

 

Co otrzymasz podczas wizyty kontrolnej

  • Namierzamy preparaty, ustalając, który jest dla Ciebie najlepszy w danym momencie
  • Sprawdzamy stan organizmu i porównujemy go ze stanem początkowym, by ustalić co się zmieniło
  • Mierzymy jakie postępy zostały uzyskane i czy idzie to w prawidłowym tempie
  • Sprawdzamy, na ile organizm się oczyścił się z wykrytych obciążeń takich jak grzyby, pasożyty, toksyny itd.
  • Korygujemy ewentualne nieprawidłowości, by Twoja terapia była jak najbardziej efektywna 

 

 

Częstotliwość wykonywania monitoringu

Zaleca się, aby pomiary wykonywać co 4-6 tygodni.  Ten czas jest optymalny, aby potwierdzić, czy organizm dobrze reaguje na zaleconą kurację lub, jeśli nie, dokonać stosownych korekcji. 

 

Baner reklamowy pakietu badań

Przedłużamy promocje! Promocja ważna do końca 2019 roku. Pakiet testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Reklama świąteczne promocje

Świąteczne Vouchery! Doskonały pomysł na prezent. Oferta jest ważna do 23 grudnia 2019 roku    

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.