Odczulanie alergii, leczenie boreliozy i koinfekcji, niszczenie pasożytów i grzybów candida, terapia antynikotynowa, terapia antystresowa to tylko niektóre przykłady wykorzystania biorezonansu. Jak to możliwe, że jedno urządzenie leczy wszystko?

Możliwości leczenia biorezonansem są bardzo szerokie. Nie oznacza to jednak, że istnieje jeden cudowny uniwersalny impuls, który leczy wszystkie choroby. Ustawień na biorezonansie jest tysiące. I każda choroba wymaga innego rodzaju impulsu. W terapii biorezonansem wykorzystuje się pasma przenoszenia częstotliwości w zakresie od 0,01 Hz do 250.000 Hz, które są płynnie regulowane, wykorzystuje się różne wzmocnienia sygnału w skali od 0.1 do 1.000.000 razy. Są także różne tryby przekazywania sygnału a mianowicie tryb A (jakim przenosi się substancje lecznice), tryb Ai (dzięki któremu usuwa się czynniki patogenne) oraz tryb H+Di (wykorzystujący drgania własne pacjenta i służący do sczytania częstotliwości chorych tkanek i ich regeneracji poprzez oddanie prawidłowych sygnałów).

Ustawień jest jeszcze więcej, nie sposób ich tu wszystkich wymienić, ale istotą tego artykułu jest fakt, że różnorodność impulsów biorezonansowych daje ogromne możliwości leczenia różnych schorzeń. Jeśli zatem ustawimy odpowiednie programy to możemy regenerować tkanki, niszczyć patogeny, odczulać alergie, tonizować układ nerwowy czy wygaszać głód nikotynowy. Biorezonans jest więc urządzeniem terapeutycznym o bardzo szerokim zastosowaniu.

 

Możliwości biorezonansu schemat

 

W naszym gabinecie  stosujemy terapie na:

  • problemy układu pokarmowego (takie jak np. zespół drażliwego jelita, choroba Leśniewskiego Crohna, przewlekłe zaparcia i biegunki)
  • problemy układu oddechowego (takie jak np. astma, zapalenie zatok, przewlekły kaszel, częste przeziębienia)
  • boreliozę i koinfekcje
  • usuwanie obciążeń pasożytami, wirusami, bakteriami i grzybami (np. EBV, candida, gronkowce paciorkowce)
  • odczulanie alergii pokarmowej i wziewnej
  • zmiany skórne (w tym atopowe zapalenie skóry i łuszczyca)
  • usuwanie toksyn i metali ciężkich
  • nałogi: nikotyna, słodycze i alkohol

 

Na koniec dwa słowa o certyfikacji biorezonansu. Często to powtarzamy na naszej stronie ale temat jest istotny, bowiem to od jakości biorezonansu zależy efekt leczenia. Na rynku jest wiele urządzeń o słabej skuteczności, bez certyfikatów medycznych, stąd podpowiadamy, aby szukać biorezonansu z serii MORA, BioKat (najnowsza wersja MORA).