baner biomora 2020 kompr

Jaka jest wiarygodność badań biorezonansem? Takie pytanie pada coraz częściej bowiem to właśnie biorezonans jest alternatywą dla laboratoryjnych badań na pasożyty. Jedni są do niego przekonani a drudzy w to nie wierzą, bo w badaniu wychodzą cuda. Prawda jest prosta i oczywista - zobacz.  

 

Nowoczesna technika elektroniczna

Biorezonans jest niczym innym jak urządzeniem elektronicznym. To nie są czary, to nie jest magia, to jest elektronika oparta na prawach fizyki, tak samo jak telefonia komórkowa. Ludziom jednak trudno uwierzyć, że można odczytać częstotliwości pasożytów z organizmu człowieka a nie mają żadnych problemów z tym, że za pomocą takich samych sygnałów mogą dzwonić do swoich bliskich na drugim końcu świata, mogą wysłać zdjęcie a nawet film. To są dopiero czary!! Żadnych kabli, tylko sygnały elektromagnetyczne o określonych częstotliwościach i dzięki temu w ciągu kilku sekund przesyłamy swoje zdjęcie z jednego końca świata na drugi. 

 

Rozwój technologii

Możliwości współczesnej telefonii komórkowej to dowód ogromnego rozwoju techniki elektronicznej. Rozwój ten obejmuje różne dziedziny naszego życia w tym technologię medyczną. I takim właśnie nowoczesnym urządzeniem, służacym do diagnostyki stanu organizmu oraz do terapii wielu chorób jest biorezonans.  W przypadku testów mamy do czynienia z odczytywaniem częstotliwości różnych obciążeń z organizmu człowieka. Cała teoria tego rodzaju badań jest oparta na tym, że każda rzecz, jaka istnieje, ma swoja własną częstotliwość. Każda bakteria, każda toksyna, każdy pasożyt ma swoją częstotliwość. I jeśli występuje on w organizmie - to można jakby "wysłuchać" tą częstotliwość! I można określić, czy jest ona mocna czy słaba, co bedzie wskazywało na stopień zakażenia danym patogenem. Czy w to wierzyć? Tu raczej nie chodzi o wiarę, czy to działa, ale o to, czy badanie jest dobrze przeprowadzone, bo pamiętajmy, że biorezonans jest jedynie narzędziem w rękach terapeuty i to od niego zależy, jak będzie go używać! Druga ważną kwestią jest jakość takiego urządzenia, bowiem jest coraz więcej firm produkujących tanie i tandetne urządzona, służące raczej do zabawy niż poważnej diagnostyki.

 

 Biorezonans MORA V ustawiony frontem. Zdjęcie na białym tle samego urządzenia.

 

Jakość urządzenia i wiedza terapeuty

Biorezonans jest narzędziem takim jak stetoskop, jakim lekarz osłuchuje nasze płuca i oskrzela. I podobnie wynik badania zależy od umiejętności danej osoby do posługiwania sie tym narządzeniem!! Jeśli terapeuta nie bedzie mial dobrze opanowanej techniki wykonywania badania ani wiedzy do tego potrzebnej to taka diagnostyka bedzie przypominać raczej wróżenie z fusów. Jak sie okazuje, znaczna część terapeutów pracujących na biorezonansach, nie przeszła rzetelnego szkolenia a jedynie kilkuminutowy kurs-pokaz, jak włączyć i wyłączyć urządzenie. I stąd biorą sie potem dziwne wyniki, brzmiące, że pacjent ma dziesięć pasożytów w tym bąblowca, glisty, przywrę na wątrobie, do tego boreliozę, candide, gronkowca, paciorkowca i dziesiątki wirusów. W takie wyniki nie można wierzyć i wynikają one nie z tego, że biorezonans nie działa, tylko, że terapeuta nie ma pojęcia, co robi. Wystarczyło by nawet na logikę pomyśleć, że taka ilość pasożytów u jednej osoby jest wręcz niemożliwa, bo nikt by tego nie przeżył. Trzeba jednak dysponować podstawową wiedzą na temat pasożytów, ale jak sie okazuje - i na to zapracowani terapeuci nie mają czasu. Naszym zdaniem jest to karygodne, bowiem oszukuje sie ludzi i szarga dobrą opinię o biorezonansie.


Drugą ważną kwestia jest to, że na rynku pojawiło sie bardzo dużo mały i tanich urządzonek biorezonansowych, których wiarygodność wyników jest bardzo niska. Nawet znając dobrze technikę pracy z biorezoznansem a pracując na prymitywnym urządzeniu, nie można oczekiwać rzetelnej diagnostyki. Dodajmy, że cena takiego urządzonka szacuje sie w przedziale 3.000-8.000 tys zł, podczas, gdy poważne i certyfikowane urządzenia kosztują w przedziale 60.000- 100.000 tys zł!!!!

  

Reasumując

Sama technika biorezonansu okazuje sie skuteczna i wiarygodna. Jednak - jak ze wszystkim dziś - musimy mieć na uwadze, że może dojść do pomyłek na skutek braku wiedzy terapeuty lub niskiej jakości sprzętu. Warto zatem zapytać o przeszkolenie osoby wykonującej w zakresie biorezonasnu oraz o firmę sprzętu biorezonansowego - polecanymi są: Imedis, MORA i BICOM. W naszym gabinecie pracujemy na urządzeniach MORA, gdzie szkolenia są wliczone w cenę sprzętu (Imedis ma podobnie). Osoby z okolic Zielonej Góry zapraszamy do naszego gabinetu, z kolei pacjentom z dalszych okolic Polski oferujemy pomoc w znalezieniu gabinetu w ich regionie (prośbę o to najlepiej wysłać mailowo).

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.