Terapia biorezonansowa MORA działa na zasadzie „wewnętrznego mydła”, które oczyszcza organizm ze wszystkich współczesnych toksyn. Polega ona na przekazywaniu fal elektromagnetycznych właściwych dla danej toksyny.

W zanieczyszczonym organizmie istnieją tzw. „drgania patologiczne” wywołane obciążeniami. Urządzenie MORA wygasza te drgania za pomocą specjalnych fal terapeutycznych, co pobudza organizm do wydalenia toksyn. Jest to forma detoksykacji „czynnej”, która angażuje cały układ odpornościowy, nie pozostawiając go biernym jak np. w kuracjach ziołowych, które mogą służyć jako działanie wspomagające i uzupełniające! Oczyszczanie biorezonansem - inaczej nazywane oczyszczaniem bioinformacyjnym - jest najgłębszą formą detoksykacji. Oczyszczeniu ulegają nawet komórki jak i przestarzenie międzykomórkowe!

 

Schemat działania biorezonansu

 

Co wchodzi w skład terapii oczyszczającej?

Celem terapii MORA jest w pierwszym rzędzie wzmocnienie układu immunologicznego, usprawnienie mechanizmów detoksykacyjnych organizmu (nerek, wątroby i układu krwionośnego) oraz poprawa funkcjonowania tzw. układu regulacji podstawowej. Detoksykacja ukierunkowana jest na najczęściej występujące obciążenia takie jak:

  • metale ciężkie
  • dodatki spożywcze (konserwanty, barwniki)
  • pestycydy
  • glifosat
  • spaliny samochodowe
  • dym tytoniowy
  • toksyny środowiskowe (formaldehyd, dioksyny, PAK)

 

Oczyszczanie jako część leczenia

Detoksykacja jest jednym z elementów leczenia i w zależności od przypadku można zastosować dodatkowe działania. Niektórzy wymagają dodatkowej neutralizacji obciążeń grzybami lub pasożytnicze (tu poza terapią MORA wskazana jest dodatkowo kuracja ziołowa ustalana według indywidualnych zaleceń). Z kolei u alergików wskazane będzie wykonanie zabiegów odczulających. Połączenie działań jest konieczne dla skuteczności leczenia. Bez oczyszczanie organizmu z toksyn alergie wrócą a bez odczulenia nie da się pozbyć objawów alergicznych. Dlatego należy stosować dwutorowe lub wielotorowe leczenie.

 

Nasz gabinet

Do leczenia przypadków przewlekłych podchodzimy bardzo kompleksowo. Na pierwszej wizycie przeprowadzamy szczegółowy wywiad oraz wykonujemy nasze badania określające stan organizmu. Pozwalają one ustalić obciążenia toksynami, infekcje bakteryjne, grzybicze lub pasożytnicze, alergie oraz stan narządów wewnętrznych. Na tej podstawie dobieramy indywidualną terapie.