baner biomora 2020 kompr

Jest to temat istotnie ważny, ponieważ coraz częsciej spotykamy się z sytuacją, że wyniki testów metodą Volla mają niewiele wspólnego z prawdą, a pacjent okazuje się wg nich strasnie chory i zmusza sie go do kupienia drogich preparatów w gabinecie, gdzie wykonywał test!

 

Test obciążeń MORA

Zacznijmy od tego, że Test obciążeń MORA to inaczej badanie metodą Volla. Te badania należy zaliczyć do tzw. metod wegetatywno-rezonansowych, które zostały zapoczątkowane w latach 50-tych XX wieku przez niemieckiego lekarza dra R. Volla. Miał on wielu kontynuatorów. Najbardziej znanym był F. Morell, twórca metody MORA, oraz doktor G. Cornelissen, współczesny propagator tej metody i twórca autorskiego progamu diagnostyczno-terapeutycznego (z którego korzystamy w naszym gabinecie!) Są to wielcy specjaliści wyprzedzający mentalnie swoją epokę. Dzięki ich pracy tysiące ludzi uzyskało realną pomoc w swojej chorobie. Widząc te osiągnięcia niektóre kraje oficjalnie uznały metody biorezonanowe i je wspierają!!! Np. Niemcy czy Rosja! Wyniki testów zostały potwierdzone w innych doświadczeniach klinicznych, co oznacza, że wykazały one swą wysoką wiarygodność. Urządzenia, na których uzyskano wiarygodne wyniki, otrzymały odpowiednie certyfikaty. I do tego momentu nikt nie powien wątpić w wiarygdniośc testów obciążeń metodą Volla.  

 Lekarka przed komputerem. Monitor stoi na biurku, obok mikroskop.

 

Jednak.... W ostatnich latach nastąpił zalew rynku tanimi i prymitywnymi urządzonkami do testowania, które są produkowane raczej z myślą o sprzedaży preparatów ułożonych na podstawie testu niż poważnej diagnostyce!!! Wiarygodność takich testów jest niestety dalece wątpliwa. Firmy sprzedające takie urządzenia nie przykładaja uwagi do rzetelnego szkolenia, np z izopatii, nozodologii, organoterapii, skutkiem czego terapeuci wykrywają u jednej osoby ogrom przerażających nierealnych obciążeń w postaci kilku lub kilkunastu pasożytów, bakterii, grzybów, toksyn, czego raczej nikt nie ma, bo by tego nie przeżył! Na podstawie obseracji zwierząt dowiedziono, że przy obciążeniu więcej niż 3 pasożytami zwierze (dokładnie lisy) było bardzo chore, a przy 5 pasożytach umierało. Zastanawiającym wydaje się zatem wynik, jak ktoś ma w sobie kilka rodzajów tasiemca, w tym bąblowca, glisty, lamblie, przywry, do tego candide, boreliozę i chlamydię. 

Pod tym kątem wiarygodność takich testów obciążeń jest tragicznie niska. Ubolewamy nad tym, że pod szyldem promocji zdrowia - a w rzeczywistości dla bizensu i zarobienia pieniędzy - niszczy się dobrą opinię wieloletniej pracy wielkich ludzi, którzy naprawdę pomagali chorym. 

 

 

Jak wybrać wiarygodny Test?

Przede wszystkim pytaj, na jakim sprzęcie wykonywany jest test i czy ten sprzęt ma certyfikat medyczny. Jak się pewnie domyślasz, urządzenia z certyfikatem medycznym są bardzo drogie (rzędu nowego samochodu) dlatego łatwiej jest kupić tani sprzęcik bez certfikatu (kosztujący tyle, co.. telewizor), który mimo najlepszych intencji terapeuty, nie ma dużej wiarygodności. Polacanymi firmami sprzętów z certyfikatami są: MORA, Imedis i Bicom.

Zawsze miej też rezerwę, co do wyniku i w razie co, potwierdź go w innym punkcie (jeśli np. terapeuta po wyniku zaproponuje Ci praparaty za 600 zł do kupienia u siebie:) Kolejna rzecz - unikaj punktów, które właśnie handlują preparatami u siebie (chyba, że mają cały sklep i nie korzystają z jednej czy dwóch firm). Wiadomo, o co wówczas chodzi! Prawdziwi terapeuci skupiają się na chorym a nie na tym, by sprzedać mu leki! 

 

 Pomiary na biorezonansie. Widać jedynie dłonie osoby badanej i badającej. Osoba badająca przykłada specjalną elektrodę do palców osoby badanej. Ma na sobie białe rękawiczki. Dłonie leżą na blacie stołu w kolorze drewnianym (orzech).

 

 

Ważne! W naszym gabinecie korzystamy z urządzeń MORA firmy Med-Tronik, twórców pierwszych urządzeń biorezonansowych na świecie. Niezależne badania wykazały 98-procentową wiarygodność wyników testu na biorezonansie MORA, co sprawia, że jest on jednym z najbardziej wiarygodnych testów wegetatywno-rezonansowych na świecie!

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.