Czy zastosowanie biorezonansu na boreliozę jest pomocne? Czy jest to skuteczne? Jak dokładnie działa biorezonans? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć poniżej, bowiem kwestia leczenia boreliozy biorezonansem jest coraz częściej omawiana.

 

Czym jest biorezonans?

Zacznijmy od tego, że biorezonans jest urządzeniem, które emituje określone fale elektromagnetyczne. Zabiegi na nim można porównać do elektroterapii, gdzie chory siedzi przed urządzeniem, trzyma w rekach elektrody ręczne, bose stopy ma położone na elektrodach stopowych i są przekazane są mu delikatne impulsy generowane z urządzenia. Są to impulsy elektromagnetyczne, które łatwo przechodzą przez tkanki w odróżniania od impulsów elektrycznych. Moza powiedzieć, że są mniej "gęste" i łatwiej docierają do wnętrza każdej komórki. Dzięki temu podczas zabiegu impulsy przenikają całe ciało. 

 

Emitowanie częstotliwości

Urządzenie ma ustawioną odpowiednią częstotliwość - jest to częstotliwość bakterii borreli (jest to ustawiane w oprogramowaniu komputerowym, zawierającym liczną bazę różnych częstotliwości). Tę częstotliwość przekazuje sie na drodze wspomnianych wyżej impulsów w tak zwanym lustrzanym odbiciu. Dla wyjaśnienia - każdy impuls ma kształt fali, nie jest prostolinijny tylko sinusoidalny. Można zatem odwrócić jego ułożenie. Taki odwrócony kształt powoduje, że generowane impulsy tworzą bardzo niekorzystne dla bakterii boreliozy warunki, co sprawia, że bakteria zaczyna uciekać z miejsca, gdzie sie znajduje. Działanie tych impulsów można porównać do fali dźwiękowej stosowanej w przypadku odstraszania psów. Psy uciekają wówczas od emisji dźwięku, bowiem jest on dla nich ogłuszający i sprawia im ból. W przypadku impulsu z biorezonansu stosowanego na boreliozę jest podobnie z tą różnica, że fala dźwiękowa ma duże ograniczenia w przechodzeniu przez tkanki a fala elektromagnetyczna nie. Zatem biorezonans wywołuje efekt "odstraszenia" bakterii, co sprawia, że zaczyna ona wychodzić z ukrycia!! Należy wówczas podawać preparaty na niszczenie boreliozy, aby zabić bakterie. Biorezonans wbrew obiegowej opinii nie jest jedynie dodatkowym elementem niszczącym borrelie obok antybiotykoterapii czy leczenia naturalnego. To nie jest elektroniczny antybiotyk, który uśmierca bakterie. Nie było by to nawet wskazane, gdyż obumarłe szczątki głęboko zakorzenionych krętek boreliozy mogłyby pozostać tam i gnić zatruwając swoim rozkładem organizm doprowadzając do bardzo ciężkich objawów (stad wiele osób bardzo źle sie czuje po generatorach plazmowych, których jedyną cechą jest uśmiercanie boreliozy). W przypadku biorezonansu mamy zupełnie inne zadanie a mianowicie wyciagnięcie borreli z wnętrza tkanek!!!! Tego nie robi żadna inna terapie (są próby stosowania kropli z grejpfruta na otworzenie cyst ale w porównaniu z biorezonansem, nie mają aż takich wyników). Leczenie bakteriobójcze jest drugim elementem kuracji. Po zabiegu biorezonasnem należy podać środki antybakteryjne, aby zniszczyły "wyciągnięte" bakterie. Same leki bez "wspomagania" biorezonansem mogą nic nie dać, bo nie dotrą one do miejsc, gdzie borrelia przebywa. Stąd chorzy leczą sie latami i nie mogą odzyskać zdrowia. Bakteria siedzi głęboko siejąc szkody a leki nie są w stanie jej dosięgnąć. Biorezonans jest zatem koniecznym uzupełnieniem leczenia. Można go stosować zarówno przy antybiotykoterapii jak i przy terapiach naturalnych ziołami. Można go także łączyć ze wspomnianym generatorem plazmowym. Pamiętać jednak należy, że w leczeniu tak trudnej choroby jaką jest borelioza, ważna jest synergia działania - czyli wyciąganie krętek z wnętrza komórek oraz działanie antybakteryjne (leków, ziół plazm, zapperów - do wyboru lub wszystko razem).


Czy to działa?

Leczenie boreliozy w Zielonej Górze prowadzimy od 2010 roku. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów terapeutycznych, gdzie nie pomagały już inne terapie. 90 % naszych pacjentów potwierdza całkowite wyleczenie choroby (potwierdzone nie tylko badaniami u nas ale także badaniami laboratoryjnymi). Biorezonans powstał już w latach 70-tych i posiada duże doświadczenie w leczeniu chorób przewlekłych. Technika ta jest stale unowocześniana i rozbudowywana. Początkowo służyła jako metoda leczenia alergii, gdzie sprawdziła się jako najlepsza alternatywa leczenia farmakologicznego. Z czasem przybyło możliwości terapeutycznych z leczeniem boreliozy włącznie. W naszym gabinecie pracujemy na najnowszej aparaturze, która ma najlepsze programy leczenia boreliozy. Czemu więc wiele ludzi pisze, że to nie działa? Przede wszystkim należy sie zastanowić, czemu komuś zależy na tym, aby mówić, ze to nie działa! Wiele artykułów jest sponsorowanych z określonym celem tekstu, by przekonać ludzi, że to oszustwo. Podobnie wiele gabinetów nie posiadających biorezonansu a posiadających inną metodę leczenie tego, co leczy biorezonans (czyli na przykład leczenia boreliozy), będzie mówiło, że biorezonans nie działa a działa tylko to, co oni mają. Taki jest niestety świat (choć akurat my polecamy terapie, których nie mamy u siebie, jeśli wiemy, ze to pomoże w danych przypadku; na prawdę mamy bardzo dużo ludzi i nie musimy oszukiwać, by zatrzymać przy sobie pacjentów, bo biorezonans przez nas stosowany spełnia doskonale swoje działanie; a co polecamy z metod, jaki nie mamy? Doskonałe jest ozonowanie krwi! ). Po drugie jest wiele biorezonansów słabej jakości. Są one tanie, wiec wiele gabinetów korzysta z tego faktu nie zdając sobie sprawy ze słabych efektów leczniczych. Dobry biorezonans to koszt około 100-120 tysięcy złotych (a wiec nowe auta klasy średniej). Tanie biorezonanse można kupić do kilku tysięcy do 20-30 tys. One niestety nie działa dobrze. I tu jest racja dla osób, co korzystały z takich terapii i nie uzyskały poprawy i mówi, że to nie działa. Bo to nie ma prawa działać... Kolejną rzeczą jest umiejętność terapeuty. Biorezonans to tylko sprzęt, narzędzie. Trzeba wiedzieć, co ustawić, jak ustawić i jakie działania synergiczne podjąć. Jak juz wiadomo, biorezonans sam w sobie nie niszczy boreliozy - on ma ją tylko (lub aż) wyciągnąć z tkanek. Działanie antybakteryjne pozostawia lekom czy innych formom leczniczym. I jeśli jakiś terapeuta tego nie uwzględni i będzie wpatrzony tylko w biorezonans to nikogo nie wyleczy. I można chodzić przez rok, nawet na najlepszy biorezonans i nie uzyskać poprawy.

 

Biorezonans częścią leczenia

Podkreślmy jeszcze raz - biorezonans jest częścią synergicznego leczenia! W naszym gabinecie prowadzimy kompleksowe leczenie boreliozy wliczając w to biorezonans, terapie preparatami roślinnymi (jako środki antybakteryjne) oraz odpowiednia dieta (która też jest bardzo ważna przy leczeniu boreliozy i nie powinno sie jej bagatelizować). Sprawdza się to bardzo dobrze.