Test metodą MORA jest to badanie wegetatywno-rezonansowe, polegające na identyfikacji bakterii za pomocą sygnałów elektromagnetycznych. Badanie wykonuje się za pomocą specjalnego urządzenia, które odczytuje częstotliwości bakterii borrelii z organizmu pacjenta. Jest to badanie wskazujące bezpośrednio na samą bakterie. Badanie określa także skalę obciążenia. Wykrywa borrelię w każdym stadium. Pokazuje nawet ukryte formy.

 

Borelioza. Przypadki przewlekłe

Badanie MORA jest polecane w przypadkach przewlekłych. Pozwala na wykrycia bakterii borrelii u osób chorujących od długiego czasu. Wykrywa każdą formę bakterii bez znaczenia na miejsce, w jakim się ukryła.


Świeże ugryzienie kleszcza

W przypadku ukąszenia kleszcza badanie można zrobić od razu! Test MORA wykaże obecność bakterii, gdy tylko pojawi się w orgazmie. A im wcześniej się ją wykryje i zastosuje leczenie tym lepiej. Są wówczas większe szanse na pełne wyleczenie i łagodniejszy przebieg choroby! Jeśli zbagatelizuje się temat i zostawi bakterie borrelii bez leczenia to mogą one przedostać sie do ośrodkowego układu nerwowego i można sie spodziewać większych problemów zdrowotnych. Trzeba się liczyć także ze znacznie dłuższym okresem leczenia.


Badanie profilaktyczne

Badanie metodą MORA warto wykonać także profilaktycznie, bowiem bakteria borrelii może latami przebywać w organizmie nie dając żadnych objawów i zaatakować dopiero w chwilach osłabienia. Jeśli w porę wykryje się uśpione krętki i podejmie kroki terapeutyczne to zapobiegnie się wielu późniejszym problemom.Badanie MORA na boreliozę

Wiarygodność testu MORA jest bardzo wysoka, sięga około 90-95%. Badanie MORA jest stosowane w medycynie alternatywnej. Niemniej jednak w Niemczech urządzenia MORA otrzymały certyfikacje urządzeń medycznych i są polecane jako jedne z najlepszych metod diagnostycznych.

Ograniczeniem badania jest przyjmowanie środków antybakteryjnych. Zakłócają one bowiem sygnały bakterii borreli. Należy wówczas zgłosić przyjmowanie preparatów, aby technik mógł zastosować w urządzeniu odpowiednie filtry wygaszające zakłócenia pochodzące od preparatów. W tym celu ważne jest podanie nazw medykamentów i okresu ich stosowania. Po wprowadzeniu danych do urządzenia można z powodzeniem wykonać badanie.

 

Badanie MORA na boreliozę w naszym gabinecie

Prowadzimy gabinet od 2010 roku. Wykonujemy badanie metodą MORA identyfikujące bakterie borrelii za pomocą fal elektromagnetycznych. Specjalizujemy się głównie w przypadkach przewlekłych ale pomagamy także w świeżych ukąszeniach. Do każdej choroby podchodzimy kompleksowo sprawdzając nie tylko obciążenia bakteryjne ale także stan funkcjonalny narządów wewnętrznych, sprawność układu immunologicznego oraz mechanizmy regulacji podstawowej. Na podstawie wyników ustalamy indywidualną kurację. Nasze terapie odznaczają się wysoką skutecznością.


Gabinet BioMora, Zielona Góra, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, tel. 531 084 087

 

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087