baner biomora 2020 kompr

Wyniki z krwi nie wykazują boreliozy a objawy ewidentnie wskazują na boreliozę. Po latach choroby ponowne badania z krwi pokazują, że jednak... była to borelioza.

Badania laboratoryjne nie są niestety stu procentowe jeśli chodzi o wykrycie boreliozy. Często są one fałszywie ujemne, co oznacza, że może nam pokazać wynik ujemny (czyli, że nie mamy boreliozy), podczas gdy ją mamy. Wielu chorych nie otrzymało prawidłowego leczenia, ponieważ kierowano sie niepoprawnymi wynikami z krwi. Ich leczenie poszło w stronę leków przeciwbólowych lub co gorsza leków na stany o podłożu nerwicowym. Dopiero po latach bezskutecznie leczonej w ten sposób choroby niektórzy powracają do testu na boreliozę i okazuje się nagle, że tym razem badania z krwi pokazały, że borelioza jest!!!!!!! Tak niestety zdarza się często.

Laborant podczas pracy.

 

Badania na boreliozę 

Coraz więcej lekarzy i specjalistów potwierdza, że badania z krwi nie są wyznacznikiem tego, że ma sie boreliozę. Jeśli zrobimy badania i uda się, że wykryjemy boreliozę to można sie tego trzymać. Ale jeśli wyjdzie, że nie ma boreliozy to nie można poprzestać na tym i trzeba szukać dalej. Specjaliści wykonują po kilka różnych testów oraz prowadzą specjalne kwestionariusze. Na tej podstawie podejmują stosowne leczenie. Warto jednak wiedzieć, że w klasycznym systemie medycznym lekarza blokują pewne normy i nie może on prowadzić leczenia boreliozy bez potwierdzenia jej w testach laboratoryjnych....


Warto wówczas korzystać z metod alternatywnych, które oferują nie tylko diagnostykę boreliozy ale także skuteczne terapie. Takich metod jest kilka ale najbardziej pewną i skuteczną jest metoda biorezonansu MORA. To jeden z najlepszych urządzeń na rynku, wybijający sie ponad inne, ponieważ ma nowe ustawienia częstotliwości diagnostycznych i terapeutycznych. Są one bardziej precyzyjne, przypominające raczej nabój snajpera w odróżnieniu od dawniej stosowanej metody przypominającej nabój śrutowy.


Czym jest biorezonans?

Jest to urządzenie elektroniki medycznej wykorzystujące fale elektromagnetyczne. W przypadku boreliozy można za jego pomocą odczytać fale emitujące przez bakterie a także poddać terapii zakażony organizm przesyłając mu fale boreliozy w formie drgań, co powoduje ich rozerwanie niczym zniszczenie mostu przez maszerujące wojsko.


Wracając do badań z krwi to odsyłamy do naszego artykuły o badaniach na borelioze, gdzie wyjaśniamy, na czym polegają badania z krwi i czym sie różnią od biorezonansu. Skrótowo możemy tu wspomnieć, że badania z krwi pokazują nie tyle, czy mamy bakterie w sobie ale czy mamy podniesione przeciwciała przeciwko tej bakterii!!! Czyli badamy jej obecność pośrednio - poprzez obserwowanie czy podniosą sie przeciwciała. I tylko na tej podstawie wnioskujemy, że skoro podniosły sie przeciwciała to musi być obecna bakteria. Okazuje się jednak, że bakteria borelii jest jedną z najbardziej podstępnych bakterii i potrafi oszukać nasz system odpornościowy i zwyczajnie nie będzie widocznych przeciwciał przeciwko boreliozie. I będzie podstępnie niszczyć nasz organizm...

 

Badać czy nie?

Czy korzystać w takim razie z badań laboratoryjnych z krwi? Zawsze tak! Badań nigdy za mało! Lepiej mieć z kilku źródeł potwierdzone zakażenie. Bo jeśli w badaniach z krwi wyjdzie, że jest to jest. Ale jeśli nic nie wyszło to nie powinno sie poprzestawać na tym i trzeba szukać innych metod diagnostycznych. Ze swojej strony polecamy biorezonans ale podpowiadamy, że także bardzo dobrą jakością odznaczają sie badania genetyczne! A jeśli ktoś ma kleszcza, który go ugryzł, to są punkty, gdzie można tego kleszcza oddać w celu przebadania go, czy ma on bakterie.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.