Zmęczenie jest bardzo powszechną obecnie dolegliwością. Obserwujemy ją zarówno u osób starszych, dorosłych w sile wieku, a także – czego dawniej nie było – u dzieci. Czy borelioza może mieć na to wpływ?

 

Próba samodzielnego ratunku

Ludzie próbują się ratować różnymi preparatami dodającymi energii typu witaminy, D3, K2, żeń-szeń, guarana, czy inne specyfiki, jednak poza chwilowym zastrzykiem energii nie daje to rezultatu (o ile daje!). Wytłumaczenie tego jest oczywiste, bowiem bez ukierunkowanego leczenie antybakteryjnego nie powrócą do sił. Trzeba działać w stronę usunięcia borrelii.

 

Preparaty na borrelię

Z tym również nie jest łatwo, bowiem na rynku jest wiele środków na boreliozę, z czego niewiele z nich działa, zwłaszcza w dawce profilaktycznej podanej na opakowaniu. Z kolei zastosowanie agresywnej terapii z dużą ilością ziół u osoby niemającej boreliozy może być ryzykowane i doprowadzić do nadwyrężenia niektórych narządów wewnętrznych jak np. wątroby. Stąd poważniejszym doborem preparatów na boreliozę powinna zająć się osoba mającą doświadczenie.Inne przyczyny przewlekłego zmęczenia

Borelioza nie jest jedyną przyczyną braku sił. Należy różnicować ją z takimi rzeczami jak problemy z wątrobą, wielogodzinna praca przy komputerze i przy sieci wi-fi, zakażenie pasożytami, utajnione infekcje wirusowe (np. wirusem EBV). To oczywiście nie wszystkie możliwości ale pokazujemy, że nie tylko borelioza jest odpowiedzialna za przewlekłe zmęczenie. Warto podjąć kroki diagnostyczne w celu określenia przyczyny.

 

Zmęczenie a wiek

Jeśli ktoś powie, że Dziakowie mają prawo być zmęczeni bo to „wynika z ich peselu” to od razu mówię, że moja babcia ma ponad 80 lat, ma energii co niemiara, lata jak motorek i nie narzeka na zmęczenie! A co robi? Je swojskie jedzenie, rano robi jajecznice na boczku, pije soki z buraka a jak źle sie czuje to stosuje swoje nalewki lub pieprzówkę. Można? Można. I nikt nie powie, że zmęczenie jest przypisane do wieku. Ono jest przypisane do naszego trybu życia! Albo faktycznie mamy boreliozę. I to trzeba sprawdzić! Zapraszamy do nas na testy i konsultacje.

 

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087