baner biomora 2020 kompr

Jeśli ktoś podejrzewa, że ma grzybicę ogólnoustrojową wywołaną canddią albicans i chciałby jak najszybciej uzyskać choć szczyptę potwierdzenia swojego przypuszczenia, to polecamy prosty domowy sposób na wykrycie tego - tzw. "test śliny".

 

Jak wykonać "test śliny" na candide?

Rano po obudzeniu nie idziemy od razu myć zębów tylko zbieramy trochę śliny w ustach i wypluwamy to do szklanki wody. Trzeba wybrać przezroczystą szklankę, by móc obserwować, co się dzieje z tą śliną. Obserwujemy ślinę co 15 minut przez okres godziny. O zakażeniu grzybem candidą będzie świadczyć kilka rzeczy:

  • sznury wyglądające jak nogi ciągnące się od śliny unoszącej się na wierzchu
  • rozdrobniona ślina wyglądająca jak chmura, opadająca na dno szklanki lub unosząca się w szklance jak mgła aerozolowa

 

Zobacz zdjęcie:

 

Graficzny test śliny na candidę. Jest narysowany kubeczek i zaznaczone w nim ślady wskazujące na zakażenie.

 


Jeśli natomiast nie pojawia się żadne odnogi ze śliny i będzie ona opadać na dno szklanki jednolitym strumieniem to jest wysokie prawdopodobieństwo że nie ma grzybicy. Pamiętajmy jednak, że ten test nie daje stuprocentowej pewności i warto powtórzyć go kilka razy.

 

Biorezonansowy test na candide

Profesjonalnym testem w kierunku obciążenia grzybem candida jest Badanie wykonywane na biorezonansie z serii MORA. Wybór urządzenia jest bardzo istotny, ponieważ MORA jest aparatem posiadającym europejskie certyfikaty dla urządzeń medycznych, które potwierdzają wiarygodność wyników, czego nie mają inne urządzenia. Jest to test polecany przez znanego w Polsce lekarza zajmującego się problematyka grzybicy, Andrzej Janusa, autora książki "Nie daj się zejść grzybom candida". Test biorezonansem precyzyjnie określi czy organizm jest zagrzybiony i w jakim stopniu. Biorezonans MORA skanuje cały organizm, dzięki czemu nic nie umknie podczas badania. Jest bardzo czuły i wykaże w 100% nawet najdelikatniejszy sygnał zakażenia candidą. 

 

Zdjęcie urządzenia MORA, które między innymi bada candide. Widać włączony sprzęt, na nim dwa kubeczki i fiolka z lekiem. Tło białe.  

 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.