Jeśli ktoś podejrzewa, że ma grzybicę ogólnoustrojową wywołaną candidą albicans i chciałby jak najszybciej uzyskać choć szczyptę potwierdzenia swojego przypuszczenia, to polecamy prosty domowy sposób - tzw. "test śliny".

 

Jak wykonać "test śliny" na candide?

Rano po obudzeniu nie idziemy od razu myć zębów tylko zbieramy trochę śliny w ustach i wypluwamy to do szklanki wody. Trzeba wybrać przezroczystą szklankę, by móc obserwować, co się dzieje z tą śliną. Obserwujemy ślinę co 15 minut przez okres godziny. O zakażeniu grzybem candidą będzie świadczyć kilka rzeczy:

  • sznury wyglądające jak nogi ciągnące się od śliny unoszącej się na wierzchu
  • rozdrobniona ślina wyglądająca jak chmura, opadająca na dno szklanki lub unosząca się w szklance jak mgła aerozolowa

 

Zobacz zdjęcie:

 

Graficzny test śliny na candidę. Jest narysowany kubeczek i zaznaczone w nim ślady wskazujące na zakażenie.

 


Jeśli natomiast nie pojawia się żadne odnogi ze śliny i będzie ona opadać na dno szklanki jednolitym strumieniem to jest wysokie prawdopodobieństwo, że nie ma grzybicy. Pamiętajmy jednak, że ten test nie daje stuprocentowej pewności i warto powtórzyć go kilka razy.

 

Biorezonansowy test na candide

Profesjonalnym testem w kierunku obciążenia grzybem candida jest Badanie wykonywane na biorezonansie z serii MORA. Wybór urządzenia jest bardzo istotny, ponieważ MORA jest aparatem posiadającym certyfikat dla urządzeń medycznych, potwierdzający wiarygodność pomiarów, czego nie mają inne urządzenia. Jest to test polecany przez znanego w Polsce lekarza zajmującego się problematyką grzybicy, Andrzej Janusa, autora książki "Nie daj się zejść grzybom candida". Test biorezonansem precyzyjnie określi czy organizm jest zagrzybiony i w jakim stopniu. Biorezonans MORA skanuje cały organizm, dzięki czemu nic nie umknie podczas badania. Jest bardzo czuły i wykaże w 100% nawet najdelikatniejszy sygnał zakażenia candidą. 

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087