baner biomora 2020 kompr

Jeśli leczysz sie na candidę to wiesz, że jest to długotrwała walka, pełna wzlotów i upadków. Taka jest bowiem specyfikacja grzyba, że uodparnia sie na leczenie. Przynajmniej niektóre. Dlatego opróćz standardowych działań warto dołożyć stosowanie zappera!

 

Naturalne leczenie grzybicy candida

Jako, że od lekarza pierwszego kontaktu niewiele można dowiedzieć się o leczeniu candidy, to chorzy szukają pomocy w Internecie i książkach dostępnych na naszym rynku. Schemat proponowanej terapii jest tam bardzo jasno wyłożony. Otóż proponuje sie głownie zmienić dietę eliminując wszelkie cukry i wprowadzić preparaty ziołowe mające działanie antygrzybiczne. Okazuje sie jednak, e w wielu przypadkach po pierwszych sukcesach, dolegliwości znów wracają. Dzieje sie tak dlatego, że candida uodparnia sie na działanie niektórych preparatów i dlatego należy je zmieniać. Jednak jeśli chcemy, aby terapia poszła szybciej, to warto dołożyć do tego schematu stosowanie zappera.

 

 

 Zapper

 


Co to jest zapper

Zapper to niewielkie urządzenie elektryczne, generujące delikatny prąd, nieszkodliwy dla człowieka, a śmiertelny dla grzybów! Zappery zostały wymyślone przez amerykańską biolog H. Clark, która w swojej książce umieściła schemat konstrukcji by każdy mógł sobie taki zrobić tanim kosztem lub zlecić to elektronikowi, ponieważ konstrukcja jest niezwykle prosta i tania. Zapper generuje delikatny prąd ze zwykłej baterii, ma określony kształt fali i odpowiednią częstotliwość i faktycznie ma to działanie niszczące patogeny- nie tylko grzyby, ale także bakterie i pasożyty. Prąd nie działa jednak w narządach zamkniętych czyli jelitach - w sensie w środku jelit. Jednak oddziałuje jak najbardziej na ich ścianki, a jak wiadomo grzyby wrastają sie w tkanki zatem terapia takim prądem może okazać sie niezwykle pomocna. Warto ją oczywiście łączyć ze stosowaniem ziół, ponieważ jeśli uderzy sie z każdej strony, różnymi metodami, to jest znacznie większe prawdopodobieństwo sukcesu. Nawet H Clark polecała używać zioła.

 

Jak stosować zapper

Zapper składa sie z urządzenia wielkości pilota i dwóch elektrod podłączonych do niego. Elektrody trzymamy w dłoniach i włączamy urządzenie. Klasycznym schematem używania zappera jest terapia 7 minutowa powtarzana 3 razy z przerwami 20 minutowymi. Czyli ma to wyglądać tak: 7 minut terapia 20 minut przerwa, 7 minut terapia, 20 minut przerwa i znów 7 minut terapia. Z doświadczeń wynika, że inne sposoby używania też są skutecznie, np. trzymanie po 20 minut dwa razy z przerwą 20 minutową lub nawet trzymanie non stop przez godzinę. Początkującym proponujemy jednak stosować się do klasycznego schematu, by mieli pewność, że to na pewno podziała, a dopiero jak to odczują, to można zacząć eksperymentować.

 

Czy zapper jest bezpieczny

Zapper jest metodą nienaukową, nie ma żadnych testów potwierdzających jego bezpieczeństwo. Jest to metoda eksperymentalna i każdy, kto z niej korzysta robi to na swoją odpowiedzialność. jednak z doświadczeń miliomów użytkowników nie było jeszcze żadnych doniesień odnośnie szkodliwości takiej terapii. Za to o sukcesach terapeutycznych słychać bardzo wyraźnie. Czasami czyta się, że zapper nie działa, ale nie o tym, że szkodzi. Spotkaliśmy się z pacjentem, który miał podrażniona skórę od trzymania elektrod ale to jedynie dlatego, że na zwykłe elektrody nie stosował mokrego podkładu. Innym doniesieniem lub raczej przypuszczeniem jest, że zapper może zabijać także dobre bakterie jelitowe i dlatego podczas kuracji należy przyjmować probiotyki. Akurat na podstawie naszych doświadczeń nie zaobserwowaliśmy tego, ale informujemy, że takie informacje sie pojawiają. Ogólnie prąd w zapperze generowany jest ze zwykłej baterii, wiec nie ma tu wielkiego niebezpieczeństwa. korzyści jednak mogą okazać sie niezwykłe!

 

Jaki zapper wybrać

I to kolejna ważna kwestia jaką warto poruszyć zarówno w temacie bezpieczeństwa jak i samej skuteczności zappera. Otóż mieliśmy kiedyś okazję testować z naszym kolegą elektronikiem kilka różnych zapperów i jak sie okazało, jedynie dwa z nich spełniały normy podane przez H. Clark i miały zgodne parametry po dołączeniu obciążenia, jakim jest człowiek. Urządzenie musi bowiem wygenerować odpowiedni kształt fali z odpowiednią częstotliwości; dopuszczalny jest jedynie lekki spadek, a w niektórych zapperach praktycznie wszystko się rozstrajało! Inny zapper działał na baterii jedynie kilka godzin, ponieważ jego mechanizm był tak nieumiejętnie zrobiony, że pochłaniał ogromne ilości prądu. Zappery, które okazały sie godne uwagi, polecamy teraz z czystym sumieniem, a są to urządzenia firmy Plus z Krakowa:


http://www.opty.org/plus-zappery

 
Na stronie podanej powyżej znajduje się kilka różnych urządzeń. Model Standard jest w zupełności wystarczający w większości przypadków. Ma podstawową i uniwersalną częstotliwość (30kHz), którą można używać na każde patogeny (bakterie, pasożyty, grzyby). Bardziej rozbudowanym modelem jest DigiZap, gdzie można ustawić konkretną częstotliwość wybranego pasożyta, czy grzyba, co jeszcze bardziej podnosi efektywność. Wtedy ustawia się najpierw 30kHz a potem częstotliwość candidy. Zappery mają dobrą elektronikę i są bardzo przystępne cenowo. Nie są jednak zautomatyzowane i odmierzanie czasu należy kontrolować samemu. Jednak większości użytkownikom to nie przeszkadza - chodzi bowiem o skuteczność a nie bajery.


Drugim zapperem jest Ravo Zapper

https://www.sklep-naturalna-medycyna.com.pl/aparaty-do-oczyszczania/268-super-zapper-do-usuwania-pasozytow-wirusow-grzybow-i-mikroorganizmow.html

 
Dużo droższy, ale w pełni zautomatyzowany. Mamy wielu pacjentów, którzy go zakupili i wszyscy zachwalali jego działanie. Nawet jedna pani używała go u mamy z nowotworem, co okazało się niezwykle pomocne!!!

 

Czy zapper to biorezonans?

Nie. Zapper to zupełnie inne urządzenie niż biorezonans. Zapper można porównać to antybiotyku, ponieważ prądem wybija sie patogeny. Biorezonans z kolei to forma regulacji organizmu niczym akupunktura - tylko bardziej skomplikowana - pobudza odproność organizmu i ukierunkowuje go na obronę przeciwko grzybom. 

W naszym gabinecie stosujemy kompleksową terapię candidy zakładającą najlepsze preparaty ziołowa, prawidłowe odżywianie pozbawione słodyczy, terapie biorezonasnem pobudzającą odporność oraz proponujemy zakup podstawowego urządzenia typu zapper by jeszcze bardziej wspomóc leczenie. Efekt sa znakomite. 

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.