Banner gabinetu leczenia boreliozy

Anemia, inaczej niedokrwistość - jest to stan, w którym dochodzi do spadku stężenia we krwi hemoglobiny, hematokrytu oraz liczby erytrocytów, czyli czerwonych krwinek. Co zrobić, aby się wyleczyć? 

 

Anemia, objawy

Objawami anemii są najczęściej: 

 • osłabienie
 • bladość skóry
 • zawroty głowy
 • szybsze tętno
 • ucisk w kalece piersiowej
 • łamliwość paznokci
 • uszkodzenia błon śluzowych języka, gardła i przełyku
 • ból i pieczenie przy przełykaniu
 • zajady w kącikach ust
 • zapalenie żołądka
 • mrowienie dłoni i stóp
 • czasami niedowłady kończyn

 


Mama z malutkim dzieckiem, tuli je w ramionach.

Anemia przyczyny

Okazuje się, że braki żelaza, witaminy B12 i kwasu foliowego często wynikają z... zakażenia pasożytami! Jeszcze kilka lat temu temat pasożytów był dla większości z nas obcy, nikt nie wierzył, że możemy mieć w sobie robaki, które nas zjadają. A jednak - dzięki działaniom amerykańskich i rosyjskich specjalistów świat dowiedział się, że 80% procent ludzi jest zakażonych pasożytami i odpowiadają one za wiele współczesnych chorób - w tym anemię!

 

Anemia a pasożyty

Pasożyty są organizmami żyjącymi w naszych organizmach i żywiącymi się tym, co my zjemy. Nie jest to jednak dodatkowy "kolega" do jedzenia, który pomoże nam schudnąć - jak błędnie jakiś czas temu myślały panie stosujące tabletki z larwami tasiemca. Pasożyt zjada nasze substancje odżywcze, które organizm wydobył z jedzenia. Czyli pasożyty zjadają nasze żelazo, naszą hemoglobinę, nasze witaminy. W tym kontekście staje się oczywiste, że każda osoba chorująca na anemię powinna sprawdzić, czy ma pasożyty, ponieważ jeśli okaże się, że jest nimi zakażona to jedynie odpowiednio dobrana kuracja antypasożytnicza może trwale przywrócić ją do zdrowia.

  

Badanie na pasożyty i leczenie anemii

Lekarka przy monitorze. Z boku stoi mikroskop. Aby skutecznie zlikwidować pasożyty trzeba najpierw odkryć, jaki to pasożyt i jak rozległe jes zakażenie. Pasożyty są jednak trudno wykrywalne w klasycznych badaniach. Szacuje się, że badanie z kału daje 10-15 % wiarygodności, a badanie z krwi na obecność przeciwciał - 40-50%. Z pomocą przychodzi tutaj rozwiązanie niemieckich naukowców, którzy stworzyli specjalne urządzenie wykrywające pasożyty - aparat MORA. Daje on 98% wiarygodność, co sprawia, że jest najbardziej skuteczną metodą na wykrycie z pasożytów. Cały świat zaczął korzystać z takich urządzeń, dzięki czemu liczba chorujących na anemię zaczęła spadać, kiedy okazało się, że przyczyna ich choroby leży w zakażeniu pasożytami!

 

Przypadek z gabinetu

Młody mężczyzna, lat 19, od wieku przedszkolenego chorował na anemię. Bladość i osłabienie towarzyszyły mu każdego dnia. W leczeniu stosowano syntetyczne leki uzupełniające żelazo. Wywierano na mi także presję, aby "więcej jadł", ponieważ od kilku lat mial problemy z łaknieniem i miał niechęć do jedzenia. W tym ostatecznie upatrywano problemów z anemią, chociaż, gdy się ona pojawiła, chłopiec odżywiał się prawidłowo. W badaniu żywej kropli krwi wykryliśmy bardzo duże zmiane wskazujące na pasożyty! Jako, że stan chorego był ciężki, zastowowaliśmy zarówno leczenie na pasożyty, jak również suplementację żelaza z produktów naturalnych (syntetyki są słabo wchłanialne; nasze preparaty mają 99 precentową wchłanialność i odbudowują krew w ciągu miesiąca!!!) oraz leczenie homeopatyczne. Po miesiącu wyniki krwi okazały się nie do poznania! Lekarze prowadzący sami pytali "co robi, że nagle ma takie wyniki?". Trzy miesiące kuracji całkowicie postawiło chłopa na nogi, wróciły siły, apetyt i - jak pacjent sam przyznał - chęć do życia. 

 

rekl2 2019 Pakiet

Promocja ważna do 30 listopada 2019 r.  Pakiet trzech testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Baner reklamujący badanie i leczenie boreliozy

Diagnostyka i terapia boreliozy za pomocą urządzeń z serii MORA. Gabinet z wieloletnim doświadczeniem. Pomagamy od 2010 roku..  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.