Choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, choroba Hashimoto i reumatoidalne zapalenie stawów, mogą być wywołane przez zakażenie pasożytami, przerost grzybów z rodziny candida albicans oraz ukryte alergie pokarmowe. Jak to sprawdzić i jak usunąć?


Chorobby autoimmunologiczne. Odporność przeciwko nam

Jeśli w organizmie przebywają pasożyty i grzyby lub mamy do czynienia z przewlekłą reakcja alergiczną pokarmową to dochodzi do sytuacji, w której organizm błędnie zaczyna niszczyć sam siebie. W większości przypadków jako pierwsze ulegają uszkodzeniu stawy, skóra i tarczyca, ale mogą zdarzyć się także przypadki chorób tkanki łącznej.

Rodzina trzech pokoleń,siedzą na ziemi i pozują do zdjęcia. Profesjonalne zdjęcie, na białym tle.

Badanie biorezonansem i kropla krwi w chorobach autoimmunologicznych

Przeprowadzając badania za pomocą biorezonansu (tzw. Test Obciążeń MORA) oraz wykonując mikroskopową obserwację kropli krwi widzimy, że 90 procent ludzi, jacy zgłosili się do nas z chorobami autoimmunologicznymi, miało w sobie pasożyty, grzyby i/ lub cierpiało na ukryte alergie pokarmowe. Najczęstszymi pasożytami były glisty i lamblie a alergenami mleko i pszenica. Odstawienie uczulających pokarmów, odczulenie ich oraz oczyszczenie organizmu z robaków i grzybów doprowadziło do znacznej poprawy w leczeniu. Wiele osób całkowicie odzyskało zdrowie!Inne przyczyny chorób autoimmunologicznych

Poza pasożytami, grzybami i alergiami dużo osób było obciążonych metalami ciężkimi i toksynami środowiskowymi. Część z nich miała duże niedobory witamin i minerałów, jakie są konieczne do prawidłowego funkcjonowania. Przykładowo przy chorobach tarczycy, w parze z zakażeniami pasożytami/grzybami i alergiami, obserwowaliśmy wyraźny niedobór jodu, cynku i selenu. Z kolei przy chorobach reumatycznych brakowało krzemu i kolagenu.


Kompleksowa diagnostyka pierwszym krokiem do zdrowia

Przy chorobie autoimmunologicznej konieczna jest szczegółowa ocena stanu zdrowia, wykaz niedoborów witamin i minerałów oraz sprawdzenie zakażeń pasożytniczych, grzybiczych i obciążeń alergicznych.

W naszym gabinecie wykonujemy taką diagnostykę oraz prowadzimy leczenie chorób autoimmunologicznych metodami alternatywnymi. Na podstawie wyników badań dobieramy terapie indywidualnie dla każdej osoby.

Specjalizujemy się w leczeniu łuszczycy, choroby Hashimoto, reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby Leśniewskiego Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087