Choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, choroba Hashimoto i reumatoidalne zapalenie stawów, bardzo wynikają z trzech rzeczy, które są często pomijane przez medycynę konwencjonalną. Są nimi zakażenia pasożytami, grzybami candida albicans oraz ukryte alergie pokarmowe. Jak to sprawdzić i jak usunąć?

 

Odporność przeciwko nam

Jeśli w organizmie przebywają pasożyty i grzyby lub mamy do czynienia z przewlekłą reakcja alergiczną na powszechne produkty żywieniowe to dochodzi do takiej sytuacji, że organizm błędnie zaczyna niszczyć sam siebie. W większości przypadków jako pierwsze ulegają uszkodzeniu stawy, skóra i tarczyca, ale mogą zdarzyć sie także przypadki chorób tkanki łącznej. Coraz więcej ludzi zgłasza sie do nas z takimi problemami usłyszawszy wcześniej od swojego lekarza, że ich choroba jest niewyleczalna, nie wiadomo jakie są jej przyczyny i że trzeba przyjmować leki do końca życia. Wiele osób nie może sie z tym pogodzić i jak sie okazuje - bardzo słusznie.

 Rodzina

Badanie biorezonansem i kropla krwi

Przeprowadzając badania za pomocą biorezonansu (tzw. Test Obciążeń MORA) oraz wykonując mikroskopowe badanie żywej kropli krwi okazuje sie, że 90 procent ludzi, jakie zgłosili sie do nas z chorobami autoimmunologicznymi, miało w sobie pasożyty, grzyby i/ lub cierpiało na ukryte alergie pokarmowe, o których nie mieli pojęcia. Najczęstszymi pasożytami była glisty i lamblie a alergenami mleko i pszenica. Odstawienie uczulających pokarmów, odczulenie ich oraz oczyszczenie organizmu z robaków i grzybów doprowadziło do wyleczenia tych niedających sie wyleczyć chorób!!! Cud? Raczej oczywistość - bowiem każda choroba ma swoja przyczynę i usuwając ją przywrócimy zdolność organizmu do samo wyleczenia.

 

Niedobory też ważne

Chorujemy albo z nadmiaru szkodliwych czynników czyli właśnie zakażeń pasożytami lub grzybami, albo z niedoborów substancji, jakie są konieczne do prawidłowego funkcjonowania. I warto tu dodać, że przy chorobach tarczycy, w parze z zakażeniami pasożytami/grzybami i alergiami, idzie wyraźny niedobór jodu, cynku i selenu!!! Zapotrzebowanie na te minerały również można sprawdzić w teście biorezonansowym MORA (test obciążeń MORA).

 

Kompleksowa diagnostyka pierwszym krokiem do zdrowia

Przy chorobie autoimmunologicznej konieczna jest kompleksowa i dogłębna diagnostyka stanu zdrowia, niedoborów witamin i minerałów oraz zakażeń pasożytniczych, grzybiczych i obciążeń alergicznych. Taką pomoc znajdziesz w naszym gabinecie, gdzie wykonujemy bardzo szczegółowy Test Obciążeń MORA. Do tego robimy także dwa dodatkowe badania, a mianowicie badanie żywej kropli krwi oraz badanie irydologiczne, które wnoszą nowe cenne informacje. Na podstawie tych trzech badań można przeprowadzić ukierunkowaną terapie oczyszczającą i uzupełnić ewentualne braki w substancjach odżywczych.

 

Promocja ważna do 31 sierpnia  2018 r. 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać. Bardzo cenna wiedza. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.