Choroby autoimmunologiczne, łuszczyca, choroba Hashimoto i reumatoidalne zapalenie stawów, bardzo wynikają z trzech rzeczy, które są często pomijane przez medycynę konwencjonalną. Są nimi zakażenia pasożytami, grzybami candida albicans oraz ukryte alergie pokarmowe. Jak to sprawdzić i jak usunąć?

 

Odporność przeciwko nam

Jeśli w organizmie przebywają pasożyty i grzyby lub mamy do czynienia z przewlekłą reakcja alergiczną na powszechne produkty żywieniowe to dochodzi do takiej sytuacji, że organizm błędnie zaczyna niszczyć sam siebie. W większości przypadków jako pierwsze ulegają uszkodzeniu stawy, skóra i tarczyca, ale mogą zdarzyć sie także przypadki chorób tkanki łącznej. Coraz więcej ludzi zgłasza sie do nas z takimi problemami usłyszawszy wcześniej od swojego lekarza, że ich choroba jest niewyleczalna, nie wiadomo jakie są jej przyczyny i że trzeba przyjmować leki do końca życia. Wiele osób nie może sie z tym pogodzić i jak sie okazuje - bardzo słusznie.

 Rodzina trzech pokoleń,siedzą na ziemi i pozują do zdjęcia. Profesjonalne zdjęcie, na białym tle.

Badanie biorezonansem i kropla krwi

Przeprowadzając badania za pomocą biorezonansu (tzw. Test Volla) oraz wykonując mikroskopową obserwację kropli krwi okazuje sie, że 90 procent ludzi, jakie zgłosili sie do nas z chorobami autoimmunologicznymi, miało w sobie pasożyty, grzyby i/ lub cierpiało na ukryte alergie pokarmowe, o których nie mieli pojęcia. Najczęstszymi pasożytami była glisty i lamblie a alergenami mleko i pszenica. Odstawienie uczulających pokarmów, odczulenie ich oraz oczyszczenie organizmu z robaków i grzybów doprowadziło do wyleczenia tych niedających sie wyleczyć chorób!!! Cud? Raczej oczywistość - bowiem każda choroba ma swoja przyczynę i usuwając ją przywrócimy zdolność organizmu do samo wyleczenia.

 

Niedobory też ważne

Chorujemy albo z nadmiaru szkodliwych czynników czyli właśnie zakażeń pasożytami lub grzybami, albo z niedoborów substancji, jakie są konieczne do prawidłowego funkcjonowania. I warto tu dodać, że przy chorobach tarczycy, w parze z zakażeniami pasożytami/grzybami i alergiami, idzie wyraźny niedobór jodu, cynku i selenu!!! Zapotrzebowanie na te minerały również można sprawdzić w teście biorezonansowym MORA (test Volla).

 

Kompleksowa diagnostyka pierwszym krokiem do zdrowia

Przy chorobie autoimmunologicznej konieczna jest kompleksowa i dogłębna diagnostyka stanu zdrowia, niedoborów witamin i minerałów oraz zakażeń pasożytniczych, grzybiczych i obciążeń alergicznych. Taką pomoc znajdziesz w naszym gabinecie, gdzie wykonujemy bardzo szczegółowy Test Volla. Do tego robimy także dwa dodatkowe badania, a mianowicie badanie żywej kropli krwi oraz badanie irydologiczne, które wnoszą nowe cenne informacje. Na podstawie tych trzech badań można przeprowadzić ukierunkowaną terapie oczyszczającą i uzupełnić ewentualne braki w substancjach odżywczych.

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.