baner biomora 2020 kompr

Nietrzymaniem moczu nazywamy sytuacje, podczas której niezależnie od woli danej osoby dochodzi do niekontrolowanego oddawania moczu. Może się to pojawiać w sytuacjach wysiłkowych takich jak podnoszenie ciężkich przedmiotów, podczas kaszlu, kichania. Wówczas najczęstszą przyczyną jest osłabienie zwieraczy cewki moczowej lub mięśni pęcherza. Występuje także w innych sytuacjach, niezwiązanych z wysiłkiem, np. podczas snu. Pojawia się nagła konieczność opróżnienia pęcherza i jednocześnie niemożność utrzymania moczu! Jak się okazuje, może być to wynikiem alergii pokarmowych!!!


Alergia pokarmowa powoduje nietrzymanie moczu

Według doświadczeń niemieckich specjalistów z Instytutu Medycyny Bioinformacyjnej MORA, alergie pokarmowe mogą wpłynąć na pracę całego organizmu, w tym także układu moczowego. Powodują dolegliwości pozornie niezwiane z alergią. A jednak - nietrzymanie moczu należy do najczęstszych objawów, jakie dotykają układ moczowy z powodu działania alergenów. Brzmi to niewiarygodnie, ale odstawienie i odczulenie alergenów powoduje ustąpienie dolegliwości! 


Nietrzymanie moczu spowodowane alergią spotkaliśmy wielokrotnie u dzieci. Ogólnie nietrzymanie moczu dotyka częściej kobiety niż mężczyzn.


Nietrzymanie moczu, badanie

W przypadku nietrzymania moczu pacjent powinien udać się do urologa i neurologa a kobiety dodatkowo do ginekologa. Zalecą oni wykonanie pełnego badania urodynamicznego. Dodatkowo warto sprawdzić, czy nietrzymanie moczu nie jest związane z ukrytą alergią pokarmową, ponieważ jeśli tak jest, żadne inne leczenie okaże się nieskuteczne. Aby sprawdzić uczulenie na pokarmy proponujemy testy alergiczne metodą Biorezonansu, które pokazują każdy rodzaj alergii, w tym opóźniona. Tu zaznaczmy, że konwencjonalne testy skórne nie pokażą alergii opóźnionej tylko natychmiastową!!!!

 

Nietrzymanie moczu leczenie

Konwencjonalnym sposobem na wysiłkowe nietrzymanie moczu jest wykonanie operacji. Jeśli występuje ono z innych przyczyn pacjent poddawany jest długotrwałemu leczeniu chemicznemu. Istnieją jednak alternatywne metody leczenia takie jak homeopatia, która bardzo skutecznie radzi sobie z tą przypadłością. Jeśli z kolei nietrzymanie moczu wynika z alergii pokarmowej to jedynym rozwiązaniem jest tu odczulanie.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.