Od zawsze wiadomo, że przewlekły stres niszczy nasze zdrowie, jednak kiedyś można było łatwiej sobie z tym poradzić. Nawet domowe metody jak picie meliski okazywały sie skuteczne, dziś niestety mało co działa. Czemu tak jest, do czego to może doprowadzić i co z tym robić?

 

Skutki stresu

Przewlekły stres powoduje, że nasze organizmy zaczynają chorować. Każdy reaguje indywidualnie, jedni mają problemy żołądkowe a inni sercowe. Oto lista najczęściej występujących problemów zdrowotnych wywołanych nerwami:

 • osłabienie układu odpornościowego
 • nasilenie chorób autoimmunologicznych jak Hashimoto
 • zaburzenia trawienia, biegunki, zgaga
 • brak apetytu, napady głodu
 • nasilenie wszystkich juz istniejących stanów zapalnych i alergicznych, np zapalenie stawów, łuszczyca, zmiany skórne
 • nadciśnienie
 • zawał
 • bezsenność
 • pogorszenie pamięci


Stres u młodej kobiety. Ubrana na czarno trzyma się za głowę i krzyczy. Wygląda to jak duża złość. Zdjęcie na szaro białym tle. Jednak do tej pory proponowano jedynie leki uspokajające aby stłumić emocje by móc normalnie funkcjonować. Nie jest to do końca dobre rozwiązanie. Dzięki nowym możliwościom technicznym powstały doskonałe terapie falami elektromagnetycznymi, które nie tylko likwidują objawy stres, ale także wzmacniają cały układ nerwowy zabezpieczając organizm przed skutkami negatywnych emocji. Terapie wykonuje się za pomocą specjalistycznego urządzenia biorezonansowego o nazwie MORA. Pacjent zostaje do niego podłączony za pomocą elektrod. Urządzenie przekazuje fale elektromagnetyczne, pomagające ukoić i zregenerować układ nerwowy! Działanie terapeutyczne okazuje się wysoce skuteczne. Po serii zabiegów jeszcze przez wiele miesięcy pacjent odczuwa ulgę w chorobach wywołanych stresem oraz przestaje być nadmiernie drażliwy.


Terapie są całkowicie bezpieczne, nie mają działań ubocznych i nie są uzależniające. To dodatkowe atuty!

 

Toksyny i patogeny mogą nasilać stres

Czynnikami pobudzającymi nasz układ nerwowy mogą być nie tylko napięte sytuacje życiowe ale także materialne obciążenia w postaci toksyn czy patogenów. Na przykład zakażenie grzybem candida powoduje zatrucie wydzielinami grzyba, co podrażnia układ nerwowy i człowiek staje się nadmiernie drażliwy. Czasami aż się sam sobie dziwi, dlaczego jest ciągle znerwicowany! Przyczyn może być wiele, dlatego przed kompleksową terapią układu nerwowego radzimy wykonać nasze testy, by sprawdzić, czy nie będzie potrzebna kuracja oczyszczająca. Wówczas połączenie oczyszczania z terapią MORA na układ nerwowy przyniesie zdumiewające efekty.

 

Terapia antystresowa biorezonansem MORA

Postęp cywilizacji sprawił, że żyjemy dłużej i wygodniej, ale za to mamy znacznie więcej rzeczy, które obciążają nasz system nerwowy. Mowa nie tylko o nadmiarze obowiązków i ciągły pospiechu ale także o wszechobecnych środkach masowego przekazu, które nieświadomie dla nas bombardują nas ogromem informacji (często negatywnych) czy samych falach telefonii komórkowej i elektryczności, które ewidentnie podrażniają układ nerwowy. Są to wszystko czynniki, przed którymi nie sposób uciec, a które stale nasilają w nas stres. Potrzebne są tu silne metody usuwania stresu i zabezpieczenia prze tymi czynnikami. Jedną z takich metoda jest terapia polem elekromagnetycznym za pomocą biorezonansu.

 

Programy terapeutyczne wchodzące w skład terapii antystresowej MORA mają następujące działanie:

 • wygaszają zaburzenia centralnego układu nerwowego
 • przeciwdziałają negatywnym stanom psychicznym: lęki, panika, gniew, agresja
 • regulują zaburzenia wegetatywnego układu nerwowego
 • wyrównują energię Yin-Yang
 • dają uczucie głębokiego spokoju wewnętrznego
 • usuwają stres tkankowy
 • są polecane przy zaburzeniach psychosomatycznych i nerwicach narządów np. nerwicy żołądka, pęcherza
 • usuwają nerwobóle: bóle między łopatkami, bóle opasające klatkę piersiową, sztywność kręgosłupa, bóle głowy
 • pomagają przy bezsenności
 • zabezpieczają organizm przed negatywnymi skutkami stresu

 

 Zdjęcie z gabinetu, widać sprzęt biorezonansowy, laptop z programem testującym oraz elektrodę z punktoskopem do testów.

 

Biorezonans wykazuje bardzo pozytywny wpływ na układ nerwowy. Odpręża, rozluźnia i uspokaja. Jego działanie okazuje sie tak silne, że nierzadko juz po 1-2 zabiegach pacjenci odczuwają wyraźną poprawę. Jednak, aby efekty sie utrzymywały przez dłuższy czas, to należy przebyć 6-10 zabiegów wykonywanych raz w tyg.


Zabiegi składają się z kilku programów terapeutycznych, gdzie emitowane są specjalne częstotliwości wygaszające stres i tonizujące układ nerwowy. Podczas zabiegu pacjent podłączony jest do urządzenia za pomocą elektrod ręcznych i stopowych, przez które płyną impulsy elektromagnetyczne. Nie odczuwa sie nic lub można jedynie poczuć delikatne łaskotania. Impulsy, podobnie jak fale komórkowe, przenikają cały organizm nastawiając go jakby na prawidłową częstotliwość.


Skuteczność terapii antystresowej metodą biorezonansu sięga 90 procent, co plasuje ją na jedną z najbardziej skutecznych terapii usuwających napięcie nerwowe.

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.