Coraz wiecej ludzi przyznaje, że sa ciągle zmęczeni i nie mają na nic sił. Czy Ty również tak masz? Czy wstajesz rano bardziej zmęczony/a niż jak sie położyłeś a w ciągu dnia jesteś wręcz bez życia? Dowiedz sie, dlaczego tak sie dzieje i co możesz z tym robić.

  

Plaga zmęczenia

Do naszego gabinetu przychodzi coraz więcej osób, które zgłaszają, że nie maja sił. Nie ma na to znaczenia wiek, ponieważ są to ludzi w wieku od 20-60 lat, nie ma też znaczenia to, czy zdrowo sie odżywiają czy nie i czy uprawiają sport, czy prowadzą siedzący tryb życia - wszyscy są wyczerpani!!! Zawsze sie mówiło, że sport to zdrowie, ale ostatnio badaliśmy grupę młodych sportowców, prowadzoną przez 50 letniego trenera, który wspominał, że jak on był w ich wieku to miał tyle energii, że mógł świat przenosić, a dziś jego podopieczni mówią, że są tak zmęczeni, że nic im sie nie chce. On sam mówi, że też teraz czuje sie wyczerpany ale myślał, że to juz ten wiek. Wydaje sie, że to jednak nie wiek a jakiś globalny problem, który powoduje u ludzi wyczerpanie.

 Zmęczona bizneswoman śpi na biurku przed komputerem. Głowę ma położoną na rękę pod którą leży notes.

 


Nowy lepszy świat

Zastanówmy sie, co zmieniło sie w naszym świecie na przestrzeni 15-20 lat, co może mieć wpływ na nasze samopoczucie. Wyraźnie rzucają sie dwa wyraźne czynniki: chemizacja i modyfikacja jedzenia oraz wzrost fal elektromagnetycznych emitowanych przez komórki i urządzenia elektroniczne.

 

Odżywianie jak wiadomo dostarcza substancji budulcowych naszym komórkom - bez nich komórki nie będą dobrze funkcjonować. Jeśli zatem brakuje któregoś z głównych związków to będziemy tracić siły. Z uwagi na permanentne opryski roślin i chemiczne nawożenie gleb doprowadzono do tego, że rośliny nie mają ważnych pierwiastków takich jak np. selen! A selen jest nam potrzebny do wytwarzania energii (ma także wpływ na działanie tarczycy która bierze udział w gospodarce hormonalnej!).

 

Poza brakiem potrzebnych składników mamy za to masę szkodliwych związków, które trują nasz organizm jeszcze bardziej wyczerpując z energii. O jakości mięsa nie będziemy chyba tu wspominać bo wszyscy wiemy jaka ona jest i zdajemy sobie sprawę, że wiele wartości z niego nie ma. Warto jedynie dodać, że koniecznym staje sie szukanie innych niż powszechne źródeł zakupu mięs, takich jak prywatni gospodarze. Jak wspominaliśmy już wcześniej, wiele ludzi stara sie "zdrowo" odżywiać ale okazuje sie, że dostęp do naprawdę zdrowego jedzenia jest tak trudny i ograniczony, że wiele produktów kupują w marketach. Ludzie ci nie jedzą fast foodów czy tzw. śmieciowego jedzenia a wybierają właśnie warzywa, owoce, dobre oleje, dobre mięso, ekologiczne zboża. I co ? Jaki jest efekt? Są zmęczeniu. Dlaczego? Większość tego co kupują i tak jest bez potrzebnych organizmowi pierwiastków i jest skażona chemią użytą do uprawy roślin. Nie ma innego jedzenia! A jak wiadomo - to co jemy, tym jesteśmy.

 

Fale elektromagnetyczne są niezwykle ważnym tematem, choć nie mówi sie tym jeszcze głośno. Wiemy, że są to fale o bardzo wysokich częstotliwościach przechodzących przez mury i sprawiających, że mamy zasięg w naszym telefonie. Ale musimy też zdać sobie sprawę, że te fale przeszywają także nasz organizm a nasz organizm , a dokładnie każda nasza komórka, pracuje na bazie wlanych oddziaływań elektromagnetycznych - przecież ruch elektrony wokół jądra to nic innego jak "żyjący prąd". błony komórkowe, które nadzorują przyswajanie substancji odżywczych, regulowane są przez oddziaływania elektromagnetyczne naszego organizm oraz pole magnetyczne ziemi. Jeśli zatem zaczniemy oddziaływać polami elektromagnetycznymi innymi niż naturalne, to zaburzymy działanie komórek, która przestanie sprawnie przyswajać potrzebne jest substancje!

 

Fale elektromagnetyczne z sieci komórkowych są tak destrukcyjne że potrafią doprowadzić do zniszczenia komórek a wiec do zmian nowotworowych. Na podstawie badań wykazano, że ludzie rozmawiający często przez telefon komórkowych przyłożony przy uchu byli znacznie bardziej podatniejsi na rozwój nowotworu mózgu! Z kolei przeprowadzone doświadczenie w programie emitowanym na Discovery pokazało, że jeśli przyłożyć dwa czynne telefony komórkowe do jajka to po 24 godzinach oddziaływania białko zacznie sie ścinać!!! To niezwykle istotne informacje, jednak czy ktoś o nich mówi? Zastanówmy się przez chwile, ile ludzi ma wokół nas telefon komórkowy, ile jest sieci wifi, ile jest gps-ów w samochodach i telefonach. To wszystko fale elektromagnetyczne!!! Czy to było 20 lat temu? A czy czuliśmy sie wtedy inaczej, lepiej? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam - no chyba, że ma teraz 20 lat to wtedy musi zapytać rodziców, czy jak byli w takim wieku, co on/ona jest teraz to czy byli tak wyczerpani z życia.

 


Co robić z przewlekłym zmęczeniem?

Przede wszystkim sprawdzić, czy naszemu organizmowi brakuje substancji odżywczych i jakich oraz sprawdzić stopień obciążenia tzw. elektrostresem, czyli wlanie falami elektromagnetycznymi. Polecamy w tym celu dwa badania: pierwszym jest badanie żywej kropli krwi, które obrazowo przestawi wygład naszych krwinek. Ich nieprawidłowości mogą świadczyć właśnie to brakach witamin i minerałów a także nawodnienia (co też jest istotne w procesie metabolizmu komórkowego!). Dodatkowo na badaniu widać zatoksycznienie organizmu, w postaci tak zwanych wygnieceń na osoczu.

 

 

Zdjęcie krwinek spod mikroskopu. Widać niedożywione krwinki.

 

Blade i miejscowo zniekształcowe erytrocyty świadczą o braku witamin i minerałów

 

Do tego warto wykonać badanie biorezonansem MORA (tzw. badanie Volla), które już szczegółowo określi czego nam brakuje i czym jesteśmy zatruci, co pozwoli na ukierunkowaną suplementacje i sposób oczyszczania organizmu. Dwa słowa o suplementacji - uważamy, że przyjmowanie suplementów z minerałami i witamina nie jest słuszne i naturalne, ponieważ to wszystko powinniśmy mieć w pożywieniu, jednak z uwagi na jakość tego pożywienia dostarczanie brakujących substancji okazuje sie niestety niezbędne i konieczne. Podkreślmy, że w naszym gabinecie nie sprzedajemy żadnych suplementów, nie korzystamy też z jednej firmy która daje za to profity. Korzystamy z wielu różnych produktów, sami i na własnej rodzinie i znajomych sprawdzamy jakość wielu preparatów i proponujemy te, które okazały sie skuteczne.

 


Test biorezonanem MORA - test Volla - służy także ocenie obciążenia elektromagnetycznego. Można określić czy są to fale o niskiej częstotliwości czyli takie emitowane z urządzeń domowych, czy też są to fale o wysokiej częstotliwości emitowane z komórek, satelity i sieci wi-fi. Wydawać by sie mogło, że jako że te fale są wszędzie to nie jesteśmy w stanie od nich uciec. Poniekąd jest to prawda, ale istnieją metody pozwalające "oczyszczać" z nich organizm i je niwelować. Nowe technologie dają nam nowe możliwości walki o nasze zdrowie.

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310  

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087