baner biomora 2020 kompr

Warunki, w jakich żyjemy, mają bardzo duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Wśród wielu różnych zagrożeń na uwagę zasłiugują promieniowanie geopatyczne i promieniowanie elektromagnetyczne. Czym one są, co powodują?

 

Czym są promieniowania geopatyczne?

Rodzina na łące, mama, tata i dwójka dzieci, leżą na trawie. Promieniowania geopatyczne są naturalnymi promieniowaniami struktur ziemskich, takich jak podziemne cieki wodne, uskoki geologiczne i inne. Promieniowanie elektromagnetyczne jest z kolei skutkiem cywilizacji stworzonej przez człowieka. Wywołują je urządzenia elektryczne (telewizory, telefony komórkowe, radia itd.) i konstrukcje przewodzące prąd, zwłaszcza słupy wysokiego napięcia. Doświadczenia i badania potwierdzają, że zarówno jedne, jak i drugie oddziaływania są szkodliwe dla człowieka. Wytracają organizm z równowagi i osłabiają sprawność układu immunologicznego.

 


Kiedy promieniowania geopatycze są szkodliwe?

Degeneracja organizmu pod wpływem tych promieniowań jest procesem długotrwałym i występuje wtedy, jeśli przebywa się w obszarze danego promieniowania przez długi czas. Problem pojawia się zatem, jeśli strefa zadrażnień (obszar promieniowania) znajduje się w miejscu pracy lub w domu, zwłaszcza w miejscu spania. Kwestia snu jest tu szczególnie istotna. Twierdzi się bowiem, że podczas snu wyłącza się nasza świadomość, a wraz z nią wszelkie nasze mechanizmy obronne, w tym takie, które zabezpieczają nas przed promieniowaniem ziemskim. W śnie jesteśmy najbardziej podatni na ich działanie. Ustawienie łóżka na żyle wodnej może stać się jedną z głównych przyczyn wielu problemów zdrowotnych.

 

Skutki obciążenia geopatycznego

Pacjenci obciążeni geopatycznie skarżą się między innymi na chroniczne bóle głowy, ciągłe zmęczenie, brak energii, nieodświeżające sny, dolegliwości reumatyczne. Wpływy geopatyczne osłabiają cały system immunologiczny, przez co mogą stać się pośrednio przyczyną wielu innych chorób, takich jak na przykład alergie.
Warto dodać, że w miejscach zamieszkania, w których znajdowały się szkodliwe oddziaływania żył wodnych, zaobserwowano znacznie większą zachorowalność na nowotwory.

 

Skutki obciążenia geopatią

Promieniowanie geopatyczne nie musi być zawsze źródłem danej choroby, ale na pewno jest obciążeniem dla organizmu, który zamiast wykorzystać siły na zdrowienie, marnuje je na odpieranie szkodliwego promieniowania. Radiacje geopatyczne w przypadku leczenia homeopatycznego są przeszkodą na drodze do zdrowia, ponieważ osłabiają organizm pacjenta. Są blokadą terapeutyczną w każdej chorobie.
Doświadczenie pokazuje, że osoby chore, które po długotrwałym i bezskutecznym leczeniu skorzystali z pomocy radiestety (przestawili łóżko z miejsc zadrażnienia, wstawili odpromiennik), szybko powrócili do zdrowia, a terapia, która dotąd okazywała się mało skuteczna, zaczęła przynosić doskonałe efekty. Terapeuci powinni mieć to na uwadze, gdyż ich praca może nie przynieść pożądanych rezultatów, jeśli pacjent po wizycie wróci do zapromieniowanego domu.

 

Elektrosmog

Drugim radiestezyjnym zagrożeniem dla współczesnego człowieka jest wpływ promieniowania elektromagnetycznego (tak zwany elektrosmog) wytwarzanego przez urządzenia elektryczne, przede wszystkim takie, jak komputery, telewizory, telefony komórkowe, kuchenki mikrofalowe. Pamiętajmy, że każda komórka ciała posiada określony ładunek elektryczny, zatem dłuższe przebywanie w silnym polu o innej częstotliwości może wywołać różne zaburzenia.

 

Co powoduje elektryczność?

Elektrostres może powodować zaburzenia funkcjonowania układu nerwowego, zakłócenia układy sercowo-naczyniowego (m.in. bradykardia, tachykardia) , szpiku kostnego, w korze mózgowej oraz w działaniu gruczołów dokrewnych. Mogą pojawić się zaburzenia w popędzie płciowym u mężczyzn i zaburzenia w cyklu miesiączkowania u kobiet. Pole elektromagnetyczne może prowadzić do zmian obrazie krwi – zmniejszenia liczby erytrocytów i leukocytów oraz hemoglobiny, a także do zmian krzepliwości krwi. Ludzie wrażliwi na pola magnetyczne w zakresie niskich częstotliwości mogą odczuwać bóle i zawroty głowy, wahania ciśnienia, uderzenia ciepła, drżenie rąk, osłabienie, bezsenność. Wśród pacjentów silnie obciążonych elektrosmogiem obserwuje się choroby Alzheimera, różnego rodzaju otępienia, choroby nowotworowe (zwłaszcza białaczki u dzieci). Promieniowania silnie radioaktywne stwarzają warunki sprzyjające mutacjom genetycznym.


Uwaga!


Jeśli cierpisz na chroniczne problemy ze zdrowiem, warto zainteresować się tematem wpływów promieniowań radiestezyjnych.

Proponujemy:
Obciążenie geopatyczne i elektrosmogiem możesz sprawdzić w naszym teście biorezonansowym. Prowadzimy także terapię neutralizacją te obciążenia.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.