baner biomora 2020 kompr

Wykonujemy pomiary natężenia pól elektromagnetycznych w domu, mieszkaniu i pracy na terenie Zielonej Góry i okolic

 

Mierzymy natężenie pól elektromagnetycznych

Pole EMPosiadamy profesjonalny miernik pól EM, którego pomiary obejmują większość systemów komunikacyjnych, w tym: telefony i stacje bazowe GSM/UMTS/LTE, urządzenia WiFi (w obu pasmach: 2,4 i 5 GHz), Bluetooth, telefony DECT, tzw. "inteligentne" liczniki, radary, stacje telewizyjne DVBT, a także nowe technologie 5G w paśmie FR1 (700 MHz - 6 GHz)


Pomiary wykonujemy w domu, mieszkaniu lub pracy osoby zainteresowanej. Obszar naszej usługi to Zielona Góry i bliskie okolice. Dalsze rejony tylko po indywidualnym ustaleniu. Badamy pola w całym mieszkaniu i domu określając wpływ pól spoza budynku jak i tych wewnątrz. Miernik posiada dwie skale - jedną z wartością tzw. Peak (czyli wartością szczytową) a drugi z wartością uśrednioną. Pole EM jest bowiem polem pulsującym i prezentuje sie w kształcie fali, czyli wartości falują od mniejszej do większej.

 

Wpływ pól EM na zdrowie

Pola elektromagnetyczne mogą mieć bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Oto najważniejsze z nich:

  • przewlekle zmęczenie - pole EM zakłócają naturalny metabolizm komórkowych naszego organizmu i wpływają na pracę naszego mózgu w skutek czego mamy problemy z koncentracją i jesteśmy bez sił.
  • bóle głowy
  • alergie - są podejrzenia, że stałe przebywanie w silnym polu EM powoduje uwrażliwienie tkanek na czynniki środowiskowe wskutek czego nabywa sie alergii.
  • nowotwory - są naukowe doniesienia, że silne pole EM może doprowadzić do mutacji komórek. Mówi sie o nowotworach mózgu u osób dużo rozmawiających przez telefon komórkowy.
  • zablokowanie/opóźnienie regeneracji tkanek - fale EM blokują naturalne impulsy do samo regeneracji. Często małe skaleczenie goi sie znacznie dłużej niż dawniej i to nawet o stosunkowo młodych ludzi.
  • Dzieci - u malutkich dzieci obserwuje się zaburzenia rozwojowe a u nieco starszych problemy z koncentracją

 

Warto zatem wiedzieć jakie pole EM znajduje sie w miejscu, gdzie mieszkamy czy pracujemy.

 

 A oto skale miernika 

 Skala peak miernika EM  Skala miernika EM  

Wartości zdatne do życia na pierwszej skali nie powinny przekraczać 0,07 a na drugiej 10. Okazuje sie jednak, że wartość peak w mieście sięga 5.000-7.000 a wartość Average (czyli wartość uśredniona) może dochodzić 1.000-2.500!!!! A to już może zagrażać zdrowiu. 

 

Co dalej?

Po wykonaniu pomiarów pól elektromagnetycznych otrzymują od nas Państwo wyniki oraz ewentualne wskazówki, jak można zabezpieczyć sie przez danym promieniowaniem. Dajemy dodatkowo informacje dotyczące bezpiecznego korzystania ze źródeł emitujących silne pole EM, ponieważ oczywistym jest, że nie jesteśmy w stanie zrezygnować z telefonów komórkowych czy sieci wi-fi. Ważne jednak, aby nauczyć sie nimi posługiwać tak, by nie zniszczyły nam zdrowia.

 

Jak sie przygotować?

Jeśli pomiarów mamy dokonać w mieszkaniu lub domu to pomocne będzie dla nas sporządzenie planu mieszkania/domu. Może to być rysunek odręczny ale ułatwi nam to pracę i zapiski. Dobrze jest na planie zaznaczyć okna (szyby bowiem łatwiej przepuszczają pola EM z zewnątrz niż mury)

 

Cena pomiarów pól EM

Cena wynosi 200zł
Dojazd na terenie Zielonej Góry i bliskich okolic gratis
Dalsze okolice wymagają dopłaty za dojazd - ustalenia indywidualne.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.