Chyba dziś każdy odczuwa ciągłe zmęczenie. Mało kto wstaje rano wyspany i rześki, z zapałem i radością na cały dzień. Zrzucamy to w pełni na nadmiar pracy i obowiązków a czasami na mało wartościowe jedzenie. A co jeśli przyczyna leży zupełnie gdzieś indziej?!!!

 

Fale elektromagnetyczne wysokich częstotliwości

Anteny na tle nieba. Wielkie anteny jakby satelitarne. Od kilku lat są prowadzone obserwacje dotyczące wpływu fal komórkowych na organizm człowieka a jako, że tych fal mamy z roku na rok coraz więcej, pytanie o ich wpływ powinno być kluczowe! Jednak rzadko sie o tym słyszy, a wręcz bagatelizuje sie to, bo przecież tych fal specjalnie nie odczuwamy i nie widzimy. Okazuje sie jednak, że tak duża koncentracja fal elektromagnetycznych o wys.częstotliwości ma bardzo negatywny wpływ na komórki naszego organizmu!!

 

Jak działają komórki organizmu

Każda nasza komórka pracuje dzięki własnym delikatnym impulsom elektromagnetycznym, które jakby zawiadują jej pracą - wpływają na jej odżywianie i oczyszczanie z toksyn metabolicznych. Zewnętrze i mocne źródła fal elektromagnetycznych zaburzają naturalną pracę naszych komórek powodując, że przestają one prawidłowo funkcjonować. Skutkiem tego jest gorsze dotlenianie, słabsze odżywanie oraz niepełne oczyszczenie z toksyn! A to powoduje, że czujemy sie wręcz bez życia.


Zgłaszają sie do nas ludzie praktycznie w każdym wieku i o ile u osób po 60 roku życia można nie dziwić sie, że są zmęczeni o tyle u dwudziestolatków zgłaszających ciągłe zmęczenie staje sie to zadziwiające i wręcz niepokojące. Podobnie rzecz dotyczy trybu życia i ruchu - nawet sportowcy przychodzą do nas i mówią, że wręcz padają z energii bo są ciągle zmęczeni. Dbają o odżywianie, dbają o ruch na powietrzu a mimo to padają bez życia. Wydaje sie zatem, że jest wysoce prawdopodobne, że należy zwrócić sie w stronę tak wielkiego zagrożenia, jakim jest niezauważalne dotąd pole elektromagnetyczne wysokich częstotliwości jakie jest emitowane z naszych telefonów komórkowych.


Wiadomo, że telefonia komórkowa to udogodnieni naszego życia i postęp i wiadomo, że jakąś cenę za to zapłacimy. Jednak wiedząc to - można temu jakoś przeciwdziałać! W dawnych czasach ludzkość miała problem z wywożeniem śmieci i wszystko lądowało na chodniku skutkiem czego szerzyły sie liczne choroby bakteryjne. Problem rozwiązano, co nie znaczy, że przestano wyrzucać śmieci. Podobnie trzeba zastosować coś, co będzie nas oczyszczać z wpływów fal elektromagnetycznych

 


Terapia MORA usuwania obciążenia elektromagnetyczne

Jak często powtarzamy - każda epoka ma swoje obciążenia i każda epoka daje rozwiązanie by te obciążenia usuwać. I tak samo wygląda sprawa z usuwaniem obciążenia elektromagnetycznego wysokich częstotliwości. Od lat siedemdziesiątych istnieje metoda biorezonansu komórkowego MORA, która w toku swojego rozwoju technicznego wzbogaciła sie o terapie usuwającą obciążenia elektromagnetyczne. Terapia ma za zadanie przywrócić prawidłowy spin krwi, który zostaje zaburzony w wyniku oddziaływania szkodliwych fal elektromagnetycznych. Do terapii pobiera sie kropelkę krwi, umieszcza w specjalnym naczyniu podłączonym do urządzenia i oddziałuje odpowiednio dobranymi częstotliwościami na organizm, co pozwala na taką regulacje komórek organizmu, że zaczynają one prawidłowo pracować. Po 6-10 zabiegach jesteśmy jakby oczyszczeni z obciążenia falami telefonów komórkowych.

 

Jak zdajemy sobie sprawę, oddziaływanie fal telefonów komórkowych jest stałe i duże i wcześniej czy później znów będziemy musieli poddać sie takiej terapii. Z doświadczeń wynika że wystarczy zrobić taka sesje raz do roku, by utrzymać organizm w dobrej kondycji. Warto o to dbać, ponieważ tak jak brudzimy sie na rekach i myjemy te ręce by nie doprowadzić sie do jakiś zakażeń, tak samo jesteśmy narażeni na "brudy" fal wysokich częstotliwości i musimy co jakiś czas je usunąć. W przeciwnym przypadku będziemy właśnie ciągle zmęczeni, będziemy mieć niedożywione i niedotlenione komórki a jak wiadomo - taki stan wcześniej czy później może nawet doprowadzić do zmian nowotworowych!!! Bo przecież nowotwór to nic innego jak mutacja komórki wynikająca z braku substancji odżywczych, braku tlenu i nadmiaru toksyn!

 


Mail jednego z pacjentów

Dziękuję za niezwykłą terapię! Od lat nie czułem sie tak wspaniale! Ciągle byłem zmęczony, senny, bez życia. Mam 39 lat i wydawało mi sie, że dopada mnie już starość. Teraz mam pełno energii, jak wtedy gdy miałem 20 lat :) Nie podejrzewałem, że jakieś elektryczności mogą mieć na to aż taki wpływ. Teraz każdemu mowie, by wyłączał telefon na noc i zrobił sobie taką terapie. Super sprawa. Pozdrawia! Janusz Grzechowiak, Głogów.

 


Ruch i odżywianie

Jeszcze dwa słowa odnośnie ruchu i odżywiania, bowiem na początku napiliśmy o nich tak, jakby nie miały żadnego wpływu na ilość energii! Otóż jest rzeczą oczywistą, że mają one bardzo duży wpływ, ponieważ organizm uzyskuje energie właśnie dzięki substancjom odżywczym z pożywienia. Jednak jeśli komórka organizmu nie funkcjonuje prawidłowo to nie przyswoi tych substancji odżywczych. Można wówczas jeść super zdrowo, pic soki, jeść warzywa i owoce i padać z nóg bo nie ma sie energii. Dlaczego? Ponieważ falek elektromagnetyczne zaburzają pracę naszych komórek i blokują ich prawidłowe działanie. Trzeba zatem do zdrowego odżywiania dołączyć omawianą terapie na oczyszczenie z obciążeń elektromagnetycznych i wówczas odczujemy, co znaczy mieć "powera".

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.