Nasz gabinet zajmuje się profilaktyką i promocją zdrowia. Korzystamy w tym celu z możliwości, jakie daje biorezonans, medycyna naturalna, irydologia i homeopatia. Celem naszych działań jest przede wszystkim zapobieganie chorobom, wczesną diagnostykę i przywrócenie naturalnej równowagi organizmowi w rozumieniu medycyny holistycznej. Stosujemy odpowiednio dobrane terapie naturalne, mające za zadanie wspomaganie zdrowia w charakterze sesji prozdrowotnych. Popagujemy zasady zdrowego trybu życia, prowadzimy konsultacje dotyczące doradztwa zdrowotnego w dziedzinie medycyny naturalnej.


Do każdej osoby, która do nas się zgłasza, podchodzimy indywidualnie i poświęcamy jej tyle czasu, ile tego wymaga zrozumienie istoty problemu (dlatego pierwsze spotkanie przeważnie trwa około godzinę). Uważamy, że takie podejście jest podstawą skutecznej terapii.

Nie sprzedajemy u siebie własnych i drogich preparatów, nie jesteśmy siecią nastawioną na biznes. Jesteśmy przyjaznym gabinetem pragnącym pomóc w chorobie drugiemu człowiekowi. Oferujemy rzetelną diagnostykę biofizykalną i skuteczne terapie naturalne wykonywane przez specjalistów.

Pomagamy w takich dolegliwościach, jak: alergie, nerwowość, chroniczne zmęczenie, problemy żołądkowe i jelitowe, zaparcia, wzdęcia, gazy, biegunki, zespół drażliwego jelita, zaburzenia układu krążenia, problemy ze skórą, wysypki, egzemy, łuszczyca, bóle mięśni i stawów, bóle głowy, przewlekły kaszel, zapalenie zatok, astma, nadwaga, zakłócenia snu, brak odporności, częste przeziębienia, zaburzenia apetytu, wypadanie włosów, nałóg nikotynowy, przewlekłe dolegliwości...oraz w przypadku każdej choroby przewlekłej trudno poddającej się wszelkiemu leczeniu.

 

Informacja prawna

Oczywistym jest, że działania medycyny naturalnej nie zastępują leczenia konwencjonalnego u lekarza i diagnostyki medycznej. Nasz gabinet nie jest przychodnią lekarską ani medycznym laboratorium diagnostycznym w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o diagnostyce laboratoryjnej (Dz.U. z 2004, Nr 144, poz.1529) oraz nie prowadzi działalności leczniczej zgodnie z ustawą z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2011 r., Nr 112, poz. 654), w tym w szczególności nie udziela świadczeń zdrowotnych. Pamiętaj, że jeżeli masz problemy zdrowotne to ich leczeniem ma prawo zajmować się lekarz.

Pomiary wykonywane w naszym gabinecie nie są badaniami w sensie medycznym. Stanowią alternatywne metody i należą do medycyny naturalnej. Pomiary na biorezonansie mogą zostać zaburzone przez nieuczuciwe podejście osoby testującej oraz osoby badanej a także poprzez wprowadzenie napiętej atmosfery.

Terapia biorezonansem MORA uzupełnia leczenie klasyczne, nie zaburza działania leków, oraz nie wpływa na ich wchłanianie. Nie ma potrzeby przerywania czy rezygnowania z leczenia klasycznego (przy pomocy leków). Na chwilę obecną nie są znane szkodliwe skutki uboczne terapii rezonansowej. Nie jest emitowane żadne promieniowanie ani dodawany prąd elektryczny.

Nasza oferta ma charakter doradztwa zdrowotnego i sesji pro-zdrowotnych.  

Otrzymane od nas uwagi nie stanowią zaleceń w sensie medycznym i nie zwalniają ze stosowania leków zaleconych przed lekarza. Służą celom informacyjnym i są bardzo pomocne zwłaszcza dla osób, które były już u wielu lekarzy i nie odczuły efektów leczenia. Należy pamiętać, że uzyskane od nas informacje i sugestie nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Korzystanie z nich odbywa się na własną odpowiedzialność.

Pamiętaj, że w Polsce leczeniem ma prawo zajmować się lekarz. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem.. Medycyna naturalna wspomaga zdrowienie i jeśli chcesz skorzystać z jej możliwości to decydujesz się na to świadomie i bierzesz na siebie odpowiedzialność za swoje zdrowie. 

W naszym gabinecie zajmujemy się medycyną naturalną, holistyczną, mającą za zadanie pomóc Ci znaleźć drogę do zdrowia. Zajmujemy się tym od 2010 roku i mamy w tym duże doświadczenie. 

Promocja ważna do 31 sierpnia  2018 r. 

Borelioza

Kleszcz z boreliozą

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Polecane książki

Jerzy Zieba na wykłądzie

Polecamy książki, które warto przeczytać. Bardzo cenna wiedza. Czytaj więcej

Powrót do góry

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.