Prowadzimy gabinet od 2010 roku. Specjalizujemy się w chorobach przewlekłych, które ciężko poddają się leczeniu. Nasze własne doświadczenia ukierunkowały nas do tego, aby wnikliwie analizować przypadek chorobowy poszerzając standardową diagnostykę o badania alternatywne. Pozwala nam to na uzyskanie nowych cennych informacji, dotyczących przyczyn choroby. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i poświęcamy jej tyle czasu, ile tego wymaga zrozumienie istoty jej problemu.

Z reguły pierwsze spotkanie trwa dobrą godzinę i obejmuje komplet testów oraz pełny wywiad dotyczący historii choroby. Uważamy, że takie podejście jest podstawą dalszej terapii. W leczeniu korzystamy z wielu metod naturalnych i alternatywnych łącząc je ze sobą na zasadzie synergii. Są wśród nich terapie na biorezonansie, preparaty roślinne, homeopatia izopatia, suplementy diety, klasyczne ziołolecznictwo oraz preparaty medycyny wschodniej. Dużą wagę przykładamy do prawidłowego odżywiania.


Nie jesteśmy siecią nastawioną na biznes. Jesteśmy przyjaznym gabinetem pragnącym pomóc w chorobie drugiemu człowiekowi.


Specjalizujemy się w takich chorobach jak

 

 • Choroby układu oddechowego
 • Choroby układu pokarmowego
 • Alergie wszelkiego rodzaju (pokarmowe, wziewne, kontaktowe)
 • Zmiany skórne
 • Zakażenia patogenami
 • Borelioza


Ale pomagamy także w innych przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu. 

 

Jesteśmy naturoterapeutami


Łukasz Dobrzyński (dypl. homeopata, naturaterapeuta): Medycyną naturalną zacząłem zajmować się w wieku 20 lat. Zmusiły mnie do tego moje własne doświadczenia życiowe i problemy zdrowotne. Standardowe leczenie nie pomagało, więc sam zacząłem szukać rozwiązania i uczyć się różnych alternatywnych metod leczenia. Wszystko przekładałem na praktykę i sprawdzałem skuteczność działania. Dzięki temu dziś wiem, co polecić innym. Nauczyłem się też, że bardzo ważna jest diagnostyka organizmu i ustalenie przyczyny choroby. Poznałem wiele metod, w tym diagnostykę na biorezonansie (klasyczne badanie według Volla, nowoczesną technikę Vega test), mikroskopową obserwację krwi, badanie punktów akupunkturowych według medycyny chińskiej oraz badanie irydologiczne z tęczówki oka. Ukończyłem szkołę terapii naturalnych w Gdyni (Polska Szkoła Homeopatii Klasycznej). Specjalizuję się w chorobach alergicznych, chorobach układu pokarmowego, chorobach układu oddechowego oraz zakażeniach patogenami.

W gabinecie pracuję z naturoterapeutką, Paulą Jodczyk. Wspólnie prowadzimy diagnostykę i terapie.

Paula Jodczyk (psycholog, naturoterapeutka): Pracuję w gabinecie od 2018 roku. Wcześniej przychodziłam tu jako pacjentka. Cierpiałam na alergie i miałam astmę alergiczną. Byłam uczulona na koty, które kocham. Terapie w gabinecie uwolniły mnie od tego problemu i na dzień dzisiejszy mam w domu dwa koty, które nie wywołują u mnie żadnej alergii. Od tego czasu zaczęłam interesować się medycyną alternatywną i zgłębiać jej tajniki. Pod okiem pana Łukasza poznałam wiele skutecznych sposobów diagnostyki i terapii. Jestem magistrem psychologii, co bardzo pomaga mi w pracy w gabinecie. Uważam, że kwestie umysłu i naszych emocji mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i dlatego pomagam ludziom również w tej dziedzinie.

 

Co nas wyróżnia?

 • Posiadamy szerokie możliwości diagnostyczne. Wykonujemy cztery badania: Test biorezonasnem MORA, badanie irydologiczne, mikroskopową obserwacje krwi oraz badanie punktów akupunkturowych.
 • Wiele innych gabinetów oferuje tylko jedno z tych badań. Ich połączenie daje jednak więcej informacji.
 • W leczeniu korzystamy ze sprawdzonych metod naturalnych dobierając je indywidualnie do danej osoby
 • Posiadamy najlepsze jakościowo urządzenia, posiadające certyfikaty dla urządzeń medycznych
 • Wiemy, jak to jest być pacjentem i co znaczy bycie chorym. Dlatego staramy się oferować rzetelną pomoc.
 • Na wizycie poświęcamy każdemu tyle czasu, ile trzeba. W razie dodatkowych pytań zawsze jest z nami staly kontakt
 • Pomagamy chorym od 2010 roku i mamy na swoim koncie wiele sukcesów terapeutycznych