Nasz gabinet zajmuje się profilaktyką i promocją zdrowia. Korzystamy w tym celu z możliwości, jakie daje biorezonans, medycyna naturalna, irydologia i homeopatia. Celem naszych działań jest przede wszystkim zapobieganie chorobom, wczesną diagnostykę i przywrócenie naturalnej równowagi organizmowi w rozumieniu medycyny holistycznej. Stosujemy odpowiednio dobrane terapie naturalne, mające za zadanie wspomaganie zdrowia w charakterze sesji prozdrowotnych. Popagujemy zasady zdrowego trybu życia, prowadzimy konsultacje dotyczące doradztwa zdrowotnego w dziedzinie medycyny naturalnej.


Do każdej osoby, która do nas się zgłasza, podchodzimy indywidualnie i poświęcamy jej tyle czasu, ile tego wymaga zrozumienie istoty problemu (dlatego pierwsze spotkanie przeważnie trwa około godzinę). Uważamy, że takie podejście jest podstawą skutecznej terapii.

Nie sprzedajemy u siebie własnych i drogich preparatów, nie jesteśmy siecią nastawioną na biznes. Jesteśmy przyjaznym gabinetem pragnącym pomóc w chorobie drugiemu człowiekowi. Oferujemy rzetelną diagnostykę biofizykalną i skuteczne terapie naturalne wykonywane przez specjalistów. Dodatkowo oferujemy ogólno dostepne preparaty naturalne, wybrane przez nas spośród innych pod kątem skuteczności i przystepności cenowej.  

Pomagamy w takich dolegliwościach, jak: alergie, nerwowość, chroniczne zmęczenie, problemy żołądkowe i jelitowe, zaparcia, wzdęcia, gazy, biegunki, zespół drażliwego jelita, zaburzenia układu krążenia, problemy ze skórą, wysypki, egzemy, łuszczyca, bóle mięśni i stawów, bóle głowy, przewlekły kaszel, zapalenie zatok, astma, nadwaga, zakłócenia snu, brak odporności, częste przeziębienia, zaburzenia apetytu, wypadanie włosów, nałóg nikotynowy, przewlekłe dolegliwości...oraz w przypadku każdej choroby przewlekłej trudno poddającej się wszelkiemu leczeniu.

 

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.