Nowotwory stały sie plagą XXI wieku i każdy wcześniej czy później zastawia się nad tym, czy sam nie ma zmian nowotworowych. Badania laboratoryjne z reguły ujawniają zagrożenie kiedy zmiany są już daleko rozwinięte. Czy medycyna alternatywna jest w stanie odkryć to wcześniej i zapobiec poważniejszym problemom?

 

Badanie z oka a nowotwory

Oko na tle łąki w kolorze rudawym. Obraz stworzony komputerowo przez nałożenie dwóch obrazów. Badanie irydologiczne z tęczówki oka jest metodą diagnostyczną, która pokazuje stan tkanek w danym narządzie. Można wyróżnić na niej tzw. stan itis czyli stan nadmiaru energii, charakterystyczny dla stanów zapalnych, przedstawiający sie rozjaśnieniem miejsc na tęczówce i jakby pogrubieniem tego miejsca. Drugi stan to tzw. stan ose, czyli sytuacja, kiedy dochodzi do niedożywienia komórki i kiedy następują zmiany degeneracyjne. Do tej grupy można zaliczyć właśnie zmiany świadczące o zagrożeniu nowotworem! Na tęczówce dochodzi wówczas do bardzo wyraźnych i głębokich rozrzedzeń włokiem kolagenowych na oku, co widać jako ciemne dziury. Ważny jest ich kształt, bowiem nie każda taka dziura, lub dokładniej mówiąc "zatoka", świadczy o możliwości powstania nowotworu. Oto przykładowe zdjęcie pacjentki z z nowotworem jajnika lewego:

 

 

Zdjęcie tęczówki oka, gdzie są widoczne zmiany wskazujące na predyspozycje do nowotworu.

 

 

Drugą ważną zmianą tęczówką jest tak zwane koło metabloliczne, czyli pas znajudujący sie miedzy źrenicą a tęczówką. Powinien być ona wyraźny. To jest taki kołnierz tkanki znajdującej sie pod tęczówką ale świadczy on o dożywieniu komórek. Zdarza sie, że ten pas wręcz znika z pola tęczówki i wówczas  można wnioskować o nieprawidłowym dożywianiu komórek. Jego całkowity zanik spotyka sie u prawie każdej osoby z nowotworem! Jeśli zatem w badaniu zauważymy zanik pasa metabolicznego to już jest to dla nas bardzo ważna wskazówka, że jest możliwe występowanie zmian degeneracyjnych. Koniecznie należy sie wówczas zająć dożywianiem i dotlenianiem komórek, aby nie dopuścić do rozwiniecia sie nowotworu!!! Takiej wczesnej diagnostyki nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Poniżej znajdują sie dwa zdjęcia: na jednym widać prawiłowy pas metaboloczny a na drugim jego zanik. 

 

Zdjęcie tęczówki oka z bliska, gdzie w głownej mierze widać źrednicę.

Zanik pasa metabolicznego jako zmiany wskazujące na nowotwór i raka - zdjęcie tęczówki oka.

 

 

Proszę pamiętać, że tęczówka pokazuje 90% procent zmian, jakie zachodzą w organizmie.

 

Baner reklamowy pakietu badań

Przedłużamy promocje! Promocja ważna do końca 2019 roku. Pakiet testów w cenie 190zł zamiast 290zł (liczy się termin zgłoszenia)

Reklama świąteczne promocje

Świąteczne Vouchery! Doskonały pomysł na prezent. Oferta jest ważna do 23 grudnia 2019 roku    

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Jerzy Zięba

Metody alternatywne Jerzego Zięby, dra Czerniaka i dra Jaśkowskiego. Polecamy kursy i szkolenia Czytaj więcej

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.