baner biomora 2020 kompr

Nowotwory stały sie plagą XXI wieku i każdy wcześniej czy później zastawia się nad tym, czy sam nie ma zmian nowotworowych. Badania laboratoryjne z reguły ujawniają zagrożenie kiedy zmiany są już daleko rozwinięte. Czy medycyna alternatywna jest w stanie odkryć to wcześniej i zapobiec poważniejszym problemom?

 

Badanie z oka a nowotwory

Oko na tle łąki w kolorze rudawym. Obraz stworzony komputerowo przez nałożenie dwóch obrazów. Badanie irydologiczne z tęczówki oka jest metodą diagnostyczną, która pokazuje stan tkanek w danym narządzie. Można wyróżnić na niej tzw. stan itis czyli stan nadmiaru energii, charakterystyczny dla stanów zapalnych, przedstawiający sie rozjaśnieniem miejsc na tęczówce i jakby pogrubieniem tego miejsca. Drugi stan to tzw. stan ose, czyli sytuacja, kiedy dochodzi do niedożywienia komórki i kiedy następują zmiany degeneracyjne. Do tej grupy można zaliczyć właśnie zmiany świadczące o zagrożeniu nowotworem! Na tęczówce dochodzi wówczas do bardzo wyraźnych i głębokich rozrzedzeń włokiem kolagenowych na oku, co widać jako ciemne dziury. Ważny jest ich kształt, bowiem nie każda taka dziura, lub dokładniej mówiąc "zatoka", świadczy o możliwości powstania nowotworu. Oto przykładowe zdjęcie pacjentki z z nowotworem jajnika lewego:

 

 

Zdjęcie tęczówki oka, gdzie są widoczne zmiany wskazujące na predyspozycje do nowotworu.

 

 

Drugą ważną zmianą tęczówką jest tak zwane koło metabloliczne, czyli pas znajudujący sie miedzy źrenicą a tęczówką. Powinien być ona wyraźny. To jest taki kołnierz tkanki znajdującej sie pod tęczówką ale świadczy on o dożywieniu komórek. Zdarza sie, że ten pas wręcz znika z pola tęczówki i wówczas  można wnioskować o nieprawidłowym dożywianiu komórek. Jego całkowity zanik spotyka sie u prawie każdej osoby z nowotworem! Jeśli zatem w badaniu zauważymy zanik pasa metabolicznego to już jest to dla nas bardzo ważna wskazówka, że jest możliwe występowanie zmian degeneracyjnych. Koniecznie należy sie wówczas zająć dożywianiem i dotlenianiem komórek, aby nie dopuścić do rozwiniecia sie nowotworu!!! Takiej wczesnej diagnostyki nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Poniżej znajdują sie dwa zdjęcia: na jednym widać prawiłowy pas metaboloczny a na drugim jego zanik. 

 

Zdjęcie tęczówki oka z bliska, gdzie w głownej mierze widać źrednicę.

Zanik pasa metabolicznego jako zmiany wskazujące na nowotwór i raka - zdjęcie tęczówki oka.

 

 

Proszę pamiętać, że tęczówka pokazuje 90% procent zmian, jakie zachodzą w organizmie.

 

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.