baner biomora 2020 kompr

Każdy z nas ma juz dość tego koronawirusa. Jedni nie chcą żyć już w strachu, większość chciałaby wrócić do pracy i normalnego życia, a duża część zwyczajnie potrzebuje pomocy w leczeniu swoich dolegliwości, które zostało wstrzymane na skutek koronawirusa. Skupimy się tu na tej ostatniej grupie osób. Odwołano im bowiem wizyty u lekarza i odmówiono leczenia z uwagi na to, że ważniejszy teraz jest koronawirus i zwyczajnie musza poczekać. A przecież wszędzie słyszymy, że najbardziej zagrożonymi na infekcje koronawirusem i jej trudny przebieg są pacjenci mający inne choroby współistniejące, a więc chorujący przewlekle na jakąś chorobę. Powinno się więc o nich przede wszystkim zbadać, zwłaszcza w kwestii szerzenia się epidemii. Ale nawet jeśli nie byliby w grupie największego ryzyka zakażenia to i tak trzeba im pomóc, bo oni zwyczajnie cierpią ból. Wiele osób nam mówi, że albo boli ich bardzo brzuch, albo mają kłucia serca, nie mogą sobie poradzić z nadciśnieniem, bólem głowy, nie śpią, mają skurcze brzucha albo mają nasilenie alergii, bo teraz mocno pylą pyłki brzozy. Jedyną alternatywą są dla nich konsultacje on-line.


Konsultacje on-line jest to obecnie najbardziej dostępna forma kontaktu z lekarzem czy terapeutą. My prowadzimy konsultacje poprzez Skypa lub facebooka (czyli Video Messenger) i musze przyznać, że rozmowa jest praktycznie taka sama jak podczas wizyty w gabinecie. Fakt, nie ma tu możliwości przeprowadzenia jakichkolwiek badań, ale prowadząc bardzo szczegółowy wywiad, analizując poszczególne objawy na bazie doświadczeń można w większości przypadków skutecznie pomóc! Efekty leczenia potwierdzą trafność diagnozy a już otrzymujemy pierwsze informacje zwrotne sprzed miesiąca, że "pomogło". Konsultacje on-line trwają u nas ponad godzinę, z czasami nawet półtora godziny. Musimy o wszystko dokładnie wypytać począwszy od historii choroby, jej rozwoju, przebiegu, dotychczasowych metod leczenia a skończywszy na szczegółowym opisie objawów, objawach towarzyszących, sposobie odżywiania oraz trybie życia. Dzięki temu możemy skutecznie pomóc w wielu chorobach przewlekłych, wliczając w to boreliozę, choroby układu pokarmowego, oddechowego, alergie, zmiany skórne, nerwice, przewlekłe zmęczenie, choroby krążeniowo-sercowe oraz wszelkie inne przewlekłe problemy zdrowotne, z którymi aktualnie nie można sobie poradzić.


Mamy nadzieje, że w maju sytuacja z koronawirusem i ograniczeniami będzie się stopniowo normalizować i część rzeczy wróci do normy. Jak wspominałem na początku - każdy ma już dość tego koronawirusa. Życzymy wszystkim wytrwałości.

Baner reklamowy testy

Wizyta diagnostyczno-konsultacyjna. Zawiera pakiet trzech badań. Prowadzimy leczenie chorób przewlekłych.

Leczenie alternatywne baner reklamowy

Leczenie alternatywne: choroby układu pokarmowego i oddechowego, alergie pokarmowe i wziewne, pasożyty, borelioza  

Borelioza

Kleszcz na liściu

Ugryzł Cie kleszcz? Podejrzewasz boreliozę? Skuteczna diagnostyka i terapia boreliozy.  Czytaj więcej

Pasożyty

Urządzenie biorezonansowe MV (MORA V) firma BioKat

Nowoczesna i precyzyjna diagnostyka pasożytów. Skuteczne terapie usuwania zakażeń pasożytami.  Czytaj więcej

Alergie

Alergie na pyłki

Testy na alergie pokarmowe i wziewne. Odczulanie alergii metodą biorezonansu. Czytaj więcej 

Treści artykułów służą jedynie celom informacyjnym. Nie zastępują konsultacji z lekarzem, nie mogą służyć samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz problemy zdrowotne lub jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia i sposobu leczenia to skonsultuj się z lekarzem. Nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za skutki w przypadku, gdyby ktoś będzie chciał wykorzystać informacje do samoleczenia czy samodiagnozy.

Teksty prezentowane na stronie stanowią własność firmy Łukasz Dobrzyński i są utworem w rozumieniu ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr.90,poz.631). Żadna ich część nie może być rozpowszechniana, kopiowana, przetwarzana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Właściciela.