Następstwa korona wirusa mogą dotyczyć układu nerwowego. Po przebyciu infekcji mogą wystąpić różne dolegliwości neurologiczne. Często chorzy nie wiedzą o tym szukając bezskutecznie pomocy po lekarzach nie łącząc tego z wirusem. Jakie to są objawy, czy i jak je leczyć?


Koronawirus niszczy układ nerwowy

Powszechnie mówi się o tym, że korona wirus uszkadza układ oddechowy i układ krążenia doprowadzać do duszności i zakrzepicy. Okazuje się jednak, że może zaatakować i niszczyć układ nerwowy skutkiem czego pojawiają się problemy neurologiczne. Dość szybko zauważono, że zakażeniu covidem towarzyszy utrata smaku i węchu, ale innych objawów, zwłaszcza tych ujawniających się po przejściu infekcji, nie łączono już z koronawirusem. Objawami, jakie pojawiają się u chorych to:

 

  • Nadwrażliwość czuciowa
  • Nerwobóle
  • Neuropatie
  • Bóle głowy
  • Zawroty głowy
  • Zapalenie błędnika i/lub nerwu przedsionkowego
  • Bóle zębów, nadwrażliwość zębów
  • Drętwienie i pieczenie języka
  • Drżenia rąk

 

U wielu osób występuje przewlekłe zmęczenie, które często pojawia się już w trakcie infekcji.

Są doniesienia, że koronawirus może doprowadzić także do zapalenia opon mózgowych i zapalenia mózgu, zaburzenia pamięci i zaburzenia wyższych czynności umysłowych.

 

W czym możemy pomóc

O ile nie mamy doświadczenia z pacjentami dotkniętymi zapaleniem mózgu o tyle bardzo dużo osób przychodzi do nas z objawami zawrotów głowy, nadwrażliwością czuciową i zespołami bólowymi. Mamy także kilka osób z odczuciem drętwienia języka i nadwrażliwością zębów. Była u nas także pani, która po przebytej infekcji przestała się wypróżniać, bowiem – jak to jej lekarze tłumaczyli – doznała uszkodzenia unerwienia jelit.


W większości tych przypadków udało się pomóc. U części z nich terapia nadal trwa, więc nie wiemy jak się skończy, ale póki co, prognozy są obiecujące. Najtrudniej z nadwrażliwością zębów i podrażnieniem języka, ale zarówno ani my ani pacjenci nie zamierzamy się poddać. Sami chorzy mówią, że nie maja już gdzie z tym iść, bo byli wszędzie i ostatecznie wysyłają ich do psychiatry.


Nasze działania opierają się na preparatach naturalnych regenerujących układ nerwowy oraz na zabiegach na biorezonansie również wypływających na uszkodzenia neurologiczne. Dodatkowo ważnym elementem jest dieta i odpowiednia suplementacja, bowiem w przypadku zaburzeń układu nerwowego konieczne jest uzupełnienie niedoborów.


Biorezonans na dolegliwości neurologiczne

Biorezonans jest urządzeniem do terapii polem elektromagnetycznym. Wysyła się więc choremu impulsy poprzez elektrody ręczne i stopowe. Dodatkowo stosujemy maty magnetyczne oraz specjalne sondy, którymi można miejscowo stymulować dany obszar do regeneracji. Bardzo się to sprawdza w przypadku zapalenia nerwów oraz uszkodzeniu błędnika. Terapia polem elektromagnetycznym ma za zadania poprawić ukrwienie i dotlenienie danych struktur wspomagając ich regenerację.


Preparaty na układ nerwowy

Mamy do dyspozycji bardzo dużą ilość naturalnych środków wspomagających choroby neurologiczne, które są stanie pomóc regenerować struktury mózgowe oraz cały układ nerwowy. W zależności od przypadku dobieramy ich konfiguracje i dawkowanie. Co ciekawe, wiele z tych preparatów było przedmiotem badań w różnych klinikach i wykazano, że leki te posiadają zdolność pobudzania przewodnictwa we włóknach nerwowych.

Umów się na wizytę

Informacja i rejestracja: 531084087

Adres: BioMora. Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej, Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 9 gab. 310

Najczęściej czytany artykuł

Reklama artykułu o wiarygodności badań Volla. Lekarka a w tle lekarz rozmawia rodzinie.

Wyniki testów biorezonansu mogą być fałszywe! Zobacz, na co zwrócić uwage i jaki test wybrać.  

Borelioza. Badanie i leczenie

baner borelii

Terapia biorezonansem MORA jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia boreliozy. 

Szczegółowa diagnostyka organizmu

Baner

Polecana w przypadkach przewlekłych, które trudno poddają się leczeniu

Gabinet BioMora, Paula Jodczyk, Łukasz Dobrzyński, ul. Bohaterów Westerplatte 9 gabinet 310, Zielona Góra, tel. 531 084 087